lekarz Tomasz Szajner

3,1
2,9
2,8

Byłam u Pana na badanianiach prenatalnych połówkowych, jest to moja druga ciąża, a ponad to jestem medykiem, więc wiem jak takie badanie powinno przebiegać. Badanie trwało 15 min, USG robione bardzo chaotycznie, bez dokładnej analizy poszczególnych narządów. Poza tym, że lekarz jest nie kompetentny to nie ma za grosz kultury osobistej i obycia do drugiego człowieka.

Byłam u P doktora na badaniu prenatalnym 2 trymestru . Jestem bardzo niezadowolona czułam się jakbym była w kabarecie a nie u lekarza . Glupie hasła bo spodziewam się dziewczynki. USG tak szybkie że byłam zdziwiona że wogole zdążył zobaczyć cokolwiek. Wynik jedna kartka na której pół moich danych . Za prywatne badanie które kosztuje 300 zł i zero podejścia do pacjenta zero informacji na temat USG ?? No kompletnie nie polecam byłam pierwszy raz i ostatni.

Odradzam tego lekarza. Strasznie specyficzny i nie delikatny. Wprowadza w błąd. Mowi kilka razy ze plec zenska a w opisie jest plec męska. Zero kompetencji i empatii do pacjentek. Placac 300zl za badania prenatalne a nie uzyskac zadnych informacji i wprowadzenie w błąd ocene płci. Nigdy wiecej tego lekarza!

Odradzam tego lekarza. Strasznie specyficzny i nie delikatny. Wprowadza w błąd.

Ja jestem z doktora Tomasz bardzo zadowolona. Jak sie ma jakis problemy to dobrze sie zglosic do niego. Miałam problemy z zajsciem w ciaze.Zlecił badania. Monitrował mi owulację robiąć czesto USG i jak stwierdził ze nie mam ovulacji to wywołał mi ją tabletkami i zastrzykami. Zaszłam po 3 miesiącach w ciąże i wszystko skończyło się dobrze. Nie stać mnie było na leczenia prywatne a wykonanie kilkanaście razy badania usg i badań z krwi prawytnie jest drogie. Ja usg miałam robione co 2 dni. Niejednokrotnie to badanie miałam wykonane w szpitalu Profamilii i w Wojewódzkim i nigdy nie wziął za to pieniędzy.Ciąże tez mi prowadził ale ta na szczeście przebiegła bez komplikacji.Polecam.

Jako lekarz zna sie na rzeczy.Pozatym zero empati , gburowaty i nieprzyjemny w odbiorze A jesli jestes w ciazy i spodziewasz sie coreczki Lepiej omijac tego doktora poniewaz ma jakis uraz , ale za to kobiety spodziewajace sie chłopca traktowane sa bardzo dobrze .Wiem poniewaz mam rozeznanie wsrod innych pacjentek doktora, ktore maja podobne wrazenie.

Byłam u doktora na badaniu prenatalnym i podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami. Omijajcie tego doktora szerokim łukiem!

Polecam bardzo Pana doktora. Specyficzny styl bycia ale bardzo dobry lekarz.

Polecam bardzo Pana doktora.
Specyficzny styl bycia ale bardzo dobry lekarz.

polecam doktora szajnera,chodzę do niego z drugą ciążą i od razu na pierwszej wizycie dokładne badania wszystko się dokładnie wypytał,wyjaśnił,a chodzę do niego na NFZ,polecam zdecydowanie pana doktora!!!

Zdecydowanie tak. Mily, sympatyczny komunikatywny i bardzo dobry specjalista a po drugie nie jest drogi. Bardzo dokladnie wykonuje badanie usg. Poleciła mi go kolezanka ktorej wykrył wade kosci u dziecka i prowadził jej ciaze. U mnie ciaza przebiegała z małymi komplikacjami ale wszystko skonczyło sie bardzo dobrze.Plecam

Byłam u tego Pana w przychodni i niestety miałam wrażenie, że siedzi tam za karę i chce się mnie jak najszybciej pozbyć. Badanie i usg zostało przeprowadzone bardzo pobieżnie i dlatego trudno uwierzyć w prawidłowo postawioną diagnozę, a poza tym ten Pan jest niekomunikatywny. Cała wizyta trwała 5 minut. Nie polecam go jako specjalistę ginekologa.