Lekarze Stomatolog Łódź

Anna Brodecka

Specjalistyczne Centrum Stomatologii TMK
ulica Tuwima 61
90-025 Łódź

Bardzo uprzejma, miła i przede wszystkim kompetentna osoba. Na pierwsze leczenie do Pani doktor trafiłam sprawdzając opinie na forach, to chyba najlepszy sposób gdy mieszka się w nowym miejscu, to były bardzo trafne opinie, pozytywne, minus to dość długi czas oczekiwania w szczególności gdy leczenie jest w ramach NFZ.

dr n. med. Michał Juncewicz

Szpital Św.Rodziny
łódź
Łódź

Profesjonalista! Wizyta w gabinecie stomatologicznym i leczenie kanałowe może być przyjemnością. Niemozliwe? A jednak tak jest w gabinecie dr Juncewicza.Polecam

lek. dent. Agnieszka Sitarek

Przychodnia
WITOLDA DOROSZEWSKIEGO 10
93-140 Łódź

Pani Dr. Sitarek -> odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, dokładna ,skrupulatna, zawsze odpowiednio doradzi, odpowie na każde pytania, zawsze uśmiechnięta, miła ,w pełni poświęca czas na wizycie ,szuka wszelkich rozwiązań…ale nie tylko w stomatologii ,ponieważ Pani Dr. zajmuje się również ortodoncją co jest ogromnym plusem dla osób ,które mają mało czasu. Na jednej wizycie dwie usługi... mega duży plus. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wizyt i efektów. Polecam! Więcej takich ...
Opinia dodana przez: Izabela

lek. dent. Marek Janiszewski

ul. Wioślarska 13/3
94-036 Łódź

Dzień dobry, gdzie w Łodzi przyjmuje Pan doktor bo nie moge nigdzie znaleźć. Dziękuje z góry za odpowiedź.
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Ali Koussan

Piotrkowska 193 lok. 28
90-447 Łódź

Świetny stomatolog! Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie! Zrozumiale wytłumaczony przebieg leczenia! Fachowa pomoc! Polecam
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Joanna Osuchowska-Rybacka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Pani Dr. z niesamowitą cierpliwością i podejściem do dzieci. Zawsze uśmiechnięta, ciepła i życzliwa. Godna zaufania, a przerobiliśmy kilka gabinetów i "fachowych" opinii. Dzięki Pani Dr. córka ma nadal zęby i lęk przed fotelem i gabinetem schowany do kieszeni:)
Opinia dodana przez: Mama Antosi

lek. dent. Jędrzej Gawryś

Przychodnia
Prezydenta Gabriela Narutowicza 34
90-135 Łódź

Jestem pod wrażeniem w jaki sposób zostałem obsłużony. Mam nadzieję że poziom jaki pan reprezentuje będzie znakiem rozpoznawczym.
Opinia dodana przez: Jacek

lek. dent. Mariusz Szanecki

AMA-DENTA
Łódź, ul. Armii Krajowej 44, bl. 396, parter
94-046 Łódź

Fantastyczny lekarz stomatolog i przemiły człowiek. Leczymy się całą rodziną ponad 30 lat. Wspaniały fachowiec, kompetentny i delikatny. Mega uczciwy.
Polecam tego lekarza. Jestem jej wierna od wielu, wielu lat. Zawsze uprzejma, miła, kulturalna i profesjonalna. Potrafi zdziałać cuda. Zawsze się stara by pacjent wyszedł z gabinetu zadowolony i ze zdrowymi ząbkami.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg stomatolog
                                       dr n. med. Katarzyna Sokalska

dr n. med. Katarzyna Sokalska

Chirurg stomatolog

Praktyka Stomatologiczna Katarzyna Sokalska
ul. Sarnia 3
Łódź

Pani Doktor jest rewelacyjna, uratowała mi zęba którego inni lekarze chcieli usunąć. Leczymy się z rodziną u niej od lat. Od pewnego czasu w nowym gabinecie , gdzie komfort leczenia jest jeszcze większy.Polecam
Opinia dodana przez: emka

lek. dent. Arkadiusz Błaszczyk

ulica Jaracza 69/9
90-251 Łódź

Pan dr jest najlepszym dentystą z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Gdy na pierwszym spotkaniu, ok 5 lat temu, powiedziałam, że mam nieprzyjemne doświadczenia z dentystami i generalnie przez to czuję dość duży dyskomfort znajdując się na fotelu i lekką obawę, to od tego momentu zawsze dostaję znieczulenia. Mniejsze, wieksze, ale zawsze ;) Pan dr nawet już o nie nie pyta, tylko od razu aplikuje. (; Lekarz godny polecenia, atmosfera w ...
Opinia dodana przez: ola

