Lekarze Terapeuta

Terapeuta, Coach

Po-moc gabinet psychologiczny
Chmielna 98
00-156 Warszawa

Terapia, która odmienila moje życie na lepsze. Prawdziwa ulga, niemożliwe stało się możliwe:) po wielu nieudanych terapiach kiedy byłam już całkowicie zniechęcona cudem trafiłam do Pani Agnieszki i moje życie poszło do przodu :)
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Terapeuta
                                        Agnieszka Witalewska

Agnieszka Witalewska

Terapeuta, Psychoterapeuta

Gabinet Psychoterapii Dobra Rozmowa
Kokosowa
Wrocław

Bardzo dobry kontakt, zrozumienie oraz empatia. Polecam osobom szukającym zaangażowanego i profesjonalnego terapeuty
Opinia dodana przez: Joanna

Magdalena Kicińska

Pracownia Psychologiczna „Refleksja”
Poznańska 40A/2 (kod domofonu: 302)
60-851 Poznań

Na początku Pani Magda się mnie przestraszyła, gdyż byłem zamknięty i izolowałem się. Pomimo tego próbowała mnie otworzyć i zrozumieć mój problem. Wymagało to wielu spotkań, podczas których Pani Magda wykazała się dociekliwością oraz zaparciem. Gdy w końcu się otworzyłem okazało się, że tam nikogo nie ma. Wspólnie przepracowaliśmy naszą relację oraz naprawiliśmy wyrządzone wcześniej szkody. Wychodząc od Pani Magdy czułem się lepszym człowiekiem. Polecam gorąco wszystkim tym, którzy borykają ...
Opinia dodana przez: Paweł

Adam Kucz

Gabinet Psychologiczny Marta i Adam Kucz
Opalenicka 71/4
60-362 Poznań

Pan Adam nie tylko posiada wielkie kompetencje zawodowe. Nie odmówił mi rozmowy terapeutycznej nawet przy bardzo napiętym grafiku i kosztem swojej krótkiej przerwy między zaplanowanymi wcześniej wizytami. Czułem się bardzo źle i prosiłem chociaż o krótkie spotkanie. Pan Adam nie odmówił i w tym samym dniu był gotów dać mi zalecenia i motywację. Przekonałem się, że są jeszcze ludzie, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro pacjenta i chęć pomocy innym. ...
Opinia dodana przez: Andrzej
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Terapeuta
                                       mgr Piotr Schwarz

mgr Piotr Schwarz

Serce i umysł
Siewna 15/606
Łódź

Pan Piotr Schwarz jest bardzo cierpliwym, empatycznym i spokojnym człowiekiem. Jako psycholog i psychoterapeuta zawsze kompetentnie rozpoznaje problem i profesjonalnie udziela pomocy. Daje dobre rady, pomaga w radzeniu sobie z problemami, stosuje różne formy pomocy - ćwiczenia i różne zadania a przede wszystkim spokojna rozmowa i analiza. Jestem mu bardzo wdzięczna za pomoc w trudnej sytuacji życiowej. Bardzo polecam!
{'id': 32591, 'name': u'Bielsko-Bia\u0142a'} Terapeuta
                                       mgr Anita Zontek-Sajnoga

mgr Anita Zontek-Sajnoga

Terapeuta, Psycholog kliniczny

Gabinet Pomocy Psychologicznej Anita Zontek-Sajnoga
Kustronia 15 lok. 1
43-300 Bielsko-Biała

Wyśmienity psycholog, cudowna i ciepła osoba. Podejście do pacjenta,to pełen profesjonalizm. Oby takich psychologów było więcej.
Opinia dodana przez: Iwona
Myślałem, że terapia to tylko taki pic na wodę, ale gdy spotkałem Panią Ewę uwierzyłem w jej sens. Dziś jestem innym człowiekiem i nie ćpam już od 5 lat. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: KAMIL
Pani Anna Czarnecka to wysokiej klasy specjalista jak również terapeuta z powołania i pasji, z empatycznym podejściem do pacjenta. Miałam okazję uczestniczyć w terapii u pani Anny i szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Julia

mgr Anna Dolecka

Terapeuta

Młodzieżowy Ośrodek Terapeutyczny Mrowisko. Poradnia Leczenia Uzależnień
Aleja Niepodległości 817A
81-850 Sopot

