lekarz Ryszard Baranowski

1,9
1,7
1,9
1,7

Stanowczo odradzam, w niczym nie pomógł. Bardzo arogancki.

Stanowczo odradzam, w niczym nie pomógł. Bardzo arogancki.

Nie warto komentować - byłam tak obsłużony jak nikt nie powinien być. Słoma z butów i arogancja - to chyba cechy większości, którzy tam pracują?

...leczę sie juz od 13 lat u dr baranowskiego z kasy chory jak i prywatnie,miałam wiele rzutów choroby z kturych wyszłam tylko dzieki dr baranowskiemu..serdecznie polecam...jestem wdzieczna dr za uratowanie mnie w tych cięzkich rzutach choroby....polecam!!

pan baranowski robił mi usg jamy brzusznej z opisem stwierdził piasek na nerkach zaraz za reklamował leczenie u siebie w klinice ale najpierw badania dodatkowe ok 200 zł na szczęście poszedłem po Poradę do również znanego lekarza w Lesznie urologa i zdarzył się cud wyzdrowiałem!! Aż boje się pomyśleć na co Baran by mnie leczył i ile by mnie to kosztowało!

Lekarz nieuprzejmy, niekulturalny. Chciałam zrobić tylko badanie gastroskopi bez porady, ale lekarz sie nie zgodził i musiałam zapłacić bo bez tego nie dostałabym wogóle opisu badania. Było to parę lat temu i od tamtej pory moja noga już u niego nie stanęła. Widzę, że w tej kwestii nic się nie zmieniło, a wręcz jest jeszcze gorzej.

zdecydowanie NIE, właśnie wróciłam od doktora Baran... bardzo nieuprzejmy, wizyta trwała może 5 min, USG kilka sekund, nic się nie dowiedziałam, on też stwierdził, że nic mi nie powie jak nie zrobi mi badań za 1500 zł, do tego leki (oczywiście najkorzystniej jeśli wykupię je u niego w aptece) za 450 zł!!! zostałam tak arogancko potraktowana, że aż się popłakałam wychodząc z gabinetu, leki przepisał mi na wszystko, w tym dwa antybiotyki, których jak się okazało nigdy nie powinnam brać!!! oczywiście jak połapałam się o co chodz to recepty nie wykupiłam ZDECYDOWANIE ODRADZAM! najgorszy lekarz z jakim miałam do czynienia!!!

Porażając arogancja i hucpa. Należy wspierać takie strony internetowe, ale też trzeba je czytać! Pani w recepcji zachwalała mi go (kłamała). Dlatego - też ale przez brak czasu- nie zajrzałem do Internetu. Moja głupota. Analizując wpisy innych i moje doświadczenia dochodzę do poważnych wniosków, że ten Pan uprawia procedur nie tylko nie zasadami współżycia społecznego czyli narusza przepisy Kodeksu Cywilnego (dział umów, należyta staranność) ale też można tu znaleźć znamiona czynu wg Kodeksu karnego i podejmę odpowiednie (na razie bark czasu)

Porażając arogancja i hucpa.

Zdecydowanie odradzam, niekompetentny, nieuprzejmy, pazerny

Zdecydowanie odradzam, niekompetentny, nieuprzejmy, pazerny

No cóż...... Nie polecam, absolutnie. Nie ma Pan Doktor czasu dla pacjenta, a szkoda, bo placówka dosyć ładna, bardzo mili inni Lekarze i Personel. A może Pan Doktor powinien skupić się wyłącznie na sprawach menadżerskich a leczenie zostawić świetnej kadrze tam pracującej?

NIE POLECAM!!! Mieszkam w Niemczech i nie wiem co odbiło mi abym zapisała się do tego pana. Za wizyte 300 zł, za leki 200 zł, myslałam, że zrobi zabieg lecz niestety umówił mnie na zabieg na drugą wizytę. Na szczęście opamiętałam sie i na nią nie poszłam. Tydzień temu byłam na wizycie w Niemczech, w moim mieście. Pielęgniarki, lekarze bardzo uprzejmi, jestem po krótkim zabiegu, diagnoza zupełnie inna niz u doktora Baranowskiego. Dlaczego w Polsce lekarze nastawieni są tylko na pieniądze!!! Pan Baranowski nic mi nie wytłumaczył, byłam u niego ...

Dlaczego w Polsce lekarze nastawieni są tylko na pieniądze!!!
Pan Baranowski nic mi nie wytłumaczył, byłam u niego 5 minut!
NIE POLECAM TEGO LEKARZA !!!