Lekarze Olsztyn

lekarz Robert Surus

Żołnierska 18 lok. 57
10-561 Olsztyn

Stanowczo nie polecam!!! Już piszę, dlaczego. Syn doznał w szkole urazu kolana. Od razu zgłosiliśmy się do poradni ortopedycznej. Wystąpił obrzęk i płyn w stawie kolanowym. Lekarz zlecił rezonans magnetyczny. Wykonaliśmy prywatnie rezonans kolana i stwierdziliśmy z żoną, że tym razem zasięgniemy opinii dr. Surusa, u którego wizyty wprawdzie są drogie, ale podobno warto. Dr Surus potraktował nas bardzo niefajnie, mówiąc już na początku wizyty, że się gdzieś śpieszy. W ...
Opinia dodana przez: amsolsztyn
Najcudowniejszy i bardzo zaangażowany, wrażliwy lekarz, zna się na rzeczy, jest delikatny i wie jak pomóc. Dziękuję Panie Profesorze
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. stom. Dorota Juśkiewicz

Ortodonta

Klinika Okólna
ul. Okólna 3
10-699 Olsztyn

Witam Na początku powiem że pomimo nieciekawych opinii postanowiłem spróbować. I pomimo że dopiero zacząłem to już żałuję. Niby wszystko jest ok , profesjonalnie ale dość szybko wyczuwa się niechęć do pacjenta( w sumie klienta). Tłumaczy po kolei co robi , co będzie itp. Ale nie daj boże coś zapomnisz albo chcesz dopytać to już foch na maxa! Ja rozumiem że każdy klient dostaje papier gdzie jest napisane co i ...

lekarz Michał Rybołowicz

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Pełen empatii i profesjonalizmu Pan Doktor.. Fachowa i szybka pomoc lekarska ,świetny operator , bardzo dobry kontakt z rodziną pacjentki .Zaangażowany w swoją pracę .Jesteśmy bardzo wdzięczni za udaną operację biodra babci . Będziemy polecać znajomym!”
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Janusz Sielczak

Lekarz rodzinny

NZPOZ JANUSZ SIELCZAK
Rybaki 24
10-150 Olsztyn

Lekarz buhahaha !!!Życzyłabym sobie jak i innym jak najmniej lekarzy takiego pokroju jak dr J. Sielczak !!!! Lekarz na pozór miły i uprzejmy okazał się bezdusznym prostakiem , który odmówił leczenia mojego synka pomimo (okazało się ,że dziecko ma zapalenie płuc) , że ja i mąż należymy tzn. należeliśmy do tej przychodni do dnia odmowy leczenia( bo jak można powierzyć zdrowie osobie, która bardziej zajmuje się robieniem maślanych oczu do ...

lek. dent. Jolanta Bała

Boenigka 44A
10-686 Olsztyn

Polecam, profesjonalna praca pełne zadowolenie i zaufanie. Dużo poświęca czasu, wszystko tłumaczy, rozumie strach przed leczeniem, wspaniała Kobieta. Polecam, polecam i raz jeszcze polecam!!!
Opinia dodana przez: Ewa

dr Leszek Frąckowiak

Ginekolog onkolog

pl. Konstytucji 3 Maja 3
02-100 Olsztyn

Doktor Frąckowiak to 100 % fachowości, rzetelności, zaufania itd. Zalet tego lekarza nie sposób wyliczyć. Polecę na pewno wszystkim znajomym kobietom z problemami ginekologicznymi i sama jeżeli w przyszłości będę jeszcze potrzebowała pomocy natury ginekologicznej na 100 % zgłoszę się do doktora Frąckowiak ze 100 % zaufaniem. Wdzięczna pacjentka po zabiegu laparoskopii B.Klein
Opinia dodana przez: PAWEŁ

lekarz Artur Krzywicki

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Niestety lekarz nie jest profesjonalista. Tajemnica lekarska to dla niego ciemna magia. Zachowuje sie jakby był "malym Bogiem" zero szacunku do czlowieka.

dr n. med. Monika Barczewska

Neurochirurg

Uniwerystecki Szpital Kliniczny w Olsztynie
al. Warszawska 30
10-082 Olsztyn

Lekarz kompetentny bo przecież jest neurochirurgiem od lat. Na ty m koniec wiem ze UDAŁO się jej pomoć kilku osobą, dzieki bogu mogę cięszyć się teraz lepszym stanem. Ja mam tylko nadzieję ze będzie jej dane cierpieć tak bardzo jak muszą cierpieć względnie zdrowi sportowcy którzy zostali do niej skierowani. Mała przepuklina, szybki zabieg....pacjent najpierw musi przeżyć spotkanie z gigantycznym bółem potem z nagłą zmianą postawy miłej lekarki, potem całkowita ...

Zofia Rybicka

Laryngolog, Alergolog

Olsztyn

Lecze sie u Pani doktor juz wiele lat i jest to osoba z ogromnym doswiadczeniem i wiedza. Osoba, ktora pomaga jej w gabinecie to syn, ktory rowniez jest lekarzem alergologiem i sam pracuje w szpitalu. Oboje znaja sie wiec na swojej pracy i mimo wydanych pieniedzy (a gdzie teraz jest tanio?!) jestem zadowolony z leczenia, polecam.

Anna Czerwińska

Pulmonolog, Alergolog

Kościuszki 21 lok. 1
10-900 Olsztyn

Tragedia to.malo,krzyk od początku wizyty nie wiedziałam o.co za bardzo chodzi,że najpierw spirometria a nie zajmuje jej czas,a na spirometrię nie wystawiła skierowania....zero empatii jakąś tragedia,lekarz chyba tylko zleca leki za które ma pieniądze od przedstawicieli ,nikt mnie w życiu tak źle nie potraktował nigdy wiecej
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Rafał Zwierzykowski

"FALCK-MEDYCYNA" Sp. z o.o. Biuro Regionalne w Olsztynie
ulica Towarowa 20B
10-417 Olsztyn

Uważam, że pan Doktor, jest osobą bardzo wyrozumiały i uprzejmy, potrafi wysłuchać i zapytać się, szereg obowiązku mając dyżur, znalazł czas na rozmowę, trafił z diagnoza u mego partnera, co spowodowało poprawę zdrowia mego partnera, po dwóch dniach zauważyłam różnice. Pozdrawiam i polecam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Ryszard Marek

Urolog

Żytnia 74
10-823 Olsztyn

Świetny fachowiec, uczciwy i poważnie traktujący pacjenta . Polecam pacjentom którzy oczekują skutecznej pomocy.

lekarz Henryk Kaczyński

Głowackiego 12 lok. 3
10-448 Olsztyn

Bardzo dobry specjalista! Przyjemny, uprzejmy i kompetentny. Jego diangnozy byly zawsze trafne. Polecam!

lekarz Andrzej Tarasiuk

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Żołnierska 16b lok. 8a
10-561 Olsztyn

Kompetentny i miły, podchodzi do pacjenta z sercem. Polecam

lek. dent. Magdalena Dziewiałtowska

NIEDZIAŁKOWSKIEGO
Olsztyn

odradzam przez nia strasznie boli mnie zab Wozyta ma nfz trwala niecale 5 min Brak kompetencji, przemadrzalosc Nie polecam w zadnym wypadku!!!

lekarz Bożena Falkowska-Gilska

Internista, Diabetolog

Kopernika 1/5
10-900 Olsztyn

Lekarz specjalista??? Nie zleciła żadnego badania przez dwie wizyty, wszystko wie o chorobie sugerując się wyglądem pacjenta (ubranego). Potrafi ocenić masę mięśniową patrząc na człowieka ubranego - nie wiem jak. Wizyta trwała 5 min, nie można jej przekazać informacji na temat zdrowia bo wciąż przerywa. Kompletny brak szacunku do człowieka/pacjenta. Nie polecam kontaktu z tą panią. W swojej ocenie opiera się, jak to mówi, " o 35 letnie doświadczenie medyczne". ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Anetta Graczykowska

Internista, Kardiolog

Centrum Profilaktyki i Diagnostyki Piersi Sp. j.
Stefana Żeromskiego 8A/2
10-351 Olsztyn

Moi rodzice i od nie dawna ja jestem pacjentem pani doktor. Jest świetną lekarką , zawsze służy pomocą , cierpliwie tłumaczy przebieg choroby i sposób leczenia . Polecam .
Opinia dodana przez: Jacek Ciołkowski

lekarz Danuta Markowska

Internista, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Otwartego "Poradnia Rodzinna" w Dobrym Mieście
ulica Olsztyńska 3
11-040 Olsztyn

Bardzo szybko pacjeci moga byc zdiagnozowani przez Pania Doktor jako psychiczni. Bardzo nieprzyjemna atmosfera w trakcie wizyty, grobowa. Nic dziwnego, bez problemu mozna sie do tej Pani zapisac.

lekarz Krystyna Lelusz

Lekarz rodzinny, Pediatra

Wileńska 13
10-900 Olsztyn

Miła , uprzejma Pani Doktor, o nic nie trzeba prosić sama pyta o zwolnienie czy o skierowanie do innego lekarza Polecam Aby więcej takich /diagnoza zawsze trafiona
Opinia dodana przez: Łukasz