lekarz Teresa Frycz-Ziomko

Lekarz rodzinny, Pediatra

2,2
2,1

Byłem na wizycie dwa razy i w obu przypadkach po ich zakończeniu mam podobne odczucia. Pani doktor totalnie nie słucha pacjenta. Przerywa w trakcie tłumaczenia. Pomimo jasno wytłumaczonej sytuacji wydaje się być wręcz nieobecna. Badania zostały przepisane, ale przy próbie dostania przedoperacyjnej opinii lekarza, Pani Doktor zasłaniała się, że mnie nie zna. Nie zna mojej historii chorób. Nawet po wytłumaczeniu, że od 10 lat wszystkie moje wizyty lekarskie i wyniki badań są w systemie nie była skłonna jej wystawić

Bardzo polecam Panią doktorkę. Jest moją lekarką pierwszego kontaktu od 3 lat. Jestem bardzo zadowolona, pani doktorka zawsze jest uprzejma, nigdy nie zbagatelizowała mojego problemu, jeśli była taka potrzeba, otrzymywałam skierowania na badania. Mąż również chodzi do pani doktorki i również jest zadowolony.

Nie polecam. Zero otwartości do pacjenta. przyszłam z nadzieją, ze zostaną zlecone chociaż podstawowe badania krwi, a pani doktor kazała udać sie do psychiatry mimo moich sugesti iż przyczyna może być zdrowotna chociażby hormonalna, Jeszcze bezczelnie w karcie wpisała, że to ja prosiłam o leki psychotropowe, (które noteban sama moge wypisac będąc lekarzem). Miałam wrazenie ze pani doktor chce sie mnie jaknajszybciej pozbyć, zero badań! Kasa za wizyte wyrzucona w błoto

Zdecydowanie nie polecam. Pół roku wcześniej miałam wykonane badania krwi i miałam je powtórzyć po pół roku. Pani doktor mnie poinformowała, że ona mi nie może wystawić skierowania. Dlaczego? A no bo uprzednio skierowanie wystawił inny lekarz i to ten inny lekarz powinien kontynuować (a przecież całą moją kartotekę ma przed oczami). Nie mogłam nic na to odpowiedzieć, bo doktor się grubiańsko rozłączyła.

Bardzo nie polecam tej pani. Była niemiła potraktowała mnie z góry i nie wypisała żadnego badania mimo, że wyjaśniłam dlaczego chce konkretne parametry sprawdzić. Według tej pani nie mogę nawet poznać swojej grupy krwi jeśli nie wynika to z choroby 🙃 Jedyne co z tej wizyty wynikło to to, że będę pamiętać żeby zawsze sprawdzać opinie o lekarzu zanim się do niego wybiorę.

Przychodzi taki wiek, że jednak trzeba odpuścić i odejść na emeryturę. Pani mnie nie wysłuchała i mimo przedstawionego skierowania, wyników i informacji, że od ponad miesiąca nie jestem w stanie jeść przez ból - usłyszałam, że nie ma podstaw do dania mi skierowania na badania. Przed Panią kilku lekarzy a także radiolog, zwrócili uwagę na konieczność jak najszybszej diagnozy, bo silny ból, mdłości i crp 100 oznaczają, że dzieje się coś bardzo niepokojącego. Nie dla Pani. Bardzo nie polecam.

Przychodzi taki wiek, że jednak trzeba odpuścić i odejść na emeryturę.
Nie dla Pani.

Bardzo nie polecam.

Bardzo odradzam. Aroganckie i nieuprzejme zachowanie, niechęć do wystawienia skierowania na badania, nieprofesjonalne podejście - przekazywanie informacji i stanie chorobowym pacjenta pracownikom recepcji. Nie zachowuje obowiązku poufności. Anty-lekarz. Polecam omijać szerokim łukiem.

Polecam Panią doktor. Dokładnie i wnikliwie wytłumaczyła wszystko w trakcie porady telefonicznej, będąc przy tym bardzo uprzejma. Pani doktor odpowiedziała także na zadane pytania.

Pani Doktor, z dużym opóźnieniem dzwoni na teleporady. W rozmowie zero zainteresowania pacjentem. Jedynie odesłanie mnie na płatną wizytę. Dodatkowo z diagnozą która nie jest prawdziwa oraz nie było do niej żadnej podstawy, gdyż właśnie chodziło o sprawdzenia stanu zdrowia.

Odradam wszystkim. Pani przyjmuje w medicover. Natomiast nie mozna liczyc na zadna jej pomoc, na prosbe o wystawienie skierowania na RTG i badania krwi i moczu (w celu leczenia kamicy) powiedziala ,ze potrzebuje ja na pismie. Ciagle robi problemy i wymowki.

Ciagle robi problemy i wymowki.