lekarz Tomasz Szajner

Najlepszy ginekolog w Ropczycach , mogę go polecić z czystym sumieniem . Dobre podejście , wszystko dokładnie wyjaśnia

Bardzo polecam dr Tomasza Szajnera, kompetentny i sympatyczny człowiek. Wizyta przebiega w miłej atmosferze. Pan dr zleca wszystkie niezbędne badania. Polecam również z problematyczną ciążą.

Po przeczytaniu opinii byłam trochę zestresowana wizytą, okazało się, że kompletnie niepotrzebnie. Lekarz uprzejmy, skupiony, na każde moje pytanie odpowiedział konkretnie. Samo badanie delikatne, naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Dodam, że badanie było na NFZ.

Nie polecam tego lekarza. Byłam na badaniu prenetalnym, Doktor robi wszystko szybko, uderza głowicą po brzuchu, mówiąc, że to moja wina, że jestem spięta. Najgorsze się stało jak wróciłam do domu zaczęłam krwawić z dróg rodnych, na szczęście nic się dzidziusiowi nie stało. Co to wizyty Doktor nie nanawidzi kobiet, nic nie mówi czy dziecko jest zdrowe itd. Tylko jak mężczyźni mają źle w życiu przez kobiety itd.

Doktor Szajner prowadził moją ciążę wszystko w gabinecie przebiegało tak jak powinno , wszystko dobrze wytłumaczone bez ciągnięcia doktora za język , na każde pytanie odpowiada bardzo treściwie. W szpitalu w dniu porodu też był tak jak obiecał i pytał czy wszystko ok itd . Niedawno wróciłam na kontrolę , cytologię i i również było przeprowadzone wszystko fachowo . Z następną ciążą napewno wrócę do Pana Szajnera , polecam jak najbardziej

Byłam na dwóch badaniach (w 12 tygodniu i 21 tygodniu ciąży). Pan doktor cichy i skupiony na pracy, badając maleństwo udzielał krótkich, konkretnych informacji. Podczas badania zapytał czy coś się działo do tej pory w ciąży. Pytał także o to, czy z mężem znamy płeć dziecka (dzidzia konsekwentnie to przed nami ukrywała hehe). Pan doktor pod koniec badania podsumował, że wszystko jest ok i oby było tak dalej. Na koniec otrzymałam wydruk z informacjami o przeprowadzonym badaniu. Ja nie mam żadnych uwag co do lekarza jak i do jakości i czasu przeprowadzonego badania.

Bardzo polecam doktora Szajnera. Właśnie jestem po wizycie kontrolnej i usg II trymestru ciąży. Badanie przeprowadzone dokładnie, doktor szczegółowo opowiadał co widzi, odpowiadał na pytania. Bardzo fajne poczucie humoru lekarza rozluźniło atmosferę. Mam porównanie do innego lekarza który wykonywał mi badanie I trymestru i przepaść ogromna. Dr Szajner to prawdziwy specjalista i ginekolog godny polecenia. Na wizycie byłam z mężem i tez był bardzo zadowolony z jej przebiegu i podejścia lekarza.

Szczerze mówiąc nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Z czystym sumieniem mogę polecić Doktora. Byłam na badaniach prenatalnych I trymestru i jestem bardzo zadowolona. Lekarz bardzo doświadczony, odpowiadał na wszystkie moje pytania. Badanie przeprowadzone sprawnie, dokładnie. Na wizycie czułam się bardzo komfortowo. Lekarz rzeczowy, konkretny i w mojej ocenie bardzo delikatny, wiadomo gdy czegoś nie było widać dociskał głowicę mocniej, ale z wyczuciem. Polecam z całego serca.

Zdecydowanie odradzam. Byłam na badaniach prenatalnych II Symestru. Lekarz w ogóle nie odpowiadał na zadawane pytania lub coś mruczał pod nosem. Podejście jakby za kare tam siedział. Wizyta nieprzyjemna, brak jakichkolwiek informacji.

Wizyta na badaniu prenatalnym nie trwała dłużej niż 10min. Doktor nic nie wyjaśnia. Mruczy tylko coś po nosem. Będąc w 21 tygodniu ciąży usłyszałam ze jest to za wcześnie na ustalanie płci!!! Gdzie lekarz prowadzący taka informacje podał mi już na przełomie 16-17tygodnia. Proponuje omijać szerokim łukiem. Dodam ze była to wizyta na NFZ. Może w gabinecie prywatnym jest się lepiej traktowanym.