Lekarze Stomatolog Łódź

lek. dent. Grażyna Jędrzejczyk

Julii 4
91-498 Łódź

Bardzo mila i sympatyczna lekarka.Bardzo polecam

lek. dent. Krzysztof Maciaszczyk

Koplowicza Abrama 6/23
92-549 Łódź

leczę się regularnie już u pana doktora ponad 15 lat, nigdy nie było żadnych problemów z wypełnieniami, zero reklamacji, ceny może nie najniższe ale warto, bo to bardzo uprzejmy i profesjonalny lekarz, zachęcam wszystkich!
Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Joanna Siennicka

Łagiewnicka 122/m.52
91-471 Łódź

Baaardzo polecam!!! Pani doktor Joanna Siennicka z kliniki na Rąbieńskiej 129 po mistrzowsku zajęła się dziś moją Laurą. Jestem pod wrażeniem. Olbrzymie uznanie. Pięcioletnia dziewczynka od dziś nie boi się dentysty. Ząb mleczny wyleczony.
Opinia dodana przez: Barbara

lek. dent. Anna Rabęda-Drobnik

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Bardzo uprzejma pani doktor . W pełni zaangażowana w sprawę pacjenta . Doskonały profesjonalista . ŚWIETNA atmosfera w gabinecie . Mit o strachu przed dentystą przełamany:)
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Martyna Komorowska

ul. Janusza Kusocińskiego 54
93-479 Łódź

Jeden z najlepszych stomatologow jaki w zyciu poznalam. Bardzo profesjonalna, ogromna wiedza i widac ze jest to stomatolog z powolania. Super podejscie do dzieci.
Opinia dodana przez: Martyna Terczynska

lek. dent. Marek Pryliński

Stomatolog, Ortodonta

Jana Długosza 21/23
91-083 Łódź

Mam bardzo duże zaufanie do Pana doktora. Mogę każdemu polecić wizytę u Pana Marka, ponieważ już od 5 lat nie zmieniłam stomatologa. Zanim trafiłam do Pana doktora cały czas miałam problemy i cały czas były jakieś "poprawki" i ubytki. Teraz pojawiam się tylko na wizytach kontrolnych, które bardzo lubię ze względu na kompetentną i miłą obsługę. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

lek. dent. Aleksandra Brylikowska

JMC Medycyna i Stomatologia
Złotno 34
Łódź

Gorąco polecam Panią doktor. Ogromna wiedza, cierpliwość i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Mateusz W

lek. dent. Katarzyna Godlewska

NZOZ SALVE
ulica Łokietka 6
93-335 Łódź

Doskonały serwis, szybko, sprawnie, uprzejmie, klarownie wytłumaczone. Bardzo polecam zapis do Pani doktor
Opinia dodana przez: Artur

lek. dent. Maciej Czerniak

Szpital
Szparagowa 10
91-211 Łódź

Miły, kompetentny i, co najważniejsze - przystojny ;)
Opinia dodana przez: Ola

lek. dent. Monika Zagórowska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Piotrkowska 270
90-361 Łódź

Super podejście do pacjenta, bardzo miła Pani Doktor. Godna polecenia.

lek. dent. Dorota Lachowicz-Ryczkowska

Dorota Lachowicz-Ryczkowska Gabinet stomatologiczny
Sienkiewicza 37A m.31
90-114 Łódź

Zdecydowanie polecam,plomby mają się rewelacyjnie nawet po 20-paru latach!!!!!!

lek. dent. Małgorzata Ostrowska

Stomatolog dziecięcy

Wschodnia 44/2
90-271 Łódź

Polecam powierzenie swojego uzębienia Pani Małgorzacie. Korzystam z jej opieki od około 5-6 lat i w tym czasie wyleczyłem wszystkie zęby - od naprawy pourazowej jedynek po kanałowe 7.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Adrianna Adamek

Prywatny Gabinet Lekarski
Lipowa 49 lok. 3
90-630 Łódź

Świetny lekarz z wielkim sercem. Trafiłem z synem po urazie twarzy do gabinetu dr.Adamek,w zasadzie tylko na potwierdzenie wyroku - czyli usunięcie 4-6 przednich zębów. Z zębów 'do usunięcia" 4 mają się świetnie tzn są zdrowe i stabilne , a te dwa co już ich w zasadzie nie było (syn miał je w chusteczce!) są utrzymane i dają nadzieję na utrzymanie. Od wypadku minęło 3 lata. Wciąż syn pozostaje pod ...

lek. dent. Barbara Kozłowska

Głogowska 13
93-536 Łódź

Polecam Panią doktor. Wyrozumiałe podejście do pacjenta.W gabinecie przyjemna atmosfera, a leczenie bezbolesne. Po pierwszej wizycie wyszłam miło zaskoczona :)
Opinia dodana przez: Lena
Pani dr uratowała życie mojego syna ❤. W natłoku obowiązków zawsze znalazła czas by rzeczowo i ciepło odpowiedź na pytanie rozhisteryzowanej matce. To jej ciepłe " mamusia" . W moim i męża odczuciu lekarz_ ANIOŁ. DZIĘKUJĘ ❤

lek. dent. Agnieszka Toll

Szpital
Szparagowa 10
91-211 Łódź

pełen profesjonalizm, niemal bez bólu odbywa się wizyta, a przy tym uśmiech lekarza na twarzy, dodatkowo lawendowa, ciepła atmosfera w poczekalni, godne polecenia
Opinia dodana przez: Elżbieta

lek. dent. Michał Kuroszczyk

Tramwajowa 19/30
90-132 Łódź

Bardzo dobry ,miły i uprzejmy lekarz .Wysmienity ,znający się na rzeczy fachowiec .Polecam z całego serducha .
Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Joanna Michalska

Rzgowska 64/20
93-172 Łódź

Pani doktor Michalska to znakomity stomatolog, delikatna, szybka i precyzyjna, a przy tym szalenie sympatyczna. To najlepszy lekarz, jakiego miałam przyjemność poznać, a byłam u wielu. Polecam.
Opinia dodana przez: Iza

lek. dent. Karolina Nowak

ul. Ludwika Zamenhofa 5/2
90-431 Łódź

Polecam serdecznie, miła Pani doktor z cudownym podejściem do pacjenta. Bardzo rzetelnie wykonuje swoją prace.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Sylwia Majewska-Beśka

ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Doskonały lekarz z sercem. Profesjonalna obsługa, zapewnione bezpieczeństwo. Podejście do dziecka perfekcyjne. Polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka