dr n. med. Tomasz Grzelewski

Alergolog dziecięcy, Alergolog, Lekarz sportowy, Pediatra

3,5

SZANOWNI PAŃSTWO

SZANOWNI PAŃSTWO

Jestem Alergologiem, Pediatrą, lekarzem z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (UWAGA: mam uprawnienia do sportowych badań dzieci młodzieży i dorosłych tylko do 23 roku życia).

Aktualnie prywatnie w Łodzi przyjmuję tylko w Centrum Medycznym Szpital św. Rodziny . Godziny przyjęć 11-12 i 18-20 poniedziałek - piątek. Zapisy przez infolinię Centrum.

W sobotę również konsultacja prywatne Piotrków trybunalski Ateba Med.

Oferuję:

Darmowe konsultacje 24godziny na dobę przez Internet strona:

Wizyty domowe codziennie pediatria alergologia medycyna sportowa

testy skórne wszystkie rodzaje (punktowe, płatkowe na substancje chemiczne)

Badania krwi na obecność każdego rodzaju alergii

wykonywanie spirometrii czyli badania czynności płuc

Szybkie wykonywanie i ocena zdjęć rtg klatki piersiowej

Odczulanie doustne i podskórne

Konsultacje sportowców, wydawanie zaświadczeń sportowych dla dzieci i dorosłych

Konsultacje szybkie przez internet (https://telemedi.co/pl/konsultanci-porady-online/lekarze/80-alergologia) - skierowania, recepty na leki cała polska.

Pan doktor pomylił alergie ze świerzbem.

Pan doktor pomylił alergie ze świerzbem.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci. Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują ...

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

wizyta i prywatna i publiczna, Doktor przez swoje roztargnienie nie potrafi zadbać o małego pacjenta. Nawet pielęgniarki się dziwiły że mój syn nie znajdzie miejsca w szpitalu z takimi ranami na rękach! Sam nie wie czego chce, konkretów brak całkowity, nie wiadomo jak z nim rozmawiać.

Pan Doktor jest specjalistą chorób dzieci. Troszkę roztargniony, ale ilosci pacjentów przyjmowanych raczej to usprawiedliwiają. Bardzo sympatyczny, z dobrym podejściem do dzieci. Trzeba ciągnać za język, zeby wszystko dokładnie wytłumaczył, ale podstawowe informacje raczej podaje. Synek trafił pod jego opiekę i naprawdę dobrze sie stało. Naprawdę dobry lekarz.