dr n. med. Stanisław Kwaśniewski

Polecam tego lekarza. Jest na pewno specyficzny,nie żaden tam wylewny jakich spotkałam już trochę i zmarnowałam masę czasu i pieniędzy. Jest subtelnie miły- taki charakter, trzeba uszanować. Przede wszystkim jest bardzo konkretny, bardzo poważnie podchodzący do swojego fachu i wymagający podobnego poważnego podejścia i stosowania się do zaleceń. Wizyta u niego to trochę żołnierski meldunek tego co mi jest, konkretnie przeprowadzonego badania i tego co on uważa na ten temat i co zaleca. Przychodzę z teczką wyników uporządkowaną, zwartą, konkretnie podając dane i to mu jak czuję odpowiada. Konkretem na ...

Przychodzę z teczką wyników uporządkowaną, zwartą, konkretnie podając dane i to mu jak czuję odpowiada. Konkretem na konkret.
Bardzo dużo trudnych doświadczeń przeżyłam w związku z długimi staraniami, lata niezachodzenia w ciążę,poronienia i znowu kolejne 2 lata niemożności zajścia w ciążę.
Po jednej wizycie u niego i zmianie zalecenia w braniu leku jakie zastosował, to pewnie przypadek, że tak szybko, ale zaszłam w ciążę po 2 miesiącach od pierwszej wizyty.
W tej chwili ten lekarz walcząc o to dziecko zastosował taki zestaw leków,wymógł dyscyplinę żelazną stosowania się do zaleceń, że mam wrażenie, że Bóg mnie do niego pokierował, wybierając ginekologów o mniejszej wiedzy, znów kolejną ciąże bym straciła wielu ginekologów pojęcia zielonego by nie miało, żeby aż tyle i takich środków zastosować. Cokolwiek będzie dalej, jestem mu ogromnie wdzięczna!

Zdecydowanie polecam, jestem pacjentką dr od ok 7 lat. Byłam leczona na zapalenie jajnika (przychodnia, szpital i opinie 5! innych lekarzy), dopiero u dr Kwaśniewskiego okazało się, że to endometrioza. Dużo cierpliwości z mojej strony,kilka lat na różnych lekach, ale obeszło się bez zabiegu. Dziś nie biorę żadnych leków. Jako pierwszy ginekolog - dr Kwaśniewski zwrócił uwagę na moją tarczycę - i słusznie, okazało się, że mam niedoczynność. Również jako pierwszy dał skierowanie na badanie poziomu prolaktyny - też trafione. Cierpliwy, uważny, o wysokiej kulturze osobistej. Mogę pytać o wszystko ...

Zdecydowanie polecam, jestem pacjentką dr od ok 7 lat.
Cierpliwy, uważny, o wysokiej kulturze osobistej. Mogę pytać o wszystko bez końca.
W nagłym przypadku zawsze znajdzie czas - ja również byłam przyjmowana o różnych porach i w różnych miejscach, jeśli tylko była potrzeba. Grażyna z Warszawy.

Bardzo cieszę się, że do niego trafiłam. Może jest małomówny, ale konkretny i rzeczowy. Jak poszłam z obfitymi krwawieniami co 3 dni w 4 m-cu ciąży, to na wstępie postawił diagnozę i po dwóch tygodniach leczenia było ok, nie wmawiał mi tak jak inni lekarze,że to normalne. Teraz jestem w 7 m-cu i dzięki Jego reakcji dziecko rozwija sie prawidłowo i ja czuje się dobrze. Dla mnie 100 % profesjonalista, który zna sie na swojej pracy.

Wspaniały lekarz, mam do niego niesamowite zaufanie. Prowadził moją ciąże. W pierwszym trymestrze wystąpiły problemy, było to przed samymi świętami, nie zostawił mnie bez pomocy, za co bardzo dziękuje. Miły, uprzejmy, nie bagatelizuje uwag pacjenta. Nie wyobrażam sobie, aby kto inny mógł prowadzić moją drugą ciąże choć się przeprowadziłam i dojeżdżam spory kwałek do Warszawy uważam, że warto. Polecam wszystkim znajomym i jakoś nigdy nie spotkało nikogo rozczarowanie. Wesołych Świąt Panie Doktorze!

Miły, uprzejmy, nie bagatelizuje uwag pacjenta.

