dr n. med. Sławomir Olszewski

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Byłam u tego lekarza z córką dwa razy. Nie dość, że nie był w stanie wytłumaczyć co jest mojemu dziecku, to jeszcze zlecił bardzo drogie i bolesne badanie (którego po konsultacji z pediatrą nie wykonałam, bo okazało się zbędne). Na to badanie oczywiście dał mi namiary do prywatnej kliniki. Podejrzewam, że ma z nią podpisaną umowę i za każdego pacjenta pewnie ma jakiś procent. W zupełności nie polecam.

Pan dr Olszewski jest lekarzem z powołania, bez zastanowienia mogę dać mu 5 pkt

Pan dr Olszewski jest lekarzem z powołania, bez zastanowienia mogę dać mu 5 pkt

Pan dr. Olszewski jest profesjonalnym specjalistą nefrologiem i pediatrą.Bardzo miły,konkretyny,zaangazowany w leczenie dziecka. Ma dużą wiedzę i wspaniały kontakt z dzieckiem. Polecam

Wspaniały lekarz pediatra i nefrolog z dużą wiedzą, ogólnie szanowany i lubiany. Na pewno nie materialista!! Zawsze mający tłum pacjentów i na prośbę zainteresowanych życzliwie przyjmuje dodatkowych pacjentów nawet po godzinach pracy!!

Przestrzegam przed tym lekarzem. To opinia również wielu kolegów po fachu we wszystkich szpitalach dzieciecych w Warszawie. Doktor Olszewski nie cieszy się uznaniem w środowisku lekarskim, wręcz uważa się, że stosuje jakieś własne, nikomu nie znane metody. Ewidentnie nastawiony na zysk. Złożyliśmy na niego skargę w Izbie Lekarskiej.

Bardzo dobry lekarz nefrolog. Wyjątkowo dobrze tłumaczy, z dużą wiedzą. Przy tym konkretny i życzliwy, . Polecam. Wyleczył moje dziecko z nawracających zakażeń układu moczowego,wady - odpływu pęcherzowo - moczowodowego i kamicy nerkowej.

Pan dr Olszewski jest profesjonalnym specjalistą nefrologiem i pediatrą. Miły, taktowny, konkretny, mocno zaangażowany w leczenie i diagnostykę dziecka. Z dużą wiedzą. Zdecydowanie polecam!

Pan Dr Olszewski jest profesjonalistą w zawodzie pediatry-nefrologa. Bardzo dziękuję za wyleczenie dziecka z "Moczenia nocnego. Nawr.zakażeń układu moczowego'. Ma wspaniały kontakt z dzieckiem. Jest bardzo życzliwy i zaangażowany, wymaga przy tym pełnej współpracy ze str. rodzica w diagnostyce i leczeniu dziecka. Zdecydowanie polecam.

Wyszłam od Pana Doktora bardzo rozczarowana (zmagamy się z moczeniem nocnym). Pan Doktor był bardzo obcesowy, chaotyczny, mało delikatny w stosunku do dziecka, nie interesowało go ile dziecko pije, od kiedy nie jest pieluchowane, miał zastrzeżenia do mnie (!!!), że laboratorium nie podało wszystkich parametrów badania moczu. Nie polecam. Po dzisiejszej wizycie wiem, że dziecka nawet siłą nie zaciągnę do jego gabinetu.

Bardzo dobry lekarz:)) ulubiony lekarz mojej córci. Doceniam jego zaangażowanie w sposób leczenia małego pacjenta,jego podejście do dzieci, a co najlepsze tylko w skrajnych przypadkach stosuje antybiotyki ( kiedy trzeba).POLECAM:)