Lekarze Stomatolog Łódź

lek. dent. Magdalena Jędrzejek-Migdał

Przychodnia
Wileńska 25
94-022 Łódź

Pani Magdalena jest wyjątkowo miłą osobą,kontaktowa,spora wiedza mogę polecić. Wizyta 1 sierpnia 2019r.
Opinia dodana przez: Tomasz

Małgorzata Pińkowska-Prasał

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Super lekarz :) jak dobrze, że wróciła z praktyki w Danii.Teraz zdobyte tam doświadczenie procentuje,polecam.

dr n. med. Alicja Kawal

Armii Krajowej
Łódź

delikatna, kompetentna, na czas, polecam

lek. dent. Anna Goździewicz

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Niesamowicie kompetentna osoba do tego super sympatyczna, 8-ka poddała się "rach-ciach" Po zabiegu i odczekaniu parunastu minut jeszcze raz sprawdzenie czy wszystko w porządku, profesjonalizm w każdym calu. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Tomasz
Od wielu lat jestem pacjentem p.Graczyk.Jest w 100% fachowcem jeżeli chodzi o stomatologię

lekarz Bartłomiej Ryglewski

Prywatny Gabinet Lekarski
Kossaka 7 l. 59
93-213 Łódź

Bardzo dobry dentysta. Ą ponadto bardzo sympatyczny człowiek. Leczył mi kanałowo jeden z zebów. Bezstresowo i bez bólu. Profesjonalista poważnie traktujacy pacjenta i jego problemy. Jak najbardziej polecam.

lek. dent. Anna Suchodolska

Basenowa 29
93-479 Łódź

Polecam Panią doktor. Jest profesjonalistką, fachowo doradzi a przede wszystkim przywróci piękny uśmiech. Dziękuję.

lek. dent. Grażyna Sasin

ulica Jaracza 98 m. 7
90-244 Łódź

Swietny stomatolog! Bylam dzisiaj na usunieciu zeba u doktor sasin i jestem nia zachwycona. Nie bedzie przesada jak napisze ze w zyciu nie bylam u lepszego stomatologa. jestem zachwycona jej profesionalizmem i dbaloscia o komfort pacjenta. nie ma dlugich terminow i ja ze skierowaniem placilam tylko za znieczulenie. naprwde dobry lekarz :) pod kazdym wzgledem wykonanej pracy jak i traktowaniu paacienta nie moglam juz chyba lepiej trafic
Opinia dodana przez: kasia

lek. dent. Katarzyna Bąkała-Bil

Przychodnia
al. ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 7a
94-042 Łódź

Serdecznie polecam stomatologa p Katarzyne Bąkałe Bil . Jestem dużą panikarą na dodatek bardzo wrażliwą na ból do tego stopnia że mdlałam przed wejściem do stomatologa .P Katarzyna wyprowadza mi zęby bezboleśnie . Idealny stomatolog dla osób bojących się wizyty
Opinia dodana przez: Wioletta

lek. dent. Anna Targaszewska

Gabinet Psychiatryczny Violeta Dajaka-Kałuszka
ul. Piotrkowska 79
90-423 Łódź

pani Doktor jest super.Bardzo profesjonalna i empatyczna nawet dla takich pacjentow jak ja.( boje się okropnie)
Opinia dodana przez: mg

lek. dent. Monika Ratajek-Gruda

Tuszyńska 25 m. 43
93-011 Łódź

Anioł nie lekarz. Delikatna, konkretna super potrafi rozwiać wszelkie obawy związane z zabiegiem. Dziękuję i gorąco polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

lek. dent. Dorota Konopka

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Nowa 20
90-031 Łódź

Najlepsza dentystka na świecie. Zawsze uprzejma , profesjonalna ! Lekarz na którym można polegać w każdej chwili

lek. dent. Beata Kasprzak

Łukowa 18B/3
93-410 Łódź

Super stomatolog. Super podejście do pacjenta. Kompleksowe podejście. Dzięki Pani Beatce przestałam bać się stomatologa. Mój syn także zachwycony. Oby więcej takich lekarzy z pasja
Opinia dodana przez: Ilona

lek. dent. Piotr Fabjański

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Wólczańska 53
90-608 Łódź

To wspaniały lekarz.Korzystam z Jego usług od bardzo wielu lat,pomimo,iż mieszkam od Łodzi ponad 50 km. Kompetencje tego lekarza, Jego kultura,tworzenie miłej atmosfery budzą wielkie zaufanie .Moje problemy stomatologiczne były niezwykle trudne i właśnie w tym gabinecie były z wielką starannością rozwiązywane.Nadal nie wyobrażam sobie zmiany lekarza.
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Konrad Wróblewski

Kotarbińskiego 12
91-163 Łódź

Byłam pod wrażeniem kompleksowej wiedzy jaka została mi przekazana podczas wizyty. Dziękuję za pomoc !

lek. dent. Kamil Snopkowski

Gorkiego 67/4
92-518 Łódź

SUPER STOMATOLOG ZNAJĄCY SIĘ NA SWOJEJ PRACY POLECAM JAK KTOŚ MA PARADONTOZĘ LUB GRUZ DO USUNIĘCIA OBIECAŁ BEZBOLEŚNIE I TAK BYŁO

lek. dent. Karolina Dębowska

Wileńska 36 m. 15
94-011 Łódź

To jest wielka przyjemnosc poznac tak dokladnego, kompetentnego lekarza który tak indywidualmnie podchodzi do pacjenta. Precyzja i Profesjonalizm Pani Doktor sa godne podziwu.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lek. dent. Bożena Przytulska

M. Piotrowiczowej 12 m. 9
91-323 Łódź

Wspaniała osoba i świetny lekarz.

lek. dent. Beata Stańczak

Przychodnia Stomatologiczna
Bydgoska 17/21
91-036 Łódź

Najlepsza stomatolog z jaką miałem doczynienia. Bardzo dobre podejście do pacjenta, po kilku wizytach można zacząć myśleć o zostaniu stomatologiem - tyle szczegółów tego co robi i będzie robić, Pani Beata przekazuje. Serdecznie polecam.

lek. dent. Aleksandra Ślizowska

przychodnia
Wólczańska 35
90-607 Łódź

Polecam! Pani lek. God a polecenia. Dobre podejscie do pacjenta. Mila atmosfera...................................................
Opinia dodana przez: Damian