Lekarze Stomatolog Łódź

lek. dent. Paulina Krajewska-Walczak

Przychodnia nr 1
JANA KILIŃSKIEGO 42
90-257 Łódź

Polecam świetny stomatolog i uczciwy. Wie co i jak zrobić zna nowoczesne metody leczenia. Jestem bardzo zadowolona z usług P. Pauliny Walczak.
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Monika Lewandowska-Gloc

Rzgowska 226
93-317 Łódź

Pani Monika to lekarz bardzo dobrze usuwający zęby.

lek. dent. Elżbieta Dyl

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Jantarowa
Łódź

Świetny lekarz. Na takiej wizycie nie można się stresować. Pełna kompetencja. Świetne podejście do osób dorosłych oraz do dzieci.

lek. dent. Tomasz Kowalik

GRA-MED STOMATOLOGIA
A.STRUGA 55
90-640 Łódź

Bardzo fajny lekarz .Spokojny ,uprzejmy,rzeczowy a co najważniejsze bardzo delikatny.

lek. dent. Katarzyna Garstecka

BeMed
ul.Zgierska 1
91-446 Łódź

Pełen profesjonalizm i obsługa jak się należy. Zęby leczone parę lat wstecz u pani doktor trzymają się bez najmniejszych problemów a wiem co mowie bo paru "specjalistów" już przerobiłem w swoim życiu. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Elżbieta Krężlik

NZOZ Artdentis
ul. Tymienieckiego 25
90-350 Łódź

Pani Doktor Krężlik to stomatolog godny zaufania i polecenia. Do gabinetu w Tomaszowie chodzimy całą rodziną. Korzystaliśmy m.in. z usług takich jak: wybielanie, lakowanie i ekstrakcje zębów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdej wizyty.
Opinia dodana przez: Maria
Do Pani Kasi chodzę regularnie od kilku lat. Jestem bardzo zadowolony. Bardzo miła i rzeczowa i do tego jej usługi są w bardzo przystępnych cenach. Czuć, że wykonuje pracę którą lubi a to bardzo ważne w dzisiejszych czasach.
Opinia dodana przez: mariusz

lek. dent. Sławomir Pąsiek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Łagiewnicka 45A
91-839 Łódź

Lekarz super, bardzo dobry i super specjalista, konkretny, który posiada dużą wiedze naprawdę godny polecenia!Good luck!
Opinia dodana przez: Viktor

lek. dent. Stella Gralicka-Skąpska

przychodnia
Wici 44
91-157 Łódź

Choćbym chciał, nie mam się do czego przyczepić. Świetny stomatolog, mający obszerną wiedzę oraz praktykę. Wykonuje prośby pacjenta (znieczulenie nawet do najprostszych czynności). Przekazywanie merytorycznej wiedzy i miła atmosfera. Czego chcieć więcej?
Opinia dodana przez: Pacjent

lek. dent. Joanna Kunert

Medmaks Sp. z o.o. NZOZ
Broniewskiego 68
93-264 Łódź

Byłam u Pani Doktor Joanny Kunert po raz pierwszy, celem usunięcia ósemki. Pani Doktor jest profesjonalistką , w pełni tego słowa znaczeniu. Zabieg przebiegł szybko, bezboleśnie i bez komplikacji. Ponadto, Pani Doktor jest przemiłą, ciepłą osobą, która powoduje, że pacjent poczuje się bezpiecznie. Bardzo dziękuję Pani Doktor. J.Pawłowska
Opinia dodana przez: Jola

lek. dent. Maria Kulińska

Przychodnia
Wojska Polskiego 150
91-720 Łódź

Pani Doktor Maria Kulińska to Najlepszy Lekarz Stomatolog.Pani Doktor jest oddana swoim pacjentom.Pani Doktor to Wybitny Fachowiec,Wysokiej Klasy i Kultury Człowiek.Pani Doktor podczas wizyt w gabinecie stosuje zasady Akceptacji, Pomocy,Indywidualizacji pacjenta.Pani Doktor do każdego potrzebującego klienta podchodzi z Wielkim Sercem i Oddaniem.Respektuje kartę praw pacjenta.Pani Doktor to Lekarz z powołania.Najlepszy Stomatolog .Pani Doktor podczas swoich wizyt jest bardzo delikatna.w 100% Poświęca swój czas każdemu potrzebującemu pacjentowi Pani Doktor jest Uprzejma,kompleksowo ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Danuta Kopczyńska-Malarska

