lekarz Ryszard Baranowski

1,9
1,7
1,9
1,7

Przyszłam na badanie z bólem, doktor starannie i długo robił usg. Otrzymałam wydruk z wynikiem badania.Więc po co mam jeszcze bajerowć z lekarzem i niepotrzebnie mu zabierac czas?Chorych jest więcej. Jak dla mnie perfecto :)

Cała wizyta trwała moze z 5 min w czasie której lekarz wykonał trzy telefony i rozmawiał omawiając swoje sprawy!!!Usg piersi trwało moze z 2 min i niektóre miejsca pominięte.nawet nie wiem czy doktor patrzył na ekran.usg tarczycy nawet nie 30 sec!doslownie jedno przyłożenie głowicy aparatu.po czym stwierdził jest ok.nieuprzejmy,nastawiony na kase.nie polecam!!!zdecydowanie wybrałabym kogoś kto chociaz skupi sie na pacjencie w czasie wizyty a nie załatwia swoje sprawy i jeszcze kasuje za to pacjenta!kasa,kasa,kasa.Nie odmawiam wiedzy ale zdecydowanie biznes stoi na pierwszym miejscu a pacjent daleko,daaaleeeko w tyle.smutne:-/

Żałuję, że nie trafiłam na ten ranking wcześniej, wówczas przy rejestracji poprosiłabym o zapisanie do innego lekarza. Byłam u doktora na USG piersi. Cała wizyta trwała może pięć minut i skończyłaby się z całą pewnością jeszcze szybciej, gdyby nie moje pytania , na które dość niechętnie i do bólu skrótowo odpowiadał. W zasadzie nie dowiedziałam się nic konkretnego na temat mojego stanu zdrowia. Ogólne wrażenie nieprzyjemne - nie słucha pacjenta, sam nie zadaje pytań, a na te postawione przez pacjenta odpowiada niechętnie. Nie polecam.

Pan doktor, który tylko kasuje i to za wszystko. Będąc na wizycie i badaniu, endoskopowym które płatne jest dość dużo, kazał mi dodatkowo zapłacić 120 zł za poradę, bo chciałem się zapytać o to co zauważył lekarz podczas badania. Płacąc 500 zł za badanie, doktor każe sobie dodatkowo płacić za poradę. Byłem zdziwiony , ale zapłaciłem. A pytanie dotyczyło badania. Jest to mało profesjonalne.

Trudny prooblem zdrowotny z ktorym nie radzli sobie inni leekarze w leszni.Dostalem bardzoo dobra informacje czuje sie duzo lepiej ,wraca mi wiara w mozliwwosci naszch lekarzy.

W 100% zgadzam się z przedmówcami. Ogólny brak słów dla działań tego Pana...

W 100% zgadzam się z przedmówcami.
Ogólny brak słów dla działań tego Pana...

Lekarz nieuprzejmy,traktuje pacjenta przedmiotowo, bardziej zainteresowany tym co się dzieje na ekranie z monitoringiem obiektu Ventriculus niż pacjentem. Postawił błędną diagnozę.

Totalna porażka,ręce opadają lekarz tylko nastawiony na kasę!!!

Totalna porażka,ręce opadają lekarz tylko nastawiony na kasę!!!

Lekarz traktujacy pacjenta jabk kolejny worek pieniędzy i kompletnego tuka

Lekarz traktujacy pacjenta jabk kolejny worek pieniędzy i kompletnego tuka

BRAK SLOW NA TEGO LEKARZA,A PO WIZYCIE BRAK PIENIEDZY W PORTFELU:)

BRAK SLOW NA TEGO LEKARZA,A PO WIZYCIE BRAK PIENIEDZY W PORTFELU:)