lekarz Sławomir Karoń

Chirurg ogólny, USG, RTG

Wspaniały lekarz,świetny fachowiec,zadaje mnóstwo pytań (czasami mało komfortowych) po to by jak najwięcej zdobyć informacji ,udziela odpowiedzi bez owijania w bawełnę. Przy tym wszystkim jest uczciwym i bardzo sympatycznym człowiekiem. Wszystkim potrzebującym pomocy dobrego chirurga z całego serca polecam doktora .

Lekarz jest nieprzyjemny znam lepszego i planuje iść do niego a dr.Karoń cóż nigdy więcej niechce mieć z nim do czynienia.Poza tym lekarz nie szanuje czasu pacjenta z późnił się prawie 30 min. Niepolecam.

Rewlacyjny lekarz jestem po operacji woreczka żółciowego ponieważ laparoskowo się nie dało ponieważ był za duży kompleksowo przebiegła operacja przez doktora Karonia bardzo dobrze się czuję a jestem już 2 tygodnie po szpitalu przedewszystkim prawie wcale nie widoczne 15 cm szycie profesjonalne w bikini można wyjść na plażę i nikt nie zauważy polecam doktora Karonia super Lekarz.

sumienny, miał wiecej czasu dla mnie niż inni lekarze. Bardzo mi pomógł, operacja bez powikłań.Godny zaufania i polecenia.Oby wiecej takich chirurgów było. Dużo zdrowia dla Pana doktora. Mateusz G.

Bez zarzutów ,wysokiej klasy specjalista . Bożena S.

Bez zarzutów ,wysokiej klasy specjalista . Bożena S.

Wyleczył mi szczelinę odbytu. Rzeczowy,konkretny , dostępny pod telefonem .Można się z nim umówić w inny dzień niż przyjmuje w gabinecie . Bez dwóch zdań polecam.

Leczył chociaż sam nie wiedział co mi dolega, 2 miesiące silnych antybiotyków, dodatkowo jakieś sterydy... kolejny lekarz jak zobaczył jakie środki przez jaki czas brałem to o mało się za głowę nie złapał. Polecam lekarzowi bardziej zastanowić się nad tym czy na pewno wie co leczy jeżeli terapia nie przynosi rezultatu, a mniej gawędzić na tematy mało związane z przedmiotem wizyty.

Nie mogę się zgodzic z opinia pani Marioli.Długo szukałam ale w końcu znalazłam prawdziwego doktora.Zawsze służy pomocą i radą. Jest szybki, energiczny i bardzo dokładny,Precyzyjnie wykonuje drobne zabiegi chirurgiczne takie jak plastyczne szycie ran.Mozna go porównać do chirurga plastycznego.Polecam bardzo.

Bylam u pana doktora w Szpitalu w Sosnowcu, wzbudza zaufanie, jednak nie poświęca czasu pacjentowi. Wszystko załatwiane jest na szybko. Do prostych zabiegów uważam, że się nadaje(taki miałam wykonany) nie wiem jak ejst w przyapdku innych.

gaduła, przepisuje leki nie związane z chorobą - chyba sponsorowane, nie udało zostać mu się uzdrowicielem w moim przypadku.