Pani Ania jest ciepla ,mila bardzo profesjonalna osoba. Bardzo mi pomogla. Jestem jej bardzo wdzieczna.
Opinia dodana przez: E

Magdalena Zientalska

Pracownia Psychologiczna "Bliżej"
Garbary 95/c19
61-757 Poznań

Opinię wystawiam już po kilku spotkaniach. Spotkania z Panią Magdaleną oceniam na bardzo fachowe. Fascynujące jak wiele zawdzięczam tej Pani. Pełna analiza człowieka , luźny lecz bardzo mądry styl rozmowy pokazał mi, że mam do czynienia z odpowiednią osobą i trafiłem w dobre ręce. Bardzo dziękuję.

mgr Anna Juźwiuk

Terapeuta, Psychoonkolog

Pracownia Psychoterapeutyczna Anna Juźwiuk
xx
Bielsk Podlaski

Czas spędzony w gabinecie Pani psycholog był bardzo pomocny. Pani psycholog pomogła nam rozwiązać problemy dojrzewającej córki, kompleksowo zaopiekowała się całą rodziną. Polecam z całego serca i wyleczonej duszy.
Opinia dodana przez: Katarzyna
{'id': 41791, 'name': u'Tychy'} Neurologopeda
                                       mgr Beata Braszczok

mgr Beata Braszczok

Neurologopeda, Terapeuta

SŁOWO - gabineto logopedyczno - terapeutyczny
Nad Jeziorem 15
Tychy

Niesamowita cierpliwość oraz rzetelność. Doskonały instruktaż dla rodzica i zmotywowanie dziecka, które łatwe we współpracy nie było. Szczerze polecam.
{'id': 8601, 'name': u'Katowice'} Terapeuta
                                       dr n. hum. Marzena Szymków-Gac

dr n. hum. Marzena Szymków-Gac

Terapeuta

Akademia Rozwiązań - Terapia i Edukacja
ul. Sokolska 80
Katowice

Pani Marzena jest ciepłą a zarazem kompetentą terapeutką, która bardzo indywidualnie podchodzi do potrzeb. Podczas terapii zawsze panuje miła atmosfera. Na spotkaniu zawsze czuję ze mogę Pani Marzenie zaufać i czuć się bezpiecznie. Nawet, gdy rozmowa dotyczy ciężkich dla mnie tematów, po spotkaniu czuje się lżej. Bardzo polecam tą profesionalistkę, każdemu kto potrzebuje pomocy
Opinia dodana przez: Oliwia
{'id': 1451, 'name': u'D\u0105browa G\xf3rnicza'} Terapeuta
                                       mgr Dorota Ferdek

mgr Dorota Ferdek

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

Centrum NAVIGARE
Marii Konopnickiej 78
41-300 Dąbrowa Górnicza

Szczerze polecam!!! Do Pani mgr Doroty Ferdek trafiliśmy z polecenia znajomych. To świetny psycholog i wspaniały człowiek. Terapeutka mojego nastoletniego syna- "ofiary" covidowej, lockdownowej rzeczywistości. Pierwszy specjalista, przy którym tak naprawdę się otworzył i w pełni zaakceptował. Kontaktowa, ciepła, uśmiechnięta, a przy tym w pełni profesjonalna, kompetentna, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Z tygodnia na tydzień widzę jak zmienia się zachowanie syna, jak wychodzi z tej swojej wirtualnej skorupy. Coraz więcej ...
Opinia dodana przez: Iwona

