prof. dr hab. n. med. Sławomir Wołczyński

Endokrynolog, Ginekolog

Lekarz kompetentny, rzeczowy poprostu wybitny.

Lekarz kompetentny, rzeczowy poprostu wybitny.

To najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu( a przewinęło się ich sporo- miałam dwa poronienia). Czułam się przy Nim bardzo bezpiecznie i nie zawiódł mnie ani razu. Dzięki Jego opiece mam córeczkę.

Bardzo dobry lekarz.Ja leczyłam się państwowo.Kompleksowa obsługa.Nie spotkałam się do tej pory z lekarzem, który by mi poświęcił tyle czasu, ile Pan Profesor Wołczyński.Da się zauważyc, że ginekologia to wielka pasja Profesora.Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.Pozdrawiam Panie Profesorze i dziękuję.Pacjentka.

mimo, iż profesor jest małomówny i czasami brakuje mu czasu na dłuższe wizyty pacjentek to jest godny zaufania i wiem, że jestem w dobrych rekach!polecam, bo to jeden z najlepszych specjalistów

Dobry fachowiec, ale brakuje mu czasu dla pacjentek. Brakuje też kompleksowego podejścia problemu. Parę lat temu był bardziej "ludzki",a teraz rozczarowuje. Przykro mi to pisać, bo wspominam go jako ciepłego człowieka. A tak wiele się zmieniło. Przemęczenie?

Długo zastanawiałam się co napisać, pewnie zabrzmi patetycznie. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza i pewnie nie spotkam. Wielki człowiek, wspaniały fachowiec, fascynująca osobowość.

Świetny specjalista, niezwykle ciepły i skrupulatny lekarz...Pamięć doskonała Polecam szczególnie osobom mającym problem z poczęciem potomstwa

Świetny specjalista, niezwykle ciepły i skrupulatny lekarz...Pamięć doskonała
Polecam szczególnie osobom mającym problem z poczęciem potomstwa