lekarz Szymon Zimoląg

Pediatra, USG

U mojego syna stwierdził astmę. Zalecza objawy nie interesując się przyczyną choroby. Przepisał całą gamę leków łącznie ze sterydami na tę nieuleczalną chorobę. Dziecku kazał spać pod kątem 45 st. Po innych badaniach okazało się, że dziecko jest zainfekowane glistą. Taki mądry lekarz nie wiedział, że kaszel może być spowodowany przez pasożyty? Bardzo pewny swojej wiedzy, która okazała się błędna.

Bardzo pewny swojej wiedzy, która okazała się błędna.

Bardzo niemiły dzieci się go po prostu boją i nie dziwię im się.

Bardzo niemiły dzieci się go po prostu boją i nie dziwię im się.

Zadufany w sobie cham. Widać,że zna się na robocie, ale podejście do pacjenta (w postaci wydzierania się, unoszenia i gadania głupot) zerowe. Nie można się o nic zapytać,bo leci seria bzdurnych komentarzy wykrzyczana prosto w twarz. Wydaje mi się, że można okazać nieco ludzkiego podejścia dla człowieka który wyraża pewne obawy. Nic się nie dowiedziałam od niego. Dostałam tylko wynik badania i ani słowa komentarza.

Od narodzin mojego dziecka uczęszczam do dr. Zimoląga i rzeczywiscie na poczatku wydał mi się nie sympatyczny natomiast doktor ma dziwne poczucie humoru i to jest kwestia przyzwyczajenia i nauczenia sie z nim rozmawiac. Gdy moje dziecko bylo chorea dr byl na urlopie to inne lekarki nie wiedzialy co mu jest po powrocie dr poszlam do niego i bez badania skierowal mnie do szpitala i diagnoza trafne obustronne zapalenie pluc z dusznosciami a innych 3 lekarzy nie wiedzialo co mu jest. Innym razem moje dziecko jak mialo 6 miesiecy mialo problemy z brzuszkiem i mimo ze chodze do przychodni wzial moje dziecko na USG do siebie prywatnie i nie wzial ani grosza. Dr czasem ma metody ciezkie do zrobienia dla rodzicow bo serce im peka jak trzeba to dziecku robic ale naprawde to dziala i dziecko krocej choruje. Polecam wszystkim doktora z calego serca !!

Witam, jestem matką dwójki dzieciaków.Pierwszy kontakt z dr.miałam,kiedy mój syn miał 3tygodnie.Zanim włożył słuchawki to bardzo długo wypytywał mnie o przebieg ciąży i sam poród.pytał w jakiej pozycji dziecko śpi,je i O temp. w domu.(doznałam szoku)POMYŚLAŁAM DZIWOLĄG !!!Przystąpił do badana i już nic nie pozwolił powiedzieć :( po ok 30 min. powiedział: dziecko ma zapalenie płuc, natychmiast do szpitala!!!! NIE WIERZYŁAM ale pojechałam i przekonałam sie!!!!Zmiany w płucach wyszły na zdjęciach.powiedziano nam ,ze po nocy dzieciak terfiłby no ojom!!!zawsze kosultujemy z jakimś innym lekarzem. Wystarczy poprosić o konsultacje a nigdy nie odmówi!!-bynajmniej nam.Wielokrotnie nan pomógł- Nasz polski dr. Haus!!!Nie umiem powiedziec ile bierze za wizytę, bo raz 80/100zł, a kolejne 0zł!! dzwoniłm nawet w świeta czy póżno wieczorem-ZAWSZE otrzymałam pomoc. JEDNYM SŁOWEM- "ZIMOLONG-DZIWOLONG"

Polecam tego lekarza w 100 %. Leczy moje dzieci od 12 lat, zawsze trafna diagnoza, konkretnie, bez zbędnych ceregieli i cackania się. A przecież chyba o to chodzi, żeby lekarz był skuteczny, a nie miły. Jak ktoś chce pogawędzić sobie, to niech idzie do innego pediatry.

dobry,kompetentny. Poświęca czas, dobry diagnosta, dostępny przez telefon.

dobry,kompetentny. Poświęca czas, dobry diagnosta, dostępny przez telefon.

Zadzwoniłam do tego lekarza aby dowiedzieć się ile kosztuje wizyta prywatna usłyszałam "nie będę z panią rozmawiał" i rozłączył rozmowe bez do widzenia czy pocałuj mnie w d..e!Dla mnie to był brak szacunku jako do człowieka i pacjenta!!Musi być bardzo wrażliwy skoro tak go zabolało moje pytanie...

Dla mnie lekarz porażka;( do potęgi 2 ! Wizyta prywatna beznajdzina-bezsensowny wywiad, nie mozna nic powiedzieć od siebie a na koniec strasznie i wysyłka do szpitala. Na szczęście diagnoza była błędna. Dziecko wyzdrowiało dzięki innemu lekarzowi.Chwala Bogu bo dzieki Panu Doktorowi trafiłabym niepotrzebnie do szpitala z dzieckiem. Nie polecam!!!!!

Doktora znam od wielu wielu lat, mam 14 letnią córke i 4 letniego syna od urodzenia leczę moje dzieci u niego. NIE WYOBRAŻAM SOBIE OPCJI W KTÓREJ TEGO LEKARZ MOGŁO BY NIE BYĆ!!!! Z zawodu jestem pielęgnirką i wiem że nie uprzejmość i serdecznośc dla pacjenta jest najważniejsza, nawet ważna, nie precyzyjne i ksiązkowe nazwanie schorzenia na które choruje dziecko, NIE drodzy rodzice to jest nie istotne. Najważniejszy jest problem, a nie zawsze dany problem można przypożądkować do konkretnej choroby, najważniiejsze żeby ten problem dostrzec i skutecznie leczyć. Doktor Szymon ...

NIE WYOBRAŻAM SOBIE OPCJI W KTÓREJ TEGO LEKARZ MOGŁO BY NIE BYĆ!!!!

Najważniejszy jest problem, a nie zawsze dany problem można przypożądkować do konkretnej choroby, najważniiejsze żeby ten problem dostrzec i skutecznie leczyć. Doktor Szymon Zimoląg zawsze szuka problemu i robi wszystko żeby skutecznie go wyleczyć.

Wielu rodziców mówi że doktor nie słucha uważnie rodziców, bzdura!!!! słucha ale nie pozwala na tzw. wylewnie śmieci, bo sa informacje ważne i istotne a sa informacje śmieciowe. On poprostu w skuteczny sposób kieruje rozmową, jednocześnie nie pozwalając sobie odbiór rodzicielskiego potoku słów.

To wspaniały lekarz który uratował już nie jednego dzieciaka przed ogromnymi problemami a nawet śmiercią.

A kurtuazję zostawmy sobie drodzy rodzice na spotkania ze znajomymi.