dr n. med. Stanisław Kwaśniewski

Bardzo dobry lekarz, konkretny, stanowczy i rzeczowy, korzystam z uslug lekarza od wielu lat i jestem zadowolona. Wizyta zawsze trwa tyle ile powinna,bez zbednych przedluzan. Zawsze spotykam sie z milym i przede wszystkim FACHOWYM! podejsciem do pacjentki. Dlatego z wielkim zdziwieniem przeczytalam ostatnie negatywne opinie na temat Pana Dokotora ktore praktycznie sa podobne do wczesniejszych wpisow tej samej osoby - pochodza od jednej autorki ;-).Znajac dokotora jestem wrecz przekonana ze pochodza od tej samej osoby potrzebujacej chyba jednak innego lekarza (mam na mysli inna specjalizację....) W zadnym przypadku nie zgadzam sie z opiniami niegatywnymi na temat Pana Doktora. Mysle ze niestety konkurencja dziala ;- Pacjentka z Warszawy!

Może i w swoim prywatnym gabinecie jest miły, ale idąc do dr. dyżurującego w Lux Med - wizyta był jedną wielką porażką. Po pierwsze bardzo, ale to bardzo niemiły, opryskliwy, szybko zbył mnie z gabinetu nie odpowidając na pytania.Nie dał skierwań na podstawowe badania. NIE POLECAM

NIE POLECAM

Rewelacja!Pelen profesjonalizm i ciepło, oby nam Pana Doktorze zepsute środowisko lekarskie nie zniszczyło! Trzymam kciuki i życzę powodzenia w dalszej pracy:)

Witam...każda kobieta w ciąży (szczególnie pierwszej) poszukuje "specjalnego lekarza do prowadzenia ciąży"...najczęściej trafiają do prywatnych gabinetów bardzo popularnych kilku lekarzy...ale opinie są różne...wystarczy poczytać. Ja mam to szczęście że od dawna jestem pacjentką dr Kwaśniewskiego, korzystam z wizyt w prywatnym gabinecie dr i cieszę się że nie dałam się namówić koleżankom na zmianę lekarza. Uważam że jest świetnym specjalistą i nie faszeruje pacjentek niepotrzebnymi lekami, za to zleca dużo badań i wszystkie wyniki dokładnie omawia...rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania...podczas każdego badania na fotelu mówi co i jak...Jestem w 8 miesiącu ciąży i oczywiście będę rodzić z dr Kwaśniewskim. Mogę tylko powiedzieć że wizyty i badania usg są tak szczegółowe i wyczerpujące że nie mam żadnych obaw... Polecam!

Drogie panie czytałam opinie o dr i sie wahałam czy iść do niego czy nie?! ponieważ oprócz pozytywnych opinii jest tam pare negatywnych. Ale w koncu zdecydowalam się na wizyte u dr i nie żałuję. Byłam wczoraj na wizycie w prywatnym gabinecie dr. Pan dr posiada bardzo dużą wiedzę, wszystko bardzo dokładnie mi wyjasnil, odpowiedział na pytania itd. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim. A co do ceny...to myślę, że taki standard. Zdecydowanie polecam!

Witam, Zanim udałam się do dr. Kwaśniewskiego czytałam opinie na tym forum - uznałam, że większość jest pozytywnych więc poszłam na wizytę. Kontakt z Panem doktorem był dość trudny, więcej czasu patrzył w monitor komputera niż na mnie podczas rozmowy ale zbadał mnie, pobrał cytologię i zalecił takie badania jakich się spodziewałam podczas wizyty okresowej. Polecił mi też używać Lactovaginal. Niestety okazało się, że jestem na jakiś składnik tego leku uczulona (objawy były bardzo przykre i uniemożliwiające wręcz normalne funkcjonowanie) Poszłam ponownie do Pana Doktora, opowiedziałam o tym ale nawet ...

Witam,
Zanim udałam się do dr. Kwaśniewskiego czytałam opinie na tym forum - uznałam, że większość jest pozytywnych więc poszłam na wizytę. Kontakt z Panem doktorem był dość trudny, więcej czasu patrzył w monitor komputera niż na mnie podczas rozmowy ale zbadał mnie, pobrał cytologię i zalecił takie badania jakich się spodziewałam podczas wizyty okresowej. Polecił mi też używać Lactovaginal. Niestety okazało się, że jestem na jakiś składnik tego leku uczulona (objawy były bardzo przykre i uniemożliwiające wręcz normalne funkcjonowanie) Poszłam ponownie do Pana Doktora, opowiedziałam o tym ale nawet mnie nie zbadał tylko kazał kupić kolejny lek natomiast nie dał mi nic na złagodzenie objawów uczulenia. Lek przepisany podczas tej drugiej wizyty był lekiem działającym tak jak Lactovaginal, a mi chodziło o coś przeciwświądowego itp. Na szczęście pomogła mi Pani w aptece :o)A do Pana Doktora już nie pójdę. Poszłam zdrowa, jestem chora i wydałam ponad 80 zł na niepotrzebne leczenie.

Z wizyt dr Kwaśniewskiego korzystam juz od 6 lat - jestem bardzo zadowolona z jego opieki. Polecam...

Ciekawe ze wiekszosc opinii gdzie sa same piatki (5/5) sa wysylane z tego samego zakresu adresu IP. Ciekawe czy to dziwny zbieg okolicznosci czy moze ktos probuje zrobic sobie autoreklame w serwisie, zeby zachecic pacjentow tymi przewspanialymi opiniami? Nieladnie Panie doktorze, nieladnie!

Byłam tylko raz ,ale od tej pory postanowiłam tylko do pana doktora chodzić, bardzo zadowolona byłam z wizyty ,kompetentny,sympatyczny spokojny, a spokój i mnie się udzielił,a dla mnie to było bardzo ważne i za to bardzo dziękuję

Ja również muszę powiedzieć, iż jestem bardzo zadowolona z wizyt u dr Kwaśniewskiego. Pomógł mi podczas pierwszej ciąży, która zakończyła się poronieniem. Dzięki niemu bardzo szybko wróciłam do zdrowia i ponownie zaszłam w ciążę. Dostałam również odpowiednie leki, dzięki którym mogę cieszyć się zdrowym dzidziusiem. Doktora charakteryzuje również wysoka kultura osobista podczas badania oraz rozmowy z pacjentką, której niestety niektórym lekarzom brakuje. Serdecznie polecam!!!