Krańcowa 103
94-305 Łódź

Świetny lekarz:)) Konkretna, pewna siebie, empatyczna, dzięki niej mam jeszcze własne zęby mając 60 lat:)

lek. dent. Marta Jankowska-Wątroba

1 Maja 28
90-718 Łódź

Pani Doktor leczy moich dwóch synów- rewelacjyne podejście. Ja dobrze poinformowana, chłopcy nie zrażeni, a u jednego w porę rozpoznała guza żuchwy za co jesteśmy jej wdzięczni.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Piotr Skrzypek

ul. Maćka z Bogdańca 16B/23-24
92-434 Łódź

Szukałam lekarza do mojej córeczki wtedy 4 latki, a zjechałam już wielu bez żadnego rezultatu. Jak się bała tak się boi nadal. A z w końcu natrafiłam na przemiłego doktora, który wysłuchał mnie z jakim problemem przychodzę. Od pierwszej wizyty córka usiadła na fotelu i miała wyleczone ząbki. Byłam przemile zaskoczona, że jeszcze mamy takich lekarzy. którzy poświęcają bojącym sie małym pacjentom czas na wytłumaczenie jaki przyrząd jest do czego. ...
Opinia dodana przez: iZABELA

lek. dent. Paulina Kowalik-Olszewska

Lubeckiego 19/20
91-403 Łódź

Świetny dentysta dziecięcy cierpliwy i z właściwym podejściem do dzieci bardzo miła i sympatyczna osoba

lek. dent. Sebastian Pryliński

Prywatny Gabinet Specjalistyczny
Marysińska 117
91-849 Łódź

Ogromne podziękowania dla dr. n. med. Sebastiana Prylińskiego za opiekę ,za serce, które wkłada w to co robi, to wspaniały człowiek i świetny fachowiec, praca którą wykonuje to jego ogromna pasja. Pełen profesjonalizm !!!! Leczenie bezbolesne !!!! Efekty fenomenalne. Bardzo zaangażowany a swoja pracę wykonuje z duża dokładnością. Cudowny lekarz, bardzo komunikatywny , cierpliwy , kompetentny. Wyjaśnia wszelkie wątpliwości, informuję o różnych możliwościach leczenia .Jest niezwykle dokładny i uczciwy. Pan ...
Opinia dodana przez: AGNIESZKA

lek. dent. Anna Karp-Górska

6 Sierpnia 50/5
90-637 Łódź

Pani dr Anna Karp jest bardzo kompetentną ,milą ,cierpliwą i wyrozumiałą osobą dla tak problemowych pacjentów jak ja. Podjęła się skorygowania mojego fatalnego zgryzu z bardzo dobrym rezultatem .Wcześniej nie miałem szczęścia znależć tak fachowej pomocy w żadnej z odwiedzanych przeze mnie klinik przez co moje zęby bardzo chorowały. Utwierdzilem sie w przekonaniu ze już nikt i nic nie jest w stanie mi pomóc ,tylko nowe zęby.Teraz wiem że wszystko ...
Opinia dodana przez: Miroslaw Dąbrowski

lek. dent. Aleksandra Czernic

AMA-DENTA
Łódź, ul. Armii Krajowej 44, bl. 396, parter
94-046 Łódź

Cudowna Pani doktor. Miła, uprzejma, delikatna a przede wszystkim znająca swój zawód. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Marian

lekarz Wojciech Zawadzki

Chirurg stomatolog

Laserdent
Kurczaki 28
Łódź

Jest Pan jedynym dentysta, ktoremu pozwalam cokolwiek robic przy moich zebach. Innych po prostu sie boje a Pana nie ;) Niestety jest drogo ale ja mam zaufanie do Pana kompetencji i lubie Pana. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: KG

lek. dent. Dominika Solarek

ul. Maćka z Bogdańca 16B/23-24
92-434 Łódź

Jedyna i najlepsza w swoim rodzaju Stomatolog! Zawsze mówi co robi i co się będzie działo, zażartuje, ale też nie zagaduje jak w salonie fryzjerskim. Bezbolesnie i sprawnie! Serdecznie polecam!