dr n. med. Stanisław Kwaśniewski

Dr Kwaśniewski jest rzeczowym i konretnym lekarzem. Od kilku lat jestem pod opieką doktora, przeszłam dwie operacje, czuje się dobrze, zawsze mogę liczyć na Jego pomoc oraz poradę, nawet jak nie mam wyznaczonej daty wizyty. Dla mnie osobiście jest to świetny lekarz i człowiek z dużą klasą.

Jestem pacjetką dr Kwaśniewskiego od 5 lat.Bardzo mi pomógł i nigdy tej pomocy nie odmówił.BARDZO POLECAM

Ja również jestem pacjentką dr Kwaśniewskiego. Dzięki niemu mam dwójkę wspaniałych i zdrowych dzieci. Jak byłam w szpitalu to bardzo mi pomógł. Jest naprawdę świetnym specjalistą. Prowadził moje ciaże, odbierał poród i mogę powiedzieć, że jestem bardzo szczęśliwą mamą. Dziękuję doktorze! Maria.

Najlepszy specjalista, nie wprowadzający dodatkowych stresów. Dr Kwaśniewski prowadził moją pierwszą ciażę (córeczka ma 2 miesiące). Przez cały okres ciąży informował mnie o wszystkim wyczerpująco, zawsze miałam świadomość, że w razie jakichkolwiek problemów mogę zadzwonić w sprawie konsultacji. Poród miałam również z dr Kwaśniewskim i w efekcie poród przeżyłam bez żadnych najmniejszych komplikacji. Następnego dnia po porodzie dr przyszedł do mnie spytać o samopoczucie. Dla mnie osobiście jest to prawdziwy lekarz z powołania i polecam dr z czystym sumieniem.

Dr Kwaśniewski uratował moją żonę prezed operacją (torbiele). Wyleczył lekarstwem za 20 zł. Wizyta u doktora odbyła się już z wypisanym skierowaniem na zabieg przez innego "specjaliste". Dzięki Niemu żona odsyskała wiarę i po 5 latach bezowocnych starań o dziecko jak za dotknięciem czarodziejskiej ruszczki doktora został poczęty mój syn. Ciąże prowadził od początku do rozwiązania. Dziecko urodziło się w Damianie w komfortowych warunkach dla psychiki żony, mojej oraz naszego syna, chociaż lekarz informował o możliwości rozwiązania w szpitalu publicznym. Żona mogła liczyć zawsze na pomoc i wsparcie doktora. Małomówność doktora to Jego wielka zaleta, przekazywał tylko istotne informacje, to jest PROFESJONALISTA a nie forum dyskusyjne w internecie. Z całego serca polecam dr Kwaśniewskiego artur, gosia i alan rocznik 2006.

p.s. do tej pory żona jes po opieką doktora.

Nie polecam tego lekarza. Może podczas wizyt prywatnych jest inny, ale w państwowym szpitalu moje badanie usg trwało 5 min i pan "doktor" wykonywał je z ogromną łaską. Wypowiedział do mnie tylko 1 równoważnik zdania...

Znam Pana Doktora Kwaśniewskiego od wielu lat jestem jego pacjentką - operaował mnie -teraz jest pacjentka Pana Doktora moja córcia jesteśmy bardzo zadowolone ze są tacy lekarze kompetentni - polecamy Pana Doktora oraz dziękujemy za wszystko Janas Elzbieta ul 11 listopada 16 Warszawa