mgr Alicja Bancer

Seksuolog, Terapeuta

Gabinety Lekarskie
11 Listopada 3e / 1
Oświęcim

Zanim trafiłam do pani Alicji miałam styczność z wieloma specjalistami, lecz żaden z nich nie wydawał się być odpowiedni przez co bardzo szybko rezygnowałam z leczenia. Po czasie całkowicie odpuściłam sobie szukanie pomocy. Kiedy zaczełam się borykać z atakami paniki, została mi polecona terapia u pani Alicji Bancer. Początkowo miałam obawy co do tego, że konsultacje miały odbywać się online. Jednakże jakoś bardzo się to nie rózniło od spotkań w ...
Opinia dodana przez: Zofia
{'id': 40457, 'name': u'Grudzi\u0105dz'} Pedagog
                                       mgr Małgorzata Byczyńska

mgr Małgorzata Byczyńska

Pedagog, Neurologopeda

Gabinet terapii logopedyczno-pedagogicznej, Małgorzata Byczyńska
aleja 23 stycznia 54d/39
Grudziądz

Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Bardzo dokładny wywiad na wizycie i dopasowane zalecenia do występującego problemu, wizyta bez żadnego pośpiechu. Pomogła 10 miesięcznemu niemowlakowi w problemach z jedzeniem pokarmów stałych i otwieraniem buzi podczas prób karmienia, zalecenia i zaproponowane ćwiczenia były na tyle skuteczne, że szybko było widać znaczną poprawę. Chętnie pojawimy się na kolejnych wizytach aby uzyskać cenne informacje i rady w zakresie integracji sensorycznej. Polecam

mgr Barbara Chybalska-Cichoń

Terapeuta, Mediator

Barbara Chybalska-Cichoń Fundacja Dialogos
Wręczycka 11
Częstochowa

Aż się boję pomyśleć co by było gdybym nie trafiła do pani Basi. Polacam notorycznie znajomym i przyjaciołom. Również tutaj chciałam napisać że jest to osoba wspaniała i niesamowicie mądra. Pierwszy raz na terapię trafiłam parę lat temu a od stycznia 2019 r. ponownie wróciłam i obserwuje szereg cudów. Długo szukałam pomocy i nie znalazłam odpowiedniej osoby. Niesamowity terapeuta i niezwykła osoba godna zaufania. Z czystym sercem mogę powiedzieć że ...
Opinia dodana przez: Anna

mgr Sylwia Bartczak

Sylwia Bartczak - PROINSIDE
Świetojerska 4/10
00-236 Warszawa

Bardzo dziękuję za pomoc. Ciepłe przyjęcie Dostałam tyle ciekawych podpowiedzi na nurtujące mnie problemy. Tera wiem co mogę i chcę zmienić w swoim życiu .
{'id': 32253, 'name': u'Rzesz\xf3w'} Psycholog dziecięcy
                                       mgr Jan Gosztyła

mgr Jan Gosztyła

Psycholog dziecięcy, Psycholog kliniczny

Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Rzeszowie
ul. Siemieńskiego 17
Rzeszów

Pomógł mi, gdy miałem zatrzymane prawo jazdy. Miło i rzeczowo ze mną porozmawiał. Nie prawił morałów, nie wzbudzał poczucia winy. Z szacunkiem odnosił się do mnie. Poinstruował, co mam dalej robić. Takiej pomocy potrzebuje człowiek, gdy znalazł się na życiowym zakręcie.

Agnieszka Jasiulewicz

Prywatna Poradnia Psychologiczna
54608 Wrocław

Z całego serca polecam panią Agnieszkę Jasiulewicz! Odebrałem ją jako bardzo cierpliwą, wyrozumiałą, ciepłą i konsekwentną osobę. Kiedy trafiłem do niej na terapię, wydawało mi się, że wszystko mam świetnie poukładane i co najwyżej potwierdzę to sobie dzięki wizytom u niej, ale także dowiem sie, co zrobić, aby inni zachowywali się zgodnie z tą moją wizją. Na terapii okazało się (uwaga - padną banały), że życia nie da się ułożyć ...
Opinia dodana przez: Tomasz