Mam 23 lata i problemy z zajściem w ciążę.Lekarze bagatelizowali to, i dopiero dr. Skweres zajął się moim problemem w sposób niezykle profesjonalny, a przy tym cierpliwy i sympatyczny, co dla mnie oraz mojego męża jest bardzo ważne:)doskonale zrozumiał nasze pragnienie posiadania dziecka i teraz prowadzi moje leczenie tarczycy oraz prolaktyny. Jedynym minusem są ceny badań, wydaliśmy już około 800 zł, ale wiemy, że warto!:) POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

POLECAM Z CAŁEGO SERCA KLINIKĘ GAMETA ORAZ PANA DR.SKWERESA!

Lekarz idealny na swoim miejscu : plusy: - kompleks badań - długi wywiad - kompleksowe badanie - miły,uprzejmy wady: - ceny!!! za monitoring cyklu kazda wizyta 120 zł to troche za drogo jak na 5 min pracy moim zdaniem , ale ogólnie jest świetnym fachowcem wiec w moim przypadku to bierze górę nad cenami ogólnie polecam

Lekarz idealny na swoim miejscu : plusy: - kompleks badań
- długi wywiad
- kompleksowe badanie
- miły,uprzejmy

byłam w Gamecie i stwierdzam, że pan doktor ukierunkowany jest tylko i wyłącznie na młode mamy, mam problemy dłuższy czas, ale o braku fachowości niech świadczy fakt, że wkładka domięsniowa Mirena (fakt myślałam, ze ją "zgubiłam" - była mocno przesunięta) i tak twierdził inny lekarz u którego bylam nie została przez dr Skweresa wykryta. Teraz po usunięciu wkładki mam normalne miesiączki. Dr Skweres stwierdził, że moje problemy to już menopauza - w wieku 44 lat. Jest miły i sympatyczny, ale jego fachowość nie jest najlepsza

Jestem pacjentką Dr Skweresa od wielu lat - obecnie przygotowuję się do bycia mamą i Dr Skweres jako jedyny zajął się poziomem moich hormonów, krwią i innymi badaniami, które dla innych lekarzy były w normie. Dzięki niemu mam siostrzenicę, sama nie pójdę do innego lekarza. Dr Skweres jest lekarzem profesjonalnym, taktownym, delikatnym, który wytłumaczy każde wątlipowści a także wysłucha pacjenta w razie ich wystąpienia. Z całego serca polecam.

Miło mi napisać że to najwspanialszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam . Podszedł do mojego problemu z zajściem w ciąże wzorowo i rzeczowo , bardzo sie ciesze że do niego trafiłam , jego sposób leczenia jest dokładny i ma sens , czuje ze wkońcu jestem w dobrych rękach i niedługo dołącze do grona szczęśliwych ciężarówek:) Serdecznie polecam Pana Doktora!

Miły, delikatny, ale i rzeczowy lekarz. Tłumaczy co, jak i dlaczego. Odpowiada na wszystkie pytanie bardzo dokładnie. Mając porównanie z innymi lekarzami badania ginekologiczne wykonuje bardzo delikatnie. Poświęca dużo czasu, nie zbywa pacjenta. Gorąco polecam!

Bardzo dobry lekarz. Byłam u kilku różnych ginekologów i dr Skweresa wybrałam spośród nich. Trafiłam do niego będąc w pierwszej ciąży sporo lat temu (ciąża zagrożona). Obecnie prowadzi moja drugą ciążę. Polecam szczególnie osobom, które mają problem z donoszeniem ciąży. Bardzo kompetentny i bardzo miły.

Udalam sie dr Skweresa zachecona opiniami w necie. Nie jest to typ lekarza, ktory poplotkuje i posmieje sie z pacjentka. Ale! 1. Bardzo profesjonalnie i szybko przeprowadzone badanie 2. Konkretne odpowiedzi na konkretne pytania 3. Caly stos badan do wykonania - o tak kompleksowa profilaktyke od lat nie zadbal zaden lekarz.Niestety w tej chwili zwykla wizyta u doktora w Gamecie kosztuje az 150 zl:-( Prawa rynku - za dobrego lekarza trzeba dobrze zaplacic....

To lekarz specjalizujący się w leczeniu niepłodności, zaburzeń hormonalnych. Kompleksowo patrzy na problemy zdrowotne kobiet. Pan doktor zawsze jasno i dokładnie wyjaśnia problem i sposób dalszych działań. Kiedy pierwszy raz trafiłam do jego gabinetu byłam zaskoczona ilością pacjentek, które u niego się leczą a to jest chyba najlepsza recenzja. Zdecydowanie polecam!

Wielu lekarzy postawiło mi diagnozę niepłodności i machnęli na mnie ręką. W końcu trafiłam do Dr Skweresa, który jako pierwszy nie bagatelizował tego problemu pomimo mojego młodego wieku i zajął się solidnie diagnozą. W ciągu kilki miesięcy mój zegar biologiczny tyka jak powinien. Naprawdę lekarz godny polecenia! do tego słucha uważnie i nie owija w bawełnę.