Janas Elzbieta ul 11 listopada 16 Warszawa

mam abonament w CMD i kiedy zaszłam w ciążę dr Kwaśniewski prowadził moją ciążę. Wszystko było ok, dopóki nie wyszedł mi podwyższony cukier, wyniki miałam na pograniczu cukrzycy, dr zalecił dietę cukrzycową - kazał szczegóły znaleźć w internecie, nie dał mi żadnych ulotek, wskazówek, nic. W zasadzie badanie cukru sama na nim wymusiłam, bo sam o tym nie wspominał. CZęsto pytał gdzie chce rodzić i czy z nim, a ja odpowiadałam, że byłoby miło gdyby lekarz prowadzący był w trakcie porodu, miałam jeszcze dużo czasu na rozmyślanie o porodzie. W ósmym miesiący ciąży na kolejnej wizycie dr poruszył kwestię porodu, powiedziałam, że nie stać mnie na poród w prywatnej klinice, zaczął na mnie krzyczeć, że co ja sobie wyobrażam, on się tak poświęca prowadząc moją ciążę, angażuje się (ciąża była absolutnie bezproblemowa, oprócz podwyższonego cukru i zaleconej diety, którą miałam sama odszukać w necie nie przypominam sobie nic szczególnego). Ja sama uważam siebie za łatwą pacjentkę, nidy do dr nie dzwoniłam, raz jeden przełożyłam wizytę - osoba z recepcji nie wpisała tego w systemie, bo dr na mnie za również akrzyczał (!!!). A kiedy powiedziałam mu, że nie mam pieniędzy na tak drogi poród zasugerował mi wzięcie kredytu... Zaczął mnie straszyć, że tak duża ciąża przy CUKRZYCY (po podwójnym obciążeniu miałam cukier 179- od 180 jest cukrzyca) może skończyć się źle dla mnie i dla dziecka, POWIEDZIAŁ, że mogę przypłacić poród życiem... z gabinetu wyszłam roztrzęsiona i płacząca. Natychmiast zadzwoniłam do swojej cioci, która jest pielęgniarką, kazała mi iść do innego lekarza. Acha, dr ciągle namawiał mnie na cesarkę, a jedym z argumetów jakie użył było stwierdzenie, że on całej nocy nie będzie siedział przy pacjentce, a cesarka trwa krótko. Urodziłam naturalnie, w państwowym szpitalu na Bródnie, ślicznego i zdrowego chłopczyka. Z pomocą wspaniałej położnej, której wcześniej nie widziałam na oczy. Do dr Kwaśniewskiego nigdy więcej nie poszłam i nie pójdę. Zaraz po wyjściu z gabinetu zapisałam się na usg do dr Kucharskiego w CMD - dziękuję panie doktorze za piękne zdjęcie z twarzą mojego synka. Co do doktora Kwaśniewskiego, to jest on cyniczny, nastawiony na wyciąganie pieniędzy od pacjentek, nie szanuje ich i nie dba o nie. W trakcie wizyty zachowuje się, jakby pacjentka mu przeszkadzała. W swojej firmie przekazałam wszystkim paniom opinię na temat dr Kwaśniewskiego. To jakieś 50 pań mniej. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Szczęśliwa i zdrowa mama szczęśliwego i zdrowego synka. Panie doktorze, no jednak nie umarłam w trakcie porodu, wielkie zdziwienie, co ??

Przyłączam się do pozytywnych opinii na temat dr Kwaśniewskiego, którego jakiś czas temu poleciła mi znajoma. Dr Kwaśniewski prowadził moją ciążę od początku do samego porodu. Rodziłam razem z dr Kwaśniewskim :-) Bardzo pozytywnie oceniam fachowość i podejście dr do mnie jako pacjentki. Planuje drugą ciążę i na pewno zdecyduję się na dr Kwaśniewskiego.Polecam wszystkim kobietom które planują ciążę i chcą być pod fachową opieką :-)

Jestem stałą i wierną pacjentką dr Kwaśniewskiego od wielu lat. Z wielkim zdziwieniem przeczytałam negatywne opinie ne temat dr i nie zgadzam sie z nimi. Jest to świetny specjalista i diagnosta, osoba o wysokiej kulturze osobistej,konkretny i rzeczowy. Korzystam z prywatnych wizyt u dr Kwaśniewskiego. Zawsze jest bezstresowo i bezproblemowo, cennik dostosowany do realiów. Więc drogie panie zdecydowanie polecem dr Kwaśniewskiego, uważam go za najlepszego specjalistę!Renata z Warszawy.