Lekarze Stomatolog Łódź

lek. dent. Marta Ciechowicz

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Pani z podejściem do pacjenta, szczególnie dziecka. Dokładnie i zrozumiale wszystko tłumaczy. Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Paulina Hernecka-Kokoszka

Żwirki Franciszka 1D/4
90-448 Łódź

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. dent. Beata Sudnik

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Łódź

Przyjeżdżam do pani stomatolog Beaty Sudnik z Kalisza. Korzystałam z usług dentystów w swoim mieście ale niestety owi specjaliści są bardzo mili ale nie leczą zebow dzieci. Pani Beata jest także przemiła kobieta zaangażowana w pracę z dziećmi ale przedewezystkim LECZY ich ZĘBY ! Zaluje ze tak dług polegałam na stomatologach z Kalisza. Mimo częstych wizyt u córki powstał ropien dopiero Pani Beata podjęła leczenie. Jestem jej ogromnie wdzięczna. 💜
Opinia dodana przez: Daria

lek. dent. Anna Jaglińska-Kornacka

Luxmed
Milionowa 2G
Łódź

Od samego wejścia widać profesjonalne podejście do klienta. Mimo, iż wizyty u stomatologa to dla większości zło konieczne, to pod opieką pani Anny można poczuć się jakby człowiek był u kosmetyczki czy fryzjera, pełen relaks i spokój o efekty :) Jeśli miałbym umierać z bólu to tylko na tym fotelu dentystycznym pod okiem tej właśnie Pani. Polecam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Iwona Batorowicz

Prywatny Gabinet Lekarski
Wiączyńska 3
92-760 Łódź

❤ POLECAM Pani stomatolog z wieloletnim doświadczeniem :) Od wielu lat kożystam w potrzebie. Jestem zawsze zadowolona z wizyty. Pełen profesjonalizm ,konkret i zamiłowanie do wykonywanej pracy . Pochwalna,pozytywna opinia,gdyż w moi odczuciu Pani Batorowicz jest SUPER. LOLKA

lek. dent. Paweł Włodkowski

ul. Zbożowa 9
91-844 Łódź

Doktor Paweł Włodkowski to wspaniały człowiek i super specjalista z ogromnym doświadczeniem. W gabinecie zawsze panuje miła i wesoła atmosfera dzięki, której człowiek zapomina, że jest u dentysty. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi za odpowiednie podejście do pacjenta cykora. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Ania

lek. dent. Michał Osica

Przychodnia
Bartoka 67A
92-531 Łódź

Przemiły super wizyta usunięcie 10 sek mega zadowolona .zero bólu bardzo fajny stomatolog pierwszy raz bez stresu poszłam wart polecenia
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Piotr Kotlimowski

Przychodnia
Łagiewnicka 118B
91-471 Łódź

Mój poprzedni dentysta którego uważałem za guru w leczeniu kanałowym okazał się ignorantem który z nerwobólami całej twarzy wysłał mnie do Internisty. Ja jednak wiedziałem, że to jest od zęba jednak mój dentysta stwierdził, ze on zęba obrobił idealnie i sobie wymyślam. Zbieg okoliczności sprawił, że trafiłem na wolny termin u dr Kotlimowskiego dość szybko. Doktor znalazł przyczynę moich dolegliwości którymi okazały się nieoczyszczone boczne kanaliki przez poprzednika. Zabieg trwał ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

Halina Skotnicka

Tuwima 30/5
90-002 Łódź

Bardzo przyjemna Pani Doktor. Zadbany gabinet. Wytlumaczona mi nature mojego schorzenia i zastosowano leczenie. Jestem bardzo zadowolony.

dr Mariusz Nykiel

Nastrojowa 65/14
91-496 Łódź

witam,byłem wczoraj u doktora mariusza,(usunięcie dwóch zębów),pełny profesjonalizm,specjalista wysokiej klasy,godny polecenia szczególnie tym którzy bardzo boja sie wizyty u dentysty,szczególnie miłym zaskoczeniem była kwota jaką zapłaciłem,doktor policzył mi za jeden ząb,jestem już zapisany na nastepną wizyte,szczerze polecam

Iwona Kłys-Drwalewska

Protetyk, Stomatolog

Kolumny 341
Łódź

Lekarz godny polecenia, profesjonalna, bezbolesna usługa. Pani doktor stwarza przemiłą atmosferę, gdzie stres przed borowaniem zęba, ucieka daleko, daleko od człowieka. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Małgorzata Santorek

Stomatolog, Ortodonta

Pro Orto Praktyka Ortodontyczna
Żurawinowa 11
94-413 Łódź

Cudowna kobieta, anioł. Delikatna, cierpliwa, uprzejma kompetentna. Nawet gdy pojawił problem, przyjęła mnie późnym wieczorem.

