lekarz Tomasz Szajner

Wizyta na badaniu prenatalnym nie trwała dłużej niż 10min. Doktor nic nie wyjaśnia. Mruczy tylko coś po nosem. Będąc w 21 tygodniu ciąży usłyszałam ze jest to za wcześnie na ustalanie płci!!! Gdzie lekarz prowadzący taka informacje podał mi już na przełomie 16-17tygodnia. Proponuje omijać szerokim łukiem. Dodam ze była to wizyta na NFZ. Może w gabinecie prywatnym jest się lepiej traktowanym.

Oczytałam się bardzo dