dr n. med. Stanisław Kwaśniewski

Dla mnie super lekarz, nie tylko dlatego, że po 3 latach leczenia spodziewamy się dziecka. Najważniejszy fakt, to ludzkie podejście do olbrzymiego problemu drugiego człowieka. A to spowodowało, że nawet w najtrudniejszych momentach zniecierpliwienia nawet nie pomyśleliśmy z żoną o zmianie lekarza. Efekt nadszedł w najmniej spodziewanym momencie, ale jest wielką zasługą doktora Kwaśniewskiego. Będziemy to pamiętać do końca życia. Polecam tego specjalistę!!!

Ostatni kontakt z Panem doktorem miałam 10 lat temu, ponieważ właśnie wtedy urodziłam syna. Poród przebiegał prawidłowo, komplikacje zaczęły się dopiero po porodzie. Nie był mu obojętny mój los i wtedy odwiedzał mnie na oddziale, gdzie leżałam z dzieckiem. Mile go wspominam . Teraz kiedy spodziewam się drugiego dziecka z pewnością chciałabym aby się mną zajął. Jest lekarzem z powołania a brednie, które przeczytałam tutaj (wpisy co jakis czas pojawiajace sie tutaj te negatywne)na temat dr Kwaśniewskiego to jakaś farsa. Jakaś bzdura!!

Najlepszy lekarz jakiego znam.Bardzo duża wiedza medyczna i biochemiczna.

Najlepszy lekarz jakiego znam.Bardzo duża wiedza medyczna i biochemiczna.

Lekarz z powołania. Wyrozumiały i kompetentny. Polecam szczególnie kobietom w ciąży. Zawsze uśmiechnięty i służący dobrą radą. Prowadził moją drugą ciąże. Dr wykrył wadę układu moczowego u maleństwa w 12 tygodniu ciąży. Do końca ciąży byłam pod dodatkową kontrolą /dodatkowe badania m.in. Dopplera/. Po porodzie odwiedził mnie i mojego synka na sali dla mam z dziećmi. Bardzo miły gest z jego strony! Nie zamienię go na innego.

Nie zamienię go na innego.

Polecam, operował mnie dr Stanisław Kwaśniewski, wszystko przebiegło pomyślnie i bez powikłań. Wspaniały lekarz, przemiły człowiek, doskonały fachowiec. Wyrozumiały i bardzo uprzejmy, choć widać, że zapracowany. Bardzo polecam!!!

Dla mnie osobiście dr Kwaśniewski to bardzo dobry operator, wspaniały ginekolog oraz człowiek. Kompetentny, dyspozycyjny, profesjonalista w swojej specjalizacji ginekologa.Otwarcie mówi o chorobie i co należało by zrobić, a w moim przypadku diagnoza i dalsze działania doprowadziły do likwidacji uciążliwych dotychczas dolegliwości. Jestem wdzięczna ogromnie.Polecam także z czystym sumieniem tego lekarza,gdyż ma ogromną wiedzę i jest specjalistą wysokiej klasy. Podziękowania i wyrazy uznania za swą pracę ślę tą drogą. Mariola z Warszawy.

Jestem po operacji którą przeprowadzał Dr Kwaśniewski, nigdy nie odmówił przyjęcia mnie. Tego lekarza z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie .Bardzo dobry, sumienny odpowiada na wszystkie pytania .POLECAM

Polecam tego lekarza! Moja ciąża była bardzo skomplikowana i zagrożona, dzięki niemu udało nam się zakonczyć ją OGROMNYM SUKCESEM. DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE!

Bardzo dobry fachowiec. Byłam w ciągu 4 miesięcy u kilku ginekologów, żaden nie trafił z diagnozą, a tu proszę po jednej wizycie dowiedziałam się co właściwie jest przyczyną mojej dolegliwości. Doktor wykonał USG dopochwowe, USG brzucha, zbadał ginekologicznie, przepisał tabletki które kosztowały 4,40 gr (na dodatek skuteczne). Poświęcił mi ponad godzinę! Cennik dr dostosowany do realiów. Ocena moja dla dr bardzo dobra.

Jestem pacjentką dr Kwaśniewskiego od kilku lat i podpisuję się również pod pozytywnymi opiniami na temat dr. Miałam przyjemność rodzić z dr Kwasniewskim w szpitalu na Madalińskiego. Potwierdzam Jego fachowość, kompetencje, rzetelność.POLECAM GORĄCO!!!