dr n. med. Stanisław Kwaśniewski

Bardzo dobry lekarz. Byłam w ciązy - 3 tygodnie,kiedy trafiłam do pewnego bardzo znanego lekarza ginekologa.Od razu na pierwszej wizycie powiedzial mi, że będe miała bardzo trudny poród i polecił mi cesarskie cięcie, za które kazał mi zapłacić. Chodziłam do niego jeszcze przez 5 miesięcy trwania ciąży po czym inny lekarz znajomy ginekolog polecił mi swojego znajomego doktora Kwaśniewskiego. Doktor Kwaśniewski operował mnie, urodziłam uroczą córeczkę.Zawdzięczam Jemu wszystko więc drogie panie polecam dr Kwaśniewskiego, jest to bardzo dobry specjalista.Lekarz godny zaufania!

Dla mnie osobiście dr Kwaśniewski jest bardzo dobrym lekarzem. Mimo, że moja sytuacja nie jest za ciekawa, to mimo wszystko jest mocno zaangażowany, żebym zaszła w ciąże. Zanim trafiłam pod stałą opiekę doktora, kilka razy nasze drogi sie skrzyżowały. Nie zawsze były to miłe okoliczności ale jedna choć była bardzo trudna, dzieki doktorowi przebiegła "najmniej boleśnie"...Nie jestem lekarzem, ale uważam, że być może uratował mi życie, a jesli nie to przynajmniej uchronił od traumy jaką mogłabym przejść. Podważył decyzje innego lekarza i postąpił tak, jak sam uważał, i za to jestem mu bardzo, bardzo wdzięczna. Jego decyzja była w 100% trafna. Naprawdę jest jednym, z niewielu lekarzy, któremu ufam ja i mój mąż, a naprawde wiele przeszlismy. Polecam wszystkim!

W/w lekarz odbierał narodziny mojej córeczki w Szpitalu na Madalińskiego. Strasznie go wspomnam i najgorszemu wrogowi nie życzę dostania się w jego łapy. PRZEZ NIEGO MOJA 2 LETNIA CÓRECZKA JEST KALEKĄ.

Uważam, że dr Kwaśniewski jest bardzo dobrym specjalistą. Moje schorzenie trafnie zdiagnozował i wyleczył mnie. Tylko Jego diagnoza potwierdziła się. Znam wiele kobiet, ktore tylko Jemu mogą zawdzięczać to, że mają dzieci.

Jestem pacjentka dr Kwasniewskiego od 1o lat. Uratował mnie kilkakrotnie z różnych ciezkich, bardzo powaznych sytuacji. Prowadził moje 2 ciąże. Dzięki niemu, Jego fachowości czułam się bardzo bezpiecznie i pewnie. Zauważa to czego inni nie widzą! I pewnie, ze mu się zdarza byc bez humoru ale nie to jest istotne w tym zawodzie najwazniejsze jest to, ze zawsze pomoże!

Dr Kwasniewski prowadzil moje 2 ciąże ktore byly bardzo zagrozone oraz prowadzil ciaze mojej corki - lekarz konkretny wysmienity diagnosta kulturalny czlowiek - bardzo polecam

Korzystam z prywatnych wizyt u dr Kwaśniewskiego i jestem bardzo zadowolona.Jest lekarzem konkretnym, rzeczowym i do tego profesjonalnym. Pzdr Panie Dokotrze i dziekuje za wszystko!

Pzdr Panie Dokotrze i dziekuje za wszystko!

Ja osobiscie polecam dr - bardzo dobry specjalista, przede wszystkim rzeczowy, konkretny, stanowczy taki jaki powinien byc lekarz ginekolog. Od czterech lat jestem pacjentka doktora. Pozdrawiam

Moja córka rodziła w Szpitalu na ul.Madalinskiego (byłam przy porodzie-jestem pielęgniarką z zawodu). Najgorszemu wrogowi nie polecam dostać się w ręce tego .....nie napiszę więcej bo mogłabym być oskarżona o zniesławienie. Kobiety, nigdy w życiu do takiego lekarza, ordynarny, chamski, zero delikatności, człowiek kóry cierpi na manię wyższości pozjadał wszystkie rozumy. Jadwiga

Jadwiga

Dr Kwaśniewski prowadzil moja ciaze, ktora zakonczyla sie narodzinami w jego obecnosci zdrowiutkiej i slicznej coreczki. Jest rzeczowy i ma profesjonalne podejscie do pacjentki, a dodatkowo nie sieje paniki, gdy pojawia sie jakis problem. Nie namawia do zbednych wizyt, a USG przeprowadzane bylo tylko w okreslonych tygodniach, aby ustalic konkretne informacje dot. dziecka. W gabinecie w ostatnich miesiacach ciazy mialam takze za kazdym razem robione badania. Naprawde polecam Dr Kwaśniewskiego.