prof. dr hab. n. med. Sławomir Wołczyński

Endokrynolog, Ginekolog

Profesor nastawiony na pieniązki.Byłam zdegustowana wizytą u tej sławy. Poszłam z problemem jajników. Nie zrobił usg. Usłyszałam komplement:"Jest pani za gruba". Poza tym chaos i protekcjonalne traktowanie.Strata pieniędzy i czasu.

Profesor Wołczyński przywrócił mi wiarę w lekarzy. Leczyłam się kilka lat na bezpłodność w Rzeszowie, gdzie mieszkam i miałam wrażenie że tutejsi lekarze się na mnie uczą albo eksperymentują. Ile to kosztowało rozczarowąń i rozpaczy ...uff. Wystarczyły trzy wizyty u profesora Wołczyńskiego i.... jestem mamą uroczych, zdrowych bliźniaków.Ujął mnie tym, że wyraźnie jego praca jest też pasją, czułam że mu bardzo zależy żeby leczenie było skuteczne i że autentycznie ucieszył się na wiadomość że się udało :) Polecam tego lekarza z przekonaniem.

Dzieki panu doktorowi jestem matką i Bóg mu za to zapłać.Leczyłam sie u wielu specjalistów polskich i w USA,ale dopiero terapia hormonalna zastosowana przez profesora Wołczyńskiego pomogła.Dziś mamy z meżem swój najwspanialszy skarb,małą Betty.Pozdrowienia dla krajana z Grajewa,wdzieczna pacjentka z N.Y.- Choinska Maria

KOBIETY !!! UWAŻAJCIE NA TEGO LEKARZA! JA ZDECYDOWANIE GO NIE POLECAM! NIE JESTEM OSOBĄ KTÓRA POSZŁA DO NIEGO NA WIOZYTĘ SPOWODU NIE PŁONOŚCI TYLKO MAM CHORE JAJNKIK I SZUKAŁAM POMOCY U WSZYSTKICH SPECJALISTÓW AŻŃCU TRAFIŁAM DO TEGO RZEŹNIKA!! NA SAMYM POCZĄTKU KIEDY OPISAŁAM SWOJĄ CHOROBĘ ON NIE PATRZĄĆ NA SZEREG MOICH BADAŃ POWIEDZIAŁ CYTUJĘ "JESTEŚ ŁYSIEJĄCA, NIE DŁUYGO W OGÓLE NIE BĘDZIESZ MIAŁA WŁOSÓW NA GŁOWIE I JAK MYŚLISZ O DZIECKU TO DZIECKO BĘDZIE POMIESZANEJ PŁCI!!" ROZUMIECIE TO ZAŁAMAŁAM SIĘ M,OCNO ROZPŁAKAŁAM A ON MI JESZCZE ZE JEST LECZENIE JAKIMIŚ MĘSKIMI HORMONAMI SZOK! KOBIETY JA ZNALAZŁAM DZIĘKI BOGU LEKARZA KTÓRY MI POMÓGŁ I WAM RÓWNIEŻ MOŻE POMÓC W WIĘKSZOŚCI LECZY NIEPŁODNOŚĆ NATURALNYMI METODAMI BEZ WYDAWANI OGROMNYCH PIENIĘDZY! JEST TO DR. WASILEWSKI TADEUSZ.

Nie polecam dr Wołczyńskiego szczegolnie kobietom majacym problem z zajsciem w ciaze choć doktor ten w tym sie specjalizuje bo jest szefem kliniki leczenia niepłodności i endoktynologii. Jest bardzo choatyczny, roztrzepany, nic nie pamięta, a na dodatek nie prowadzi zapisów w kartach pacjenta mino zastosowania leczenia - SKANDAL! Po 4 miesiącach stwierdza niepłodność idiopatyczną(nieznanego pochodzenia) bez wykonywania ŻADNYCH badań (poza USG). Kilka miesięcy później bez pomocy lekarzy zachodzę w ciążę :)

Pan doktor nastawiony jest na robienie mega kasy, która leci do niego potokiem bo wszystkie desperatki starajace się o dziecko jadą do niego z całej Polski. Ja tez byłam jedną z nich , ale po jednym nieudanym in vitro powiedziałm dośc i zmieniłam klinike na Novum w Warszawie. Co sie dzieje w tym gabinecie to istne szaleństwo mega kolejka, oczywiście panie na programie maja pierwszeństwo. Zagadką na pierwszej wizycie było dla mnie hasło panie na programie, a to chodzi o te panie z podchodzące do in vitro, których tez nie jest mało zwykle około 10. nastepnie w kolejności przyjmowane są pozostałe pacjentki. Kolejka idzie ekspresowo, bo pan doktor kazdej z nich maksymalnie poświęca 5 minut. Zdecydowanie odradzam, totalna strata czas i pieniędzy.

Uważam,że pan prof.poświęcił mi zdecydowanie za mało czasu .Wizyty trwały ok.5 min.Miałam problem z zajściem w ciążę. Prof.nastawił się głównie na in vitro, co miało swoje dobre i złe strony.Powodem takiego podejścia był pośpiech, ale być może też chęć oszczędzenia mi dalszych rozczarowań zwiazanych z kolejnymi nieudanymi inseminacjami.Po pierwszym in vitro zaszłam w ciążę i urodziłam zdrową córeczkę.I tutaj chcę bardzo podziękować profesorowi i jego zespołowi.Natomiast cenę jaką zapłaciłam jest zbyt wysoka.Jestem poważnie chora.Nie chcę ujawniać szczegółów,chciałabym tylko aby lekarze informowali o ewentualnych skutkach in vitro.

Zdecydowanie polecam każdemu tego lekarza - pełen profesjonalizm i duże doświadczenie przemawiają za tym, że lecząc się u niego masz swego rodzaju gwarancję na pomoc w swoim problemie.

Przez długi czas nie mogłam zajść w ciążę,przez przypadek trafiłam do profesora Wołczyńskiego.Około roku trwało intensywne leczenie aż wreszcie za pierwszym podejściem zaszłam w ciążę.Teraz jestem mamą 3 -letniej ślicznej dziewczynki.Wszystko co kocham najbardziej na świecie zawdzięczam wyłącznie profesorowi Wołczyńskiemu.Leczenie jest kosztowne ale to nic w porównaniu ze szczęściem macierzyństwa.Kochane kobietki jeśli macie taki kłopot jak ja miałam nie bójcie się zgłosić do Niego,na pewno rozwiąże Wasze problemy.Serdecznie pozdrawiam profesora Wołczyńskiego i z całego serca po raz kolejny dziękuję mu za wszystko,Barbara Bujek

Wiem, że parę lat temu był świetnym lekarzem i bardzo miłym człowiekiem. Lekarzem świetnym może i jest, tylko zgubił człowieczeństwo. Byłam pacjentko na endokrynologii w szpitalu i zostałam wysłana do doktora na drugi kraniec szpitala na konsultację ginekologiczną. A doktór wyjął pieczątkę z adresem prywatnego swego adresu, postawił na odwrocie druku recepty i kazał przyjść do swego prywatnego gabinetu, gdy zakończę leczenie szpitalne. To była konsultacja!!! Nie poszłam do niego więcej, a leczę się w prywatnym gabinecie pana doktora, ale u jego wspólnika - Domitrz, który w przeciwieństwie do Wółczyńskiego jest bardzo miłym, kulturalnym, a przede wszystkim kompetentnym lekarzem.