Lekarze Olsztyn

Neurochirurg

Wojewódzki szpital dzieciecy
ul.Żołnierska
Olsztyn

Najlepszy neurochirurg u jakiego byłam,a było ich kilku.Wszyscy jak jeden twierdzili że na operację za późno, dlatego wielkie było moje zdziwienie na pierwszej wizycie u Pana Tananisa,gdy powiedział o operacji.Mialam kilka schorzeń na odcinku szyjnym.Operacja przebiegła bez problemu,a ja zapomniałam o bólu i mogę pracować.Dlatego gdy rok później wykryto mi tętniaka mózgu to wybór od razu padł na Pana doktora.Profesjonalista na najwyższym poziomie,jestem bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Aga

Andrzej Puchalski

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
10-561 Olsztyn

Pan dr jest sympatyczny, niestety rżnie prawdę bez znieczulenia ale najważniejsze, że nie okłamuje. Faktycznie jego leczenie w większości to tabletki p.bólowe ale konsultowałam się z innymi ortopedami i niestety oni też mówili to samo. Oprócz ostatniego, który zafundował ni blokadę w kręgosłup. Lubię Pana Panie doktorze i z pokorą wrócę do przychodni.
Opinia dodana przez: Maria

Andrzej Kaczmarek

wojskapolskiego
Olsztyn

dr. Kaczmarka leczyłem kolano artroskopia itp. Po kilku miesiącach bolało poszedłem 150 zł. i lek p.zapalny. kolano dalej bolało poszedłem znów 250 zł. Powykręcał poprosiłem o usg, rezonans dostałem odpowiedź nie trzeba...przepisał Olfen I kolano dalej boli. Na NFZ byłem u innego ortopedy zrobiłem USG, rezonans, i czeka mnie kolejna artroskopia bo dr. Kaczmarek mnie tak olał... Kasa kasa kasa dziękuję bardzo. Nie polecam 😱

mgr Marta Kossut

Psycholog dziecięcy

ul. Niepodległości 53/55 lok.8
10-044 Olsztyn

Kompetentna, ciepła, budząca zaufanie, dokładna, szczerze chcąca pomóc Pani Psycholog. Byliśmy na 6 spotkaniach, podczas których odebrała w sumie 2 telefony - zawsze szybko i pośpiesznie kończąc rozmowę z rozmówcą. Dwukrotnie sama przeciągnęła czasowo spotkanie aż o 40 minut! nie pobierając za to dodatkowej opłaty (warto umawiać się jako ostatni w kolejce;) ) Papierologia na początku jest niezbędnym elementem, aby poznać przeszłość dziecka oraz podejście rodziców. U nas rady Pani ...

lekarz Bogdan Malina

EKG, Lekarz rodzinny

Żwirki i Wigury 34
42-256 Olsztyn

Lekarz bez kompetencji. Podaje betablockery zdrowej osobie bez jakich kolwiek badan kardiologicznych . Przepisuje leki na nadciśnienie mimo niskiego ciśnienia. Nie polecam , po zastosowaniu zaleceń lekarskich mam problemy z sercem , których wcześniej nie było!!! Naprawienie skutków nieprawidłowego leczenia płacę krocie !

Justyna Kuklińska-Lupa

Dermatolog

Wojewodzka Poradnia Dermatologiczna
10-900 Olsztyn

Odradzam. Umówiłam się na laserowe usuwanie blizn, kiedy przyszłam na wizytę, doktor Lupa-Kuklińska odmówiła, i wytłumaczyła że “jest ryzyko infekcji a sa święta i ona chce mieć spokojny weekend”. Zero pytań o niedawna historię choroby - dostałam antybiotyk, który nigdy mi nie pomagał.

lek. dent. Alina Marek

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Specjalistyczna w Olsztynie
ulica Dworcowa 28
10-437 Olsztyn

Ogólnie polecam, w standardowych usługach stomatologicznych jest profesjonalna, uprzejma i miła. Terminy również nie są odległe.

lek. dent. Łukasz Michalak

Barcza 3A
10-685 Olsztyn

Usługa TOP. Profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko wytłumaczone i wyjaśnione. Poziom usługi na wysokim poziomie.Polecam.
Opinia dodana przez: Robert
Oszustwo! Umówiłam się na wyjęcie implantu antykoncepcyjnego Implanon NXT. Lekarz stwierdził że musi najpierw wykonać badanie ginekologiczne ( implant jest w ramieniu więc się zdziwiłam ale poprosiłam w takim razie o cytologię ) Podczas badania lekarz stwierdził że mam polip na szyjce macicy i niezwłocznie muszę go usunąć w szpitalu, tylko ja to mogę zrobić stwierdził. Pokazał mi obraz na kamerze i jako polip wskazał malutki okrągły punkcik. Pod nim ...
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Łukasz Wojtowicz

