lekarz Tomasz Kozieł

Traumatolog, Ortopeda

Godny polecenia. Po 16 latach od zerwania więzadła krzyżowego przedniego zdecydowałem się na zrobienie z nim porządku (ACL + usunięcie fragment łękotki). Wybór lekarza był trudny ale opinie innych ułatwiły mi pojęcie decyzji. Dzisiaj jestem zadowolony z wyboru tego lekarza. Rzeczowy, kompetentny, otwarty i bezpośredni. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Polecam.

Godny polecenia.

Moim zdaniem wspaniały fachowiec i człowiek. Trochę ekscentryk, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W dobę po operacji kolana (usunięcie części łękotki)zero bólu i chodzę jak fryga bez kul. Czasu poświęca tyle ile trzeba, bo ma wielu pacjentów i robi co do Niego należy. Fachowiec i tyle. Zdecydowanie polecam.

Rewelacja to jedyne slowo jakie przychodzi mi na myśl. Po tygodniu bez kul. Dwa tygodnie po operacji(rekonstrukcja acl i wielopłaszczyznowe uszkodzenie łąkotki) czułem się świetnie, brak płynu w stawie. Na rehabilitacji wszyscy w szoku, że staw może wyglądać tak dobrze. Może doktor nie głaszcze pacjętów po główkach, ale to nie o to chodzi. W szpitalu publicznym powiedzieli, ze będe dochodził do zdrowia 1,5 roku, a ja po 7 miesiącach znowu zacznę grać w piłkę:):):)

Kozieł to czarodziej! Miałem artroskopię kolana (łękotka) w czwartek, kul nawet nie dotknąłem, 24h po zabiegu normalnie w miarę chodziłem, 48 po prowadziłem manualny samochód, 4 doby po wybieram się na rower stacjonarny, 2 tyg po tak jak powiedział pierwsze przebieżki, już myślę o snowboardzie.. Naprawdę jest niesamowity. Trzeba go ciągnąć za język bo nie jest gadaczem, ale da się z nim współpracować. zabieg przez NFZ w klinice Mediq w Legionowie. Polecam ze 100% pewnością - wybierałem między Ortopediką i Caroliną - jakośc do ceny jest w przypadku Kozieła nieosiągalna ...

zabieg przez NFZ w klinice Mediq w Legionowie.
Polecam ze 100% pewnością - wybierałem między Ortopediką i Caroliną - jakośc do ceny jest w przypadku Kozieła nieosiągalna dla innych.

Nie polecam. I nie ma co tutaj więcej komentować. Po prostu złe doświadczenia.

Nie polecam. I nie ma co tutaj więcej komentować. Po prostu złe doświadczenia.

w sierpniu 2011 wykonywal u mnie artroskopie kolana .Nie uprzejmy nie mily po operacji na moje pytanie czy jest potrzebna rehabilitacja zbyl mnie szybko .10

Lekarz rozpoznał u mnie chorobę de Quervaina i przeprowadził operacyjne uwolnienie ścięgna prostownika kciuka. Po operacji nic się nie polepszyło, nadal mam ból nadgarstka taki sam jak przed operacją; lekarz na prywatnej wizycie powiedział: "boli, ale inaczej", nie skierował nawet na rehabilitacje. Może ten pan zna się na kolanach ale na rękach już gorzej. Wizyta trwała po operacji ok 5 minut a kosztowała 150 zł.

Lekarz pierwsza klasa. Pierwsza wizyta z kolanem była u innego i tamten lekarz stwierdził że nic mi nie jest. Dał jakieś tabletki i powiedział, że kolano przestanie boleć.Dr Kozieł postawił diagnozę z mało wyraźnego zdjęcia RTG potwierdzając ją innymi badaniami. Jestem 1 tydzień po operacji i mam nadzieje że się spełnią oczekiwania doktora co do powrotu do zdrowia. POLECAM

Dr Tomasz Kozieł jest wspaniałym lekarzem. "Po ludzku" wytłumaczył co dolega i wyjaśnił jaka będzie metoda leczenia. Jestem 3 tygodnie po rekonstrukcji ACL, i z dnia na dzień czuję się coraz lepiej. Poczucie humoru doktora może nie wszystkim odpowiadać, ale najważniejsze jest to, że stawia prawidłowe diagnozy i potrafi wszystko wytłumaczyć pacjentowi. POLECAM W 100% !!! :-)

POLECAM W 100% !!! :-)

Rewelacja-po usunięciu części łąkotki 10godz.po operacji chodziłem o własnych siłach, w dwa dni jechałem już autem,tydzień po nie pamiętam o fakcie,leczyłem się u różnych lekarzy,oby PAN BÓG dał PANU DOKTOROWI dużo zdrowia aby mógł pomagać ludziom tak długo jak robi to dotychczas.Ponadto bardzo w porządku gość z charakterystycznym poczuciem humoru ,oszczędny w słowach,kompetentny fachowiec.BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE.