lekarz Tomasz Szajner

Jestem bardzo zadowolona z badania. Dziecko było malutkie więc Dr badał z każdej strony i dociskał żeby nie musieć mnie odsyłać bez zbadania na kolejną wizytę. Na początku jak dziecko źle się ułożyło, rozśmieszał mnie i pobudzał maluszka do ruchów. Wszystko dokładnie opisywał i tłumaczył. Dostałam dużo bardzo wyraźnych zdjęć i udało się rozpoznać płeć. Jestem zachwycona badaniem.

Nie czułam się komfortowo na badaniu prenatalnym 1 trymestru, doktor mało kontaktowy, ciężki w rozmowie.

Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tego lekarza. Konkretny, rzeczowy. Nie zgadzam się z opiniami o negatywnych komentarzach odnośnie płci żeńskiej dziecka. Przynajmniej mnie nic takiego nie spotkało. Doktor wszystko pokazywał na ekranie i tłumaczył co jest co. Badania prenatalne były wykonywane na NFZ. Także polecam i nie mam najmniejszych zastrzeżeń.

Pan Doktor wykonywał u mnie badania prenatalne. Wiedza i kompetencje na wysokim poziomie. Odpowiedzi na zadawane pytania krótkie i rzeczowe. Polecam.

Nie polecam. doktor ma uraz do płci żeńskiej, teksty które wypowiada pod katem dziecka plci żeńskiej nie powinny paść z ust lekarza. Podpisuję sie pod negatywnymi komentarzami.

Jak mnie badał wpadł jakiś w stan emocjonalny. Myślałam, że mi macicę podziurawi badaniem...........................................................................................................................

Umawiając sie na wizytę na I badanie prenatalne myślałam że jestem zapisana do innego lekarza, jak się okazało 2 dni przed wizytą że do Pana Doktora. Po przeczytaniu opini spanikowałam i strasznie bałam się jak zostanę potraktowana. Do sedna wizyta w miłej atmosferze Pan doktor pytał o dolegliwości i samopoczucie (oczywiście nie rozmawialiśmy o ostatnich wakacjach czy planach na weekend, nie od tego jest lekarz). Badanie wykonał w skupieniu i bardzo dokładnie, głowicą co prawda lekko dociskał do brzucha, ale u mnie ciąża rozwinęła sie w mocnym tyłozgięciu macicy. Gdy nie mógł wstępnie określić płci zaproponował usg dopochwowe, gdzie w poprzedniej ciąży inny lekarz tego nie zaproponował. Po badniu wszystko wyjaśnij a ja wyszłam bardzo zadowolona.

Jak dla mnie świetny lekarz, badanie wykonał tak jak powinno wyglądać, uśmiechnięty i wiedział co robi👌

Byłam u doktora na badaniu prenatalnym i podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami. Omijajcie tego doktora szerokim łukiem!

Zgadzam się i podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami tu. Nie ma sensu się powtarzać.

Zgadzam się i podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami tu.
Nie ma sensu się powtarzać.