Joanna Iwińska

Rojna 81
91-134 Łódź

Niekwestionowany profesjonalizm i umiejętności, serdeczność i empatia sprawiają, że od wielu już lat moi najbliżsi i ja siadamy bez obaw i stresu na fotelu Pani doktor Joanny Iwińskiej i za nic w świecie tego nie zmienimy! Jeżeli szukacie lekarza z powołania znającego swój fach to polecam bez wahania!!!
Opinia dodana przez: granros

Ewa Brocka

Złotno 51
94-221 Łódź

Rzeczowa, kompetentna, dokładna i sympatyczna dentystka. Rzadko się to zdarza :)

lek. dent. Przemysław Nowak

NZOZ Medar Med Nowosolna
ulica Hiacyntowa 2
92-705 Łódź

Mimo wielu wizyt stomatologicznych i narastających problemów ze startymi zębami co nazwano u mnie zgryzem głębokim stomatolodzy nie podejmowali się mojego leczenia. Doktor wykonał badanie T-skanem i elektronicznym jak to nazwał łukiem twarzowym, następnie pantomogram i tomograf stawu , później dwa komplety szyn najpierw relaksacyjna później chyba repozycyjna przesuwająca zęby dalej nakłady na zęby boczne i estetyczne korony z przodu.Po roku leczenia efekt przeszedł moje oczekiwania.Od tamtego czasu upłynęło już ...
Opinia dodana przez: Sławek

lek. dent. Agnieszka Zielińska

Korona
al.Wyszyńskiego 65, bl.393
Łódź

Pozostaję pod opieką Pani Agnieszki, od ponad roku.Towarzyszy mi w walce, z zaawansowaną paradontozą. Doświadczenie, kompetencje , zaangażowanie i skuteczność , to wizytówka Pani doktor. Swoją postawą i autentycznością zachęca do regularnych wizyt. Tu z gabinetu przychodzi i wychodzi się, z uśmiechem na twarzy !!!
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Violetta Olbert-Sieroszewska

Gabinet Stomatologiczny Violetta Olbert-Sieroszewska
Gdańska 96 lok. 2
90-508 Łódź

jestem zadowolona z usług Pani stomatolog, jest b kompetentna, uprzejma, poświęca dużo czasu objasniając każdą dziurę w zębie. Wzbudza zaufanie. Jest lekko zakręcona, ale pozytywnie :) mogłaby trochę delikatniej traktować szczękę podczas wsadzania tych wszytskich sprzętów. Bardzo sympatyczna, polecam!

lek. dent. Anna Frontczak

Przychodnia stomatologiczna
Bydgoska 36a
91-036 Łódź

Jestem mega zadowolony. Jedyny lekarz stomatolog do którego nie boję się wybrać na leczenie. Pełna profeska!!

lek. dent. Patrycja Kossakowska

Stomatolog, Ortodonta

al. 1 Maja 49 lok. 4
90-740 Łódź

Pani doktor wyprostowała moje zęby bez usuwania zębów trzonowych, jak proponowali mi inni specjaliści. Do każdej wizyty była przygotowana w 100%, zawsze wyjaśniła mi co będzie robione oraz czego się spodziewać po każdej aktywacji aparatów. Oceniam ją bardzo pozytywnie, efekt leczenia u niej był powyżej moich oczekiwań i utrzymuje się do dziś (niedawno minęło 5 lat od zdjęcia aparatów).
Opinia dodana przez: Oola

lek. dent. Anna Ulanicka

ulica Liściasta 4/8/63
91-357 Łódź

Stomatolog godna polecenia w 100% zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Najlepsza ze wszysykich jakich znam.
Opinia dodana przez: Magda S.

Ewa Feja

Łódź

bardzo kompetentna, stanowcza, mila, tlumaczy metody lecznia, polecam