Do dr Kwaśniewskiego chodzę już ponad 5 lat. Wcześniej chodziłam do lekarki która wmawiała mi nadżerkę i zalecała częste wizyty. Po za tym bardzo przytyłam od pigułek, które mi zapisała. Doktor zrobił mi usg i stwierdził, że ja nie mam zadnej nadzerki a pigułki dobrał mi takie, że nie tyłam od nich. Teraz prowadzi moją ciąze i jestem bardzo zadowolona. Jest kompetentny, rzeczowy, dyskretny i wprowadza we mnie spokój. Zawsze odpowie na moje pytania. Dokładnie wyjaśni. Lubie być doinformowana i takie mam poczucie wychodząc od niego z gabinetu. Polecam.

Doktor Kwaśniewski prowadzil moja ciaże w 2007 roku i nadal jestem Jego pacjentką. Bardzo dobry fachowiec. Nieograniczony kontakt, mozna dzwonic do niego w najdrobniejszej sprawie zawsze pomoze. Polecam wszystkim

Jestem pacjentką Doktora KWAŚNIEWSKIEGO. Prowadził moją zagrożoną ciążę i wykonywał "cesarkę" w szpitalu na Madalińskiego. Dr jest po prostu dla mnie osobiście rewelacyjny. Jak mnie badał kiedyś chirurg, to nie mogł znaleźć blizny po cięciu i pytał czy nie żartuję, że miałam operację. Potwierdzam świetną opinię innych kobiet jaką cieszy się ten lekarz. Małgorzata z Warszawy.

Do Doktora Kwaśniewskiego chodzę od roku. Każda wizyta przebiega spokojnie, bez pospiechu, dla mnie osobiście dr ma wzorowe podejście do kobiety, jest wspaniałym człowiekiem i bardzo dobrym lekarzem. Prowadził moją ciąże od początku. W trakcie ciąży pojawiły się komplikacje, ale dr uspakajał, wszystko tłumaczył, wprowadził odpowiednie leczenia. Obecnie moja czwóreczka ma 3 miesiące i jest zdrowa. Podczas pobytu w szpitalu odwiedzał mnie każdego dnia, pytał o moje samopoczucie, czy czegoś mi nie potrzeba, a także interesował się dzieckiem. Rozpoznał również u mnie chorobę, którą żaden wcześniej lekarz nie zdiagnozował, obecnie się leczę i wszystko wraca do normy. Bardzo dużo mu zawdzięczam.

Szczerze polecam wszystkim dr Kwaśniewskiego. Jestem jego pacjentką od pięciu lat, byłam poddana zabiegowi wyłyżeczkowania macicy po poronieniu i prowadzona przez niego w drugiej ciąży. Podałabym go jako wzór postawy lekarza. Gdybym musiała poddać się operacji to z pełnym zaufaniem oddałabym swoje zdrowie w jego ręce i wiem, że zrobiłby wszystko z właściwym mu zaangażowaniem i najlepiej jak potrafi. Jest wspaniałym człowiekiem i bardzo go szanuję. Imponuje wiedzą, uczciwy, oddany pacjentkom, ludzki. Najlepszy lekarz jakiego znam, świetny fachowiec. Jestem bardzo wdzięczna... MARIOLA.

Dr Kwaśniewskiego poznałam w szpitalu,kiedy trafiłam w 23 tygodniu ciąży z silnym krwotokiem. Różni lekarze ,wypowiadali się różnie o mojej ciąży tzn. nie byli pewni czy ją dotrzymam. Byłam przerażona i załamana. Jak tylko dr Kwaśniewski zrobił mi USG powiedział ,że wszystko będzie dobrze ,tylko mam leżeć i się nie denerwować. Moją najlepszą przyjaciółką ,była kroplówka wypełniona fenoterolem. Dr odwiedzał mnie i zapewniał ,że wszystko będzie dobrze.Po 4 tygodniach urodziłam synka ważył nie całe 2 kg,ale był silny i zdrowy. Dziś Piotruś, mój syn ma 7 lat jest cudownym i ...

Dziś Piotruś, mój syn ma 7 lat jest cudownym i kochanym chłopcem ,co prawda nadal jest drobny ale jest zdrowy i żyje!
Jestem wdzięczna dr Kwaśniewskiemu za opiekę jaką mnie otoczył mimo tego ,że nie byłam wcześniej jego pacjentką. Dzisiaj już jestem i nie wyobrażam sobie innego lekarza. Polecam go innym moim koleżankom.Panie Doktorze dziękuję!