dr n. med. Stanisław Kwaśniewski

Doktor Stanisław Kwaśniewski prowadził trzy moje ciąże. To jest lekarz z powołania i bardzo dobry specjalista. Mam do niego całkowite zaufanie . Zawsze pod telefonem, w przypadku, kiedy nie mógł odebrać oddzwaniał. OD TEGO LEKARZA EMANUJE SPOKÓJ, to udziela się jego pacjentkom. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, tylko trzeba je zadawać. Ja na każdą wizytę chodziłam z listą pytań. Za wizytę płacę standardowo. Doktor wystawiał mi zwolnienia podczas ciąży raz na miesiąc, a nie jak to niektórzy lekarze robią raz na dwa tygodnie, po to aby wyciągnąć od pacjentki pieniądze ...

Za wizytę płacę standardowo. Doktor wystawiał mi zwolnienia podczas ciąży raz na miesiąc, a nie jak to niektórzy lekarze robią raz na dwa tygodnie, po to aby wyciągnąć od pacjentki pieniądze za kolejną niekonieczną wizytę. Podczas żadnej z ciąż nie pracowałam już w trzecim trymestrze.
Cenię Pana Doktora za jeszcze jedną rzecz: za to, że jest dobrym człowiekiem. Otrzymałam od niego wsparcie w trudnych chwilach, a wcale tego nie musiał robić. Bardzo trudna była dla mnie sytuacja po przyjściu na świat pierwszego dziecka.
Po urodzeniu naszego najstarszego synka cierpiałam na silne bóle
okalające pod klatką piersiową. Pojawiały się i znikały. Bóle były tak silne, iż dwukrotnie wzywałam pogotowie. Udzielano mi doraźnej pomocy. Konsultowałam się z kilkoma lekarzami, lekarz rodzinny zlecił mi przyjmowanie leków
psychotropowych, przekonany, iż występowanie tego bólu ma związek z przeżyciami psychicznymi. Nieświadoma, przyjmowałam je doraźnie i tak nie pomagało. Chirurg również nie pomógł. Zgłosiłam się w końcu do Doktora Kwaśniewskiego, który wykonał mi usg brzucha i... stwierdził kamienie w woreczku żółciowym. I rzeczywiście były to kamienie.
Bardzo cenię Pana Doktora za to, iż patrzy na człowieka całościowo, a nie zajmuje się tylko jednym jego wycinkiem, od którego jest specjalistą.

Bardzo dobry lekarz, zaangażowany, rzeczowy, informujący pacjentkę o wszystkim, pragnący pomóc i przede wszystkim cierpliwy. Prowadził całą moją ciążę, która ze względu na inne schorzenia była zagrożeniem dla mnie. Synek jest dzisiaj już duży, a Pan Doktor pomimo, że pacjentek ma mnóstwo, poznaje każdą z nas. Cały czas jestem jego pacjentką i mam nieustajaco dobre zdanie...Ogólnie fachowość i kompetencja oraz... zrozumienie!

Pan Doktor Kwaśniewski to świetny specjalista. Wykonywał żonie USG z podejrzeniem wady rozwojowej, potem wykonał kordocentezę - wszystko bez komplikacji, wyniki na szczęście dobre. Pan dr przyjmował żonę w szpitalu, chodziliśmy również do niego prywatnie. Był bardzo miły, zainteresowany pacjentką przed i po zabiegu oraz wszystko tłumaczył. No i co najważniejsze wszystko zrobił jak należy. Panie Doktorze - dziekujemy!

Oceniam doktora jako bardzo dobrego lekarza. Poleciła go moja znajoma, ktora rodzila z dr Kwasniewskim. Swietne podejscie do pacjentki, fachowosc, profesjonalizm i wysoka kultura osobista to jest to czego kazda pacjentka oczekuje od lekarza i ja rowniez. Nie zawiodlam sie. Rodzilam z dr i teraz drugi swoj porod rowniez planuje z dr Kwasniewskim. Polecam goraco!