Anna Bednarek

Pro-dentis
Al. Wyszyńskiego 7A
94-042 Łódź

kiedyś się mnie zapytała czy boli,a ja nawet nie wiedziałem że zaczęła borowac ;)

dr n. med. Katarzyna Olczak

Gabinet okulistyczny
Pomorska 66/68
Łódź

Profesjonalizm i zaangażowanie. Pani Doktor jest młodym pracownikiem ze sporym dorobkiem naukowym, z którego korzysta w codziennym leczeniu. Gabinet dobrze wyposażony, m.in. mikroskop, dzięki czemu można u Pani Doktor zrobić to czego inni dentyści nawet z prywatną praktyką się nie podejmą

dr n. med. Anna Goździewicz

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

NZOZ Coradent
Łódź ul.Lisciasta 88
91-357 Łódź

Właśnie wróciłam z zabiegu usuwania 8 dolnej. Przebieg znieczulenia, exstrakcji ( mimo, że trochę się łamały korzenie) przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Pani dr Anna i Pani asystentka zaopiekowały się mną na najwyższym poziomie. Pani Doktor bardzo dziękuję za sprawną, szybką i bardzo miłą wizytę. Zostałam przyjęta przed czasem . Serdecznie pozdrawiam- polecam wszystkim . Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Elżbieta

dr n. med. Jolanta Kollar

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

HOR-BA-DENT
ul. Piłsudskiego 52
90-330 Łódź

Bardzo polecam. Panią doktor wyszukała mi córka,dzięki opiniom w internecie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty- zostałam przyjęta jeszcze tego samego dnia,wyrwanie zęba przebiegło szybko i sprawnie,a pani doktor jest przemiła.
Opinia dodana przez: Maria

dr n. med. Łukasz Pawlak

Gabinet Stomatologiczny - benydent - Łukasz Pawlak
Północna 59/61
91-425 Łódź

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Lekarz z powołania, bardzo rzetelny. Nie spodziewałam się, że kiedykolwiek trafię na stomatologa z podejściem holistycznym. Muszę przyznać, że trochę odstraszała mnie cena za pierwszą wizytę i szukałam tańszej opcji, co na szczęście skutecznie odradziła mi moja mądra stomatolog zapewniając, że doktor Łukasz Pawlak jest ekspertem właśnie w moich dolegliwościach. Wizyta była jak najbardziej warta swojej ceny. Otrzymałam dokładne objaśnienia i wskazówki. Lekarz bardzo skupiony na ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

Małgorzata Jaskulska

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

rzetelna dokładna uprzejma kompetentna zna sie na swoim fachu miła usmiechnieta :) polecam w 100% juz nie mam stresu przed wizyta choroba stomatologa u mnie wyleczona przyjde o kazdej porze dnia i nocy
Opinia dodana przez: MadziaW

lek. dent. Tomasz Staniszewski

staniszewski-dent
lodz ul.zakladowa
Łódź

Odradzam zdecydowanie tego dentystę i zatrudnionych przez niego w gabinetach na Zakładowej innych dentystów. Na początku pan doktor i jego ekipa bardzo się przykładali, potrafili odnaleźć każdy najmniejszy ubytek czego nie widzieli u mnie wcześniej inni dentyści. Teraz jednak zasady uległy zmianie i zamiast na jakość gabinet ten postawił na ilość. Teraz mimo zgłaszanych wcześniej sugestii, że z danym zębem coś jest nie tak w tym gabinecie nie sprawdza się ...
Opinia dodana przez: robert

dr n. med. Marcin Cajdler

Gabinet stomatologiczny
Łąkowa 3/5
90-562 Łódź

Świetny lekarz z ogromną wiedzą medyczną. Pierwszy raz mam do czynienia z tak kompetentną osobą. U mnie był trudny przypadek z uzębieniem. Pan dr poradził sobie z nim bez problemu. Może ceny nie są zbyt niskie, ale warto zapłacić za taką fachowość.