SZANOWNI PAŃSTWO

SZANOWNI PAŃSTWO

Jestem Alergologiem, Pediatrą, lekarzem z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (UWAGA: mam uprawnienia do sportowych badań dzieci młodzieży i dorosłych tylko do 23 roku życia).

Aktualnie prywatnie w Łodzi przyjmuję tylko w Centrum Medycznym Szpital św. Rodziny . Godziny przyjęć 11-12 i 18-20 poniedziałek - piątek. Zapisy przez infolinię Centrum.

W sobotę również konsultacja prywatne Piotrków trybunalski Ateba Med.

Oferuję:

Darmowe konsultac...

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci. Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują ...

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Pan Doktor jest specjalistą chorób dzieci. Troszkę roztargniony, ale ilosci pacjentów przyjmowanych raczej to usprawiedliwiają. Bardzo sympatyczny, z dobrym podejściem do dzieci. Trzeba ciągnać za język, zeby wszystko dokładnie wytłumaczył, ale podstawowe informacje raczej podaje. Synek trafił pod jego opiekę i naprawdę dobrze sie stało. Naprawdę dobry lekarz.