lekarz Tomasz Kozieł

Traumatolog, Ortopeda

Jestem po rekonstrukcji więzadła krzyżowego. Zabieg wykonany w Klinice Mediq. Lekarz kompetentny,rzeczowy i przede wszystkim specjalista w swojej dziedzinie. Polecam!

Potwierdzam wszystko co piszą poprzednicy

Potwierdzam wszystko co piszą poprzednicy

Lekarz naprawdę godny zaufania i polecenia innym. wszystko dogłębnie wytłumaczy a pacjent z pewnością to zrozumnie.

Bardzo kompetentny,wzbudza zaufanie. Jestem po operacji Achillesa u p.dr Kozieła,wyszłam po operacji w ortezie ,co ma mi pomóc w rehabilitacji.

Bardzo kompetentny,wzbudza zaufanie.

Wybitny lekarz, dobry kontakt z pacjentem. Specjalista posiadający 7 zmysł :) Po operacji kolano w 100% sprawne.

Czekam na operację kolana i oczywiście się boję, ale po przeczytaniu wszystkich opinii trochę się uspokoiłam, bo chyba jestem w dobrych rękach. Zdecydowanie polecam wszystkim z problemami ortopedycznymi.

Jestem bardzo zadowolona z tego lekarza. Miałam już styczność z wieloma "specjalistami" jednak tylko on wiedział od razu co mi jest. Pełen profesjonalizm. Dziękuję za "naprawienie" obydwu kolan ;)

Pierwszy kontakt z tym lekarzem miałam 10 lat temu. Jednak zanim trafiłam do dr Kozieła konsultowałam się u różnych "specjalistów" i słyszałam różne diagnozy: rak kości, gruźlica kości i wiele podobnych. Podczas wizyty dr wypytał szczegółowo o dolegliwości i objawy, a później równie szczegółowo obrazując wszystko na sztucznym stawie opowiedział na temat mojego schorzenia stawiając diagnozę. Miesiąc później byłam już po operacji i do dnia dzisiejszego wielokrotnie korzystałam z porad tego lekarza. Wielu moich znajomych i znajomych znajomych dzięki konsultacji u dr Kozieła uniknęło operacji, które nie były potrzebne, ale zalecane przez "specjalistów" w trybie natychmiastowym. Kiedyś nawet dr Kozieł trafnie ujął przypadek jednego z moich znajomych, któremu miejscowy "specjalista" zalecił operację w takowym trybie. Powiedział wówczas, że operacja udałaby się na 100%, bo na zdrowej nodze zawsze się udaje. Jak dla mnie nic dodać nic ująć, no może jeszcze poza tym, że inna moja koleżanka po bardzo poważnym wypadku nie miała szans na uratowanie nogi i chodzenie. Dziś dzięki dr Koziełowi nawet tańczy.

Jedno jest pewne,jeśli raz się trafi do dr Kozieła to napewno nie pójdzie się już do innego lekarza.Doskonale zna się na swoim fachu.Jest konkretny,rzeczowy a przy tym ma "rentgen w oczach" bo po jednej wizycie wie w czym jest problem.Wiem to na przykładzie mojej rodziny i znajomych, a teraz przyszła niestety na mnie kolej. Pozdrawiam i polecach gorąco.

Pozdrawiam i polecach gorąco.

Bardzo dobry specjalista. Posiada umiejetność fachowego a jednocześnie zrozumiałego dla pacjenta wytłumaczenia prolemu. Jest rzeczowy i konkretny. Cechy te wzbudzają w pacjentach słuszne przekonanie, że ma się doczynienia z lekarzem, który zna się na swoim fachu.