lekarz Tomasz Szajner

Jako lekarz zna sie na rzeczy.Pozatym zero empati , gburowaty i nieprzyjemny w odbiorze A jesli jestes w ciazy i spodziewasz sie coreczki Lepiej omijac tego doktora poniewaz ma jakis uraz , ale za to kobiety spodziewajace sie chłopca traktowane sa bardzo dobrze .Wiem poniewaz mam rozeznanie wsrod innych pacjentek doktora, ktore maja podobne wrazenie.

Polecam bardzo Pana doktora. Specyficzny styl bycia ale bardzo dobry lekarz.

Polecam bardzo Pana doktora.
Specyficzny styl bycia ale bardzo dobry lekarz.

polecam doktora szajnera,chodzę do niego z drugą ciążą i od razu na pierwszej wizycie dokładne badania wszystko się dokładnie wypytał,wyjaśnił,a chodzę do niego na NFZ,polecam zdecydowanie pana doktora!!!

Ja jestem z doktora Tomasz bardzo zadowolona. Jak sie ma jakis problemy to dobrze sie zglosic do niego. Miałam problemy z zajsciem w ciaze.Zlecił badania. Monitrował mi owulację robiąć czesto USG i jak stwierdził ze nie mam ovulacji to wywołał mi ją tabletkami i zastrzykami. Zaszłam po 3 miesiącach w ciąże i wszystko skończyło się dobrze. Nie stać mnie było na leczenia prywatne a wykonanie kilkanaście razy badania usg i badań z krwi prawytnie jest drogie. Ja usg miałam robione co 2 dni. Niejednokrotnie to badanie miałam wykonane w szpitalu Profamilii i w Wojewódzkim i nigdy nie wziął za to pieniędzy.Ciąże tez mi prowadził ale ta na szczeście przebiegła bez komplikacji.Polecam.

Byłam u tego Pana w przychodni i niestety miałam wrażenie, że siedzi tam za karę i chce się mnie jak najszybciej pozbyć. Badanie i usg zostało przeprowadzone bardzo pobieżnie i dlatego trudno uwierzyć w prawidłowo postawioną diagnozę, a poza tym ten Pan jest niekomunikatywny. Cała wizyta trwała 5 minut. Nie polecam go jako specjalistę ginekologa.

Zdecydowanie tak. Mily, sympatyczny komunikatywny i bardzo dobry specjalista a po drugie nie jest drogi. Bardzo dokladnie wykonuje badanie usg. Poleciła mi go kolezanka ktorej wykrył wade kosci u dziecka i prowadził jej ciaze. U mnie ciaza przebiegała z małymi komplikacjami ale wszystko skonczyło sie bardzo dobrze.Plecam

odradzam zdecydowanie-gburowaty,cyniczny,niekopetentny,niechlujny-nie zna sie na usg-widzi rzeczy,których nie ma -co on tu robi jako ginekolog-NIE!!!!!!!

Przeprowadzal u mnie badania prenatalne 1go trymestru. Bardzo nieuprzejmy, niedelikatny, wrecz sprawiajacy bol podczas USG. Uciskal i patrzasal pobbrzuszem aby plod sie obrocil. USG wykonal z wielkim pospiechem.