prof. dr hab. n. med. Sławomir Wołczyński

Endokrynolog, Ginekolog

Na każdą umówioną wizytę Pan doktor spóźniał się około godziny. Wizyty trwają zazwyczaj 3-5 minut.

Profesor Wołczyński jest wspaniałym człowiekiem i lekarzem poleciła bym go każdemu kto ma problemy z zajściem w ciąże, dzięki niemu mam dwie wspaniałe córeczki.Jest osobą kompetentną i zawsze pod telefonem po prostu lekarz z powołania.

Profesora do końca życia będe pamietała jako jedynego lekarza,który poważnie podszedł do mojego problemu.DZIEKI NIEMU mam upragnionego SYNA!tylko dzięki Niemu!Możenie jest "wylewny" ale chyba nie o to chodzi.Trafiłam do profesora po to,zeby mi pomógł i ZROBIŁ TO!bez żadnych ceregieli.Po 3 miesiacach od pierwszej wizyty u profesora byłam już w ciąży!Teraz OLIVIER ma prawie 2 lata i jest CUDOWNY!PANIE PROFESORZE_DZIĘKUJEMY!!

Moim zdaniem najlepszy lekarz ginekolog, specjalista w dziedzinie leczenia niepłodności i nie tylko. Konkretny, nie przedłuża wizyt jak nie ma potrzeby, jak jest to poświęca bardzo dużo czasu, troskliwy, kulturalny. Znam mnóstwo par, które tylko dzięki jego wiedzy i doświadczeniu ma swoje upragnione dzieciaczki. Wiadomo, że nie zawsze jest w stanie pomóc, bo Bogiem nie jest. Nie rozumiem osób, które negatywnie oceniają profesora, bo np był małomówny lub niemiły ich zdaniem. On (jak i inni lekarze) nie jest od tego, żeby był przyjacielem pacjenta tylko go zbadał, a jak jest potrzeba i możliwość to go wyleczył. Na pogaduchy można iść do koleżanki lub psychologa, a nie lekarza. Profesor jest bardzo dobrym człowiekiem i jak jest potrzeba to przytuli i pocieszy, co nie oznacza, że ma tak postępować z każdym i zawsze.
Ja ufam mu w 100% i nie biegam po innych, żeby upewnić się czy ma rację. Jeżdżę na wizyty ponad 200km w jedną stronę, ale uważam, że naprawdę warto, bo śpię spokojnie.
Oczywiście adres na górze jest nieaktualny. Profesor przyjmuje w klinice Artemida w Białymstoku.

po prostu CZŁOWIEK, doskonały lekarz. leczyliśmy się w gdańsku, gdzie byliśmy traktowani jak skarbonka pełna kasy, jedyny lekarz od "in vitro" w tejże klinice był arogantem i ignorantem, nie mającym dla pacjentów nigdy czasu. natomiast w "artemidzie" spotkaliśmy się ze 100% człowieczeństwem, pełną empatią, sympatią, pełnią czasu dla nas, numer telefonów komórkowych Profesora czynny dla nas całą dobę. już za pierwszym "in vitro" u Pana Profesora udało się - ciąża, byliśmy w siódmym niebie, a jesteśmy już w bardzo dojrzałym wieku, (40 lat) . niestety, nasz synek okazał się obarczony aberacją chromosomową i niedawno od nas odszedł do lepszego świata. mamy jednak nadzieję, że Pan Profesor znów nam pomoże swym PROFESJONALIZMEM i uda się nam wreszcie zostać rodzicami..

Lekarz godny polecenia, wcale nie zdziera pieniędzy za wizytę i poświęca tyle czasu ile trzeba

Profesor nastawiony na pieniążki. Byłam zdegustowana wizytą u tej sławy. Poszłam z problemem niepłodności i również usłyszałam komplement: "Jest pani za gruba. Proszę schudnąć 10 kilo i wrócić do mnie za 3 miesiące". Zrobił mi usg, coś tam pomruczał pod nosem, odesłał na badania i miał omówić po powrocie z badania. Oczywiście temat usg omijał z daleka, a kazał mi się zająć otyłością brzuszną (której nie mam). Nie interesowały go żadne badania wcześniej zrobione , jak stwierdził wszystko to bzdura. Wizyta u niego to strata pieniędzy, czasu i zdrowia… psychicznego. Bo poza tym że mam schudnąć niczego na temat mojego probelmu od niego się nie dowiedziałam

Lekarz z powołania, nie mówi zbyt dużo, jest kompetentny i można liczyć na Prof pod każdym względem.

to jest najcudowniejszy czlowiek a swiecie . dzieki niemu mam śliczną córeczkę. moim zdaniem to nie ma być wróżka ani psycholog . konkretny lekarz , może nie jest rozmowny ale chyba nie o to chodzi żeby sobie pogadać .... jak byłam w ciąży to dzwonił i pytał dlaczego nie dzwonię , co u mnie . profesor rangi swiatowej . dla mnie cudotwórca . codziennie dziękuję Bogu i Jemu za nasz skarb :)

Może profesor nie jest wylewny, ale pracuje siedem dni w tygodniu.Nie ma soboty ani niedzieli.Często jest zmęczony.Mi podarował nowe życie.Po siedmiu latach leczenia jestem w ciąży.Poleca wszystkim kobietom które straciły już wiarę w macieżyństwo.