Gałczyńskiego 25/7
10-089 Olsztyn

Zarozumiały, arogancki CZŁOWIEK. Bo trudno nawet nazwać mi Pana lekarzem. Mieliśmy okazje dzisiaj być w Giżycku w szpitalu.Tata po 70tce potrzebował pilnej konsultacji i przebadania( jest po zabiegu da vinci i z diagnozą nowotwór złośliwy (gleason 9!!). Tata pukając do drzwi próbował wejść, tak chyba robi większość ludzi. Było zamknięte od środka., tak więc Tata szedł w kierunku pokoju pielęgniarek. Ja zatrzymałam się i zapukałam kilka razy. Rzeczywiście lekarz był ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Kamila Piwowarska

Żołnierska 16b lok. 8a
10-561 Olsztyn

Pani dr Kamila Piwowarska jest wspaniałym lekarzem medycyny rodzinnej. Ja, mąż i dorosła córka jesteśmy jej pacjentami w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Stawigudzie. Jest wyjątkowo oddana pacjentom, dokładna, zaangażowana w swoją pracę. Stawia trafne diagnozy, poświęca dużo czasu badaniu pacjenta. Bardzo cieszymy się, że jesteśmy pod opieką tak wspaniałej lekarz. Kompletnie nie rozumiemy tych negatywnych, wręcz złośliwych opinii. Chyba, że ktoś uważa, że lekarz jest na każde wezwanie i musi ...
Opinia dodana przez: Bożena

lek. dent. Irena Boniuszko

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

mam 50 lat, boje się dentysty jak ognia, ale dzięki temu że chodzę regularnie na wizyty do Pani Boniuszko mam wszystkie zęby własne i żywe, bez leczenia kanałowego, bez wyrywania, protez, koronek itd. to jest recenzja usług wykonywanych przez p Irene Boniuszko
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Mariusz Błoniecki

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

gabinet w Przychodni przy Dworcowej
Żołnierska
Olsztyn

bardzo lekarz ispecjalista polecam wszystkim leczę u doktora od 2007 roku .dzieki temu jeszcze mam obydwie nogi ijakoś się na nich poruszam
Świetny specjalista, fachowa opieka, bardzo duża wiedza! Postawił mnie na nogi dosłownie. Polecam wszystkim pacjentom z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Katarzyna Oniszczuk-Bączkiewicz

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Bardzo fachowe podejście, usłyszałem jasny opis problemu i wskazówki. Sympatyczna i miła rozmowa także na tematy pozalekarskie.
Opinia dodana przez: Adrian

mgr Marek Jaskola

Irydolog

Irydologia, ziołolecznictwo - TEB Edukacja
Westerplatte 1a
10-446 Olsztyn

Jestem zdecydowanym zwolennikiem naturalnych i tradycyjnych metod leczenia, ale niestety ten Pan raczej chluby irydologii nie przyniesie. Pan Marek nie jest nawet lekarzem! Ten magister PEDAGOGIKI ma tylko dyplom ukończonego w 1998 r kursu irydodiagnostyki podpisany przez Waleryego Ż. (Notabene bardzo dobrego irydologa i w 100% przeze mnie polecanego!) Za to, co mnie najbardziej zdziwiło – odnosi się raczej z niechęcią irydologów – lekarzy medycyny z Mongolii czy Chin... (może ...

Jadwiga Pióro

Partyzantów 80
Olsztyn

Nie polecam tej pani doktor. Przyszłam na wizytę z infekcją, pani doktor nie udzieliła żadnego wywiadu i wykonała wziernikowanie, kiedy nigdy nie współżyłam. Badanie było bardzo bolesne.
Opinia dodana przez: Ewa
Wizyta bardzo nieprzyjemna. Panu doktorowi empatia jest obca, a zdobycie konkretnej porady jest bardzo trudne. Polecam przeczytać także odpowiedzi pana doktora do opinii negatywnych na stronach z opiniami - bardzo dobrze oddają sposób, w jaki odnosi się do pacjenta.

lekarz Katarzyna Myszka-Podgórska

Żołnierska 16b lok. 8a
10-561 Olsztyn

Pani Doktor jest fantastycznym lekarzem i specjalistą. Przede wszystkim bardzo uprzejma i kulturalna. Zawsze odpowiada wyczerpująco na zadane pytania. Najlepszy lekarz jakiego spotkałam w swoim życiu.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Tomasz Sankowski

Internista, Kardiolog

Janowicza 1 (Medyk)
10-692 Olsztyn

Ten lekarz prowadzi poradnie rozeusznika serca w Szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie. Ponieważ od dłuższwego czasu mam kłopoty ze swoim rozrusznikiem, bo czułem że niewłasciwie mi stymuje serce - kołatsnia nierówne bicie- a wszelkie możliwe badania serca wypadały dobrze - utwierdzilem się w przekonaniu, że jednak coś niewłaściwie funkcjonuje w pracy stymulatora. Udałem się poraz kolejny do poradni rozruszników i poraz kolejny p. doktór Sankowski orzekł, że ze stymulatorem jest wszystko ...
Opinia dodana przez: jurput