Dr Kwaśniewski to jakies nieporozumienie. POszlam do niego ponieważ tylko on mial wolne terminy z dnia na dzien w luxmedzie. Jestem w 7 m-cu ciazy i chcialam 3 dni zwolnienia, bo sie przeziebilam, mialam katar i generalnie zle sie czulam. Dr powiedzial, ze mi zwolnienia nie da i zebym sobie kupila paracetamol i wapno. Myslalam, ze zartuje (inni lekarze zawsze sami pytaja czy chce zwolnienie, ale nigdy nie korzysalam bo czulam sie ok) ale on powiedzial tylko "to wszystko, dziekuje". Totalny buc! Nigdy wiecej.Jesli tylko dostane grypy przez to, ze dalej chodzilam do pracy to tak tego nie zostawie.

Do doktora Kwaśniewskiego trafiłam w szpitalu, gdzie jest specjalistyczna aparatura medyczna, prowadzone są karty pacjentek oraz historie choroby. Pan doktor przeprowadził u mnie zabieg usunięcia nadżerki, po której dzisiaj nie ma śladu, nie ma nawet śladu po zabiegu (sprawdzone u innego lekarza). Dzięki temu skończyły się moje wieczne problemy ze stanami zapalnymi i zakażeniami. Za to wszystko bardzo dziękuję Panu Doktorowi i polecam wszystkim pacjentkom!

Uważam doktora Kwaśniewskiego za lekarza miłego, kompetentnego i co dla mnie jest również bardzo ważne - nie czuję się u Niego skrępowana. To pierwszy lekarz, do którego mam 100 % zaufania. Leczę się u niego od 3 lat i dojeżdzam 100 km. Gorąco polecam!!!

Dr Kwaśniewski - to rzeczowy i taktowny lekarz. Przeszłam w swoim zyciu wiele. Począwszy od problemów z policystycznymi jajnikami przez ich zapalenie, poronienie, guz. Przeszłam 2 operacje na jajnikach. Miałam do czynienia z różnymi nie do końca kompetentnymi lekarzami. Kiedy zrezygnowałam z trudu walki o zajście w ciążę trafiłam do dr Kwaśniewskiego. Wymagało to oczywiście sporego trudu jak i wielu leków. Tylko dzięki nieszablonowemu myśleniu i wrażliwości medycznej dr Kwaśniewskiego noszę mojego synka - mam nadzieję, że do końca ciąży. Polecam w pełni świadomie dr.

Trafiłam do doktora Kwaśniewskiego przez przypadek - z drugą ciążą - był to już drugi trymestr ciąży. Wizyty u doktora były krótkie i zdawkowe, było w miare przyjemnie dopóki deklarowałam chęć rodzenia w Damianie. Kiedy zmieniłam zdanie - nie stać nas było - zaczął krzyczeć i straszyć. Nie dopatrzył się, że nie miałam zrośniętego brzucha po pierwszej cesarce oraz, że synek zaklinował się w rozcięciu oraz, że ma owinętą pępowinę wokół szyi. żdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Trafiłam do doktora Kwaśniewskiego przez przypadek - z drugą ciążą - był to już drugi trymestr ciąży. Wizyty u doktora były krótkie i zdawkowe, było w miare przyjemnie dopóki deklarowałam chęć rodzenia w Damianie. Kiedy zmieniłam zdanie - nie stać nas było - zaczął krzyczeć i straszyć. Nie dopatrzył się, że nie miałam zrośniętego brzucha po pierwszej cesarce oraz, że synek zaklinował się w rozcięciu oraz, że ma owinętą pępowinę wokół szyi. żdecydowanie nie polecam tego lekarza.

Do dr Kwasniewskiego trafiłam zupełnym przypadkiem rejestrujac sie pol roku w prywatnym centrum medycznym i jestem bardzo zadowolona. Jest to w tej chwili moj staly lekarz. Dla mnie krotka sensowna, a zarazem wyczerpujaca wizyta i informacja jest to czego oczekuje, dlatego oceniam dr jako najlepszego. Szybko zdiagnozował moja chorobe, dobral odpowiednie leki, jest znaczna poprawa w moim stanie zdrowia. Dziekuje dr za wszystko, za pomoc! Pozdrawiam