3,7
3,7

SZANOWNI PAŃSTWO

SZANOWNI PAŃSTWO

Jestem Alergologiem, Pediatrą, lekarzem z certyfikatem Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej (UWAGA: mam uprawnienia do sportowych badań dzieci młodzieży i dorosłych tylko do 23 roku życia).

Aktualnie prywatnie w Łodzi przyjmuję tylko w Centrum Medycznym Szpital św. Rodziny . Godziny przyjęć 11-12 i 18-20 poniedziałek - piątek. Zapisy przez infolinię Centrum.

W sobotę również konsultacja prywatne Piotrków trybunalski Ateba Med.

Oferuję:

Darmowe konsultac...

Doktor nauk nie zjawił się w e-gabinecie, czyli podaje godziny w których w ogóle nie pracuje. Następnego dnia przysłał SMS. Skopiowałem więc informację z e-gabinetu, poinformowałem, że jestem na wakacjach i dokumentację na leki, który normalnie przepisuje lekarz rodzinny(!) mogę dosłać po wakacjach, a na ten czas mogę wysłać poprzednie recepty z e-pacjenta, które wysłałem, ale ostatecznie Kontakt się urwał i nie udało się nic załatwić. Po wakacjach to ja mogę iść do lekarza rodzinnego i otrzymać receptę za darmo, na NFZ. Mam nadzieję, że ten "lekarz" utraci prawa do ...

Mam nadzieję, że ten "lekarz" utraci prawa do świadczenia usług na tym portalu, bo nie o to chodzi w wizycie online, że w ogóle ten "lekarz" prowadzi "e-wizyty" w godzinach, w których w ogóle nie jest dostępny.

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci. Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują ...

Koszt wizyty 80 zł za dwójkę dzieci.
Bardzo dobry lekarz :)). Zaangażowany w swoją pracę. Widać, że praca jest jego pasją. Leczę dwójkę moich dzieci (4 i 5 lat), które od urodzenia bardzo chorowały i to zawsze ON "wyprowadził" je z ciężkiego stanu bez konieczności leczenia szpitalnego. Początkowo broniłam się przed leczeniem dzieci prywatnie, teraz wspominając początki boję się chodzić do innych lekarzy. Jako jedyny przeprowadził dokładne badania krwi i alergiczne w celu znalezienia powodu częstych chorób dzieci. Podane przez niego lekarstwa szybko przyniosły pozytywny rezultat. Dzieci coraz rzadziej chorują a zwykłe przeziębienia nie kończą się zapaleniem płuc. Roztargniony raczej nie...może zbyt wiele obowiązków i pacjentów :))

Pan Doktor jest specjalistą chorób dzieci. Troszkę roztargniony, ale ilosci pacjentów przyjmowanych raczej to usprawiedliwiają. Bardzo sympatyczny, z dobrym podejściem do dzieci. Trzeba ciągnać za język, zeby wszystko dokładnie wytłumaczył, ale podstawowe informacje raczej podaje. Synek trafił pod jego opiekę i naprawdę dobrze sie stało. Naprawdę dobry lekarz.