lekarz Szymon Zimoląg

Pediatra, USG

Ja mogę polecić dr. Zimoląga w 100 %. Chodzę do niego z dziećmi przez wiele lat i zawsze pomaga. Nie faszeruje niepotrzebnie antybiotykami. Wizyta u niego trwa długo, lekarz dokładnie o wszystko wypytuje i co najważniejsze jego leczenie jest skuteczne.Dla mnie jest super specjalistą .

może jestem zbyt wymagająca....ale wolę innych pediatrów..

może jestem zbyt wymagająca....ale wolę innych pediatrów..

Pan Szymon leczyl mnie jak bylam dzieckiem, teraz leczy moje dzieci. Na tyle wizyt (zwlaszcza ze ja bylam chorowitym dzieckiem) pomylil sie tylko raz. Polecilabym tego lekarza wszystkim tylko musze zaznaczyc ze z nim trzeba nauczyc sie rozmawiac. Przy pierwszej wizycie czesto bywa irytujacy. Jest jak Dr House:)

Przez pół roku mój syn kaszlał. Alergolog stwierdził astmę dostawał już sterydy tak samo mówił inny pediatra dopiero Zimoląg nam pomógł.Wyleczył go. Jesteśmy szczęsliwi!!! Dziecko NIE MA ASTMY!!!! Zaczyna od budowania sumy wiedzy o dziecku a nie od razu antybiotyk!!!!!!!! POLECAM

namiary dostałam z polecenia,bo szukałam bardzo dobrego pediatry robiącego usg. Niestety grubo się rozczarowałam! Miałam nadzieję,że ten lekarz zdiagnozuje chorobę mojego dziecka i ją wyleczy,jednak ani nam nie pomógł ani na szczęście nie zaszkodził, a za wizytę "skasował" więcej niż powiedział przez telefon. Nie dopuszczał mnie do głosu,a to dla mnie ważne żebym mogła powiedzieć co dolega dziecku,tym bardziej,że sam o to nie spytał.Zadawał dużo pytań i oczekiwał na nie krótkich odpowiedzi tak lub nie(trudno odpowiedzieć jednostajnie na stan,który co chwilę ulega zmianie)...nie podobało mi się również,że kieruje do wybranych przez niego aptek i laboratoriów, które wcale nie są lepsze od innych... Na koniec powiedział,że następny pacjent czeka i nie zdążyłam już zapytać o to co mnie interesowało. Nie wiem,może tylko mnie tak brzydko potraktował,a innym faktycznie pomaga?

Lekarz z doświadczeniem. Racjonalne podejście do tematu. Każdy musi znaleźć lekarza odpowiadającego jego wymaganiom. Moje wymagania dr Zimoląg spełnia w 100%. Dobre podejście do dziecka.

Lekarz który nic nie mówi, a jak już coś powie to jest taka mądrość, że... Jego zalecenie to zawsze, dziecko ma spać na siedząco przy otwartym oknie i pić zimną wodę niegazowaną... Może i się zna, ale pewnie prywatna wizyta by wyglądała inaczej, publiczna to porażka..

Dobry lekarz polecam bardzo :) Dobrze tłumaczy pacjentowi co robić by choroba się nie nawróciła.

USG przciemiączkowe nie polecam u tego lekarza. Sama nie wiem czy wiedział co robi. Droga przez mękę dla dziecka i dla rodziców.

Jestem bardzo zadowolona - lekarz prowadzi już dwójkę moich dzieci, zawsze pomaga. Dzięki niemu moje dzieci nie były leczone w szpitalu.