Lekarze Terapeuta

Terapeuta, Chiropraktyk

Klinika Medycyny Naturalnej Longa Vita
Jagiellońska 109/21
Bydgoszcz

Holistyczne podejście do pacjenta, dobra diagnoza i skuteczne metody leczenia ziołami oraz akupunkturą. Tam gdzie medycyna konwencjonalna zawiodła tam Pani Ewa pomogła. Polecam !!!
Opinia dodana przez: Tomasz
                                       mgr Leszek Zwierzyński

mgr Leszek Zwierzyński

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Aleja Wilanowska 43a
02-765 Warszawa

Lekarz z doświadczeniem. Mogę go polecić jako osobę, która pomogła mi uporządkować własne sprawy i raz na zawsze zerwać z procentami. Po terapii jestem zupełnie innym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Michał
{'id': 17182, 'name': u'Mielec'} Terapeuta
                                       mgr Patryk Wydro

mgr Patryk Wydro

Terapeuta, Fizjoterapeuta

Gabinet Rehabilitacji Leczniczej MEDYK
Zygmuntowska 2D
Mielec

Z Panem Patrykiem miałam już niejednokrotnie styczność podczas rehabilitacji. Korzystałam również z masaży leczniczych. Polecam. Wiem że jeśli będę znowu potrzebowałam fachowca w tej dziedzinie, udam się do Pana Patryka.
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 11725, 'name': u'Zabrze'} Rehabilitant dziecięcy
                                       mgr Joanna Zawodniak

mgr Joanna Zawodniak

Rehabilitant dziecięcy, Rehabilitant

FIZJO-WIKI REHABILITACJA DZIECI I DOROSŁYCH
ULSOSNOWA 8
41-800 Zabrze

Pani Joanna to świetny specjalista, posiada olbrzymią wiedzę z fizjoterapii, którą potrafi przekazać w sposób prosty i zrozumiały. Polecam metodę Vojty, która wymaga poświęcenia ale jest efektywna a o to przecież nam chodzi w rehabilitacji, szczególnie u małych dzieci. Kochani rodzice rehabilitując tą metodą swoje dzieci przywracacie im sprawność .
Opinia dodana przez: Elżbieta
{'id': 38391, 'name': u'Nowa S\xf3l'} Terapeuta
                                       mgr Agnieszka Łozowicka

mgr Agnieszka Łozowicka

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

Pracownia Psychologiczna Agnieszka Łozowicka
Plac Wyzwolenia 2/5
67-100 Nowa Sól

Bardzo serdecznie polecam wizyty u Pani psycholog. Korzystałam wcześniej z porad u innych specjalistów, niektóre były trafne, ale niewiele mi dały, może to moja wina, nie wiem, ale dopiero tutaj się obudziłam. Ciepła, wrażliwa osoba, przede wszystkim słuchająca i obecna w rozmowie, a nie tylko rzucająca mądrościami z książek, a przy tym konkretna. Bardzo trafne uwagi i spostrzeżenia, nawet się nie spodziewałam. Dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i sposobie ...
Opinia dodana przez: Aga
                                       mgr Karolina Nestoruk

mgr Karolina Nestoruk

Centrum Zdrowia i Psychoterapii
Ul. Ogrodowa 8
00-896 Warszawa

Na prawde polecam. Terapia pomogła mi bardzo w sresie ktory odczuwałam na co dzień. Lęk i napięcie sa teraz o wiele mniejsze. Nie denerwuje się już tak jak kiedyś, lepiej rozumiem co sie działo. Decyzja o podjeciu leczenia dużo mnie kosztowała, ale było warto.
Opinia dodana przez: Barbara
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Masażysta
                                       mgr Iwona Janus

mgr Iwona Janus

Masażysta, Terapeuta

Peron 8 Centrum Terapii Holistycznej i Rehabilitacji
ul. Graniczna 4 lok U6, 00-130 Warszawa
Warszawa

Bardzo polecam współpracę z Iwonką. Trudne zadanie jej zadałem tzn. "naprawa" mojego barku w dość krótkim czasie. Podejście do pacjenta na najwyższym poziomie ! Widać, że Iwonka lubi to co robi, a zna się dobrze na różnych rodzajach rehabilitacji. Już po dwóch, trzech wizytach mogłem pomału wracać do pływania i cały czas widziałem progres w naszych pracach, mimo iż nie jestem najłatwiejszym pacjentem. Oprócz czysto medycznego podejścia, ma też niesamowite ...
Opinia dodana przez: Jacek
{'id': 12983, 'name': u'Wyszk\xf3w'} Terapeuta
                                       mgr Marlena Chodkowska-Peła

mgr Marlena Chodkowska-Peła

Terapeuta, Coach

Prywatna Praktyka Psychologiczna "Życie w pełni"
ul. Wąska 82
07-200 Wyszków

dla mnie wszystko ok. ciepła, konkretna i mądra babka. Nie narzuca swoje zdania, a po prostu słucha i jest uważna
Opinia dodana przez: x

mgr Elżbieta Kuś

Pedagog, Terapeuta

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Moja przygoda z boreliozą oraz gabinetem Pana Piotra zaczęła się kilka lat temu. Przyjechałam po przeczytaniu opinii na ranking lekarzy oraz po namowie przyjaciółki, która także korzystała z porad Pana Piotra. Moja przygoda, bo inaczej nie można tego nazwać zaczęła się od bólu głowy, zawrotów, później paraliżu twarzy, aż na końcu poszło tak lawinowo, że mogło zakończyć się wózkiem. Bolało mnie już wszystko i bałam się tego przybicia do 2 ...
Opinia dodana przez: Renata
{'id': 26785, 'name': u'S\u0142upsk'} Seksuolog
                                       mgr Ireneusz Sych

mgr Ireneusz Sych

Seksuolog, Terapeuta

Gabinet
Owocowa 24
76-200 Słupsk

Mialem duże obawy w związku z pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, ze nie było czego się bać, bo rozmowa przebiegła w bardzo przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Pan Irek bardzo szczegółowo wyjaśnił mi naturę moich problemów i przedstawił proponowany plan terapii, który na pewno będę realizować. Polecam
Opinia dodana przez: Kacper
                                       mgr Jakub Jarząbek

mgr Jakub Jarząbek

Terapeuta, Coach

Przed wizytą u Kuby byłam zupełnie przygaszona i rozbita. Nie wiedziałam jak się pozbierać, wyjść z depresji i wrócić do realizacji swoich pasji. Po pierwszej sesji hipnotycznej poczułam się, jakbym zrzuciła bardzo ciężki plecak, który nosiłam przez wiele lat! Uczucie nie do opisania. Całe moje życie zmieniło się diametralnie! Znalazłam wymarzoną pracę, wyruszyłam w podróż dookoła świata i przygotowuję właśnie dwa duże projekty artystyczne. Stałam się pewna siebie i odważna. ...
Opinia dodana przez: Angelika
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Terapeuta
                                       mgr inż. Adrian Białek

mgr inż. Adrian Białek

Terapeuta, Pedagog

Autorska Szkoła Muzyki Rozrywkowej
ul. Telesfora 2/5
45-339 Opole

Szkolenia z pierwszej pomocy pan Adrian prowadzi w bardzo rzetelny i profesjonalny sposób, ale też na tyle prosty, że dociera do każdego ucznia. Przeprowadzone szkolenie było skierowane do uczniów klas 4-8 oraz liceum i za każdym razem uczniowie jak i nauczyciele byli bardzo zadowoleni z przekazywanych wiadomości. Oczywiście wyposażenie w fantomy i sprzęt ratowniczy pozwala na praktyczne przećwiczenie wszystkich zachowań i metod. Polecam ;)
Opinia dodana przez: emhencel
{'id': 31319, 'name': u'Wo\u0142omin'} Terapeuta
                                       mgr Monika Chrapińska-Krupa

mgr Monika Chrapińska-Krupa

Terapeuta, Psycholog dziecięcy

SPOKÓJ W GŁOWIE - Wołomin
Miła 3, 05-200 Wołomin
Wołomin

Kiedyś uczęszczałem z dzieckiem do tej pani. Po roku od spotkań mogę szczerze powiedzieć, że spotkania były bardzo wartościowe, a wskazówki do dzisiaj stosujemy. Dziękuję. To najlepszy specjalista do jakiego trafiłem!
Opinia dodana przez: Artur
{'id': 39765, 'name': u'Opole'} Terapeuta
                                       mgr Wioleta Lange

mgr Wioleta Lange

Gabinet psychoterapii
ul. Grodzieńska 19
Opole

Pani Wiola jest bardzo miłą, przyjemną, pozytywnie ciepła osobą, bardzo fachowo i z sercem podchodzi do swoich pacjentów, czy też do swojego zawodu. Miałam okazje odbyć dosyć dużo terapii, w tamtym momencie czułam że jest ktoś kto mnie rozumie, ktoś kto chce mi pomóc. Pani Wiola jest najlepszym terapeutom jakiego miałam "okazje" doświadczyć w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Marlena

mgr Małgorzata Nikonowicz

Terapeuta, Oligofrenopedagog

Szpital Ogólny w Kolnie
Wojska Polskiego 69
18-500 Kolno

Pani Małgosia prowadzi z naszą ,chorą na padaczkę lekooporną, córeczką zajęcia z integracji sensorycznej już drugi rok. Mieliśmy już do czynienia z różnymi terapeutami, ale pani Małgosia bije ich na głowę fachowością, zaangażowaniem i podejściem do dziecka. Polecamy Panią Małgosię każdemu kto potrzebuje dla swego dziecka terapeuty z powołania a nie z przypadku.
Opinia dodana przez: Robert Kotowski
                                       mgr inż. Angelika Jarząbek

mgr inż. Angelika Jarząbek

Terapeuta, Coach

Angelika jest niesamowicie ciepłą osobą i bardzo dobrą terapeutką, która na pewno pomoże ci przezwyciężyć twoje problemy, zmienić przekonania i ruszyć do przodu:) Kluczowe by zaufać w sam proces, odpuścić i pozwolić sobie samemu na zmiany. Często jest tak, że samemu kurczowo trzymamy się tego co mamy, ale spokojnie Angelika sobie z tym też poradzi i dobierze spersonalizowane metody:) Warto jednak pamiętać, że hipnoza to żadne czary mary i potrzebne ...
Opinia dodana przez: Tomasz

Dorota Szynal

Terapeuta, Psycholog

Ośrodek Psychologii Klinicznej i Psychoterapii "IQ"
58-300 Wałbrzych

Szczerze polecam Pani doktory otworzyła mi oczy na rzeczy których ja u siebie nie dostrzegałem . Wydawało mi się , że jest to normalne zachowanie ale jednak tak nie było czyli "depresja " po wielu latach pracy w korporacji. Dzięki Pani Doktor udało mi się wyjść na prostą i cieszyć się życiem . Pani doktor wielkie dzięki
Opinia dodana przez: Marcin
                                       mgr Filip Doręgowski

mgr Filip Doręgowski

Terapeuta, Fizjoterapeuta

Holicare - praktyka fizjoterapeutyczna
Cybernetyki 7E lok. U1
02-677 Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z usług Pana Filipa. Ból który mi doskwierał, nie pozwalał mi normalnie funkcjonować do tego stopnia, że miałem problemy z oddychaniem. Do gabinetu Holicare wszedłem z ogromnym bólem, a wyszedłem szczęśliwy, bez bólu. Zadziało się tak już po pierwszej wizycie. Kolejne wizyty wyleczyły całkowicie moją dolegliwość. Do gabinetu Pana Filipa trafiłem z polecenia i polecam dalej!
Opinia dodana przez: Damian

Mirosław Gawlas

Gabinet fizykoterapii
Bielsko-Biała

Godny polecenia profesjonalista, uprzejmy i w pełni oddany pacjentom. Pomógł bardzo mnie i moim znajomym po urazach kręgosłupa.
Opinia dodana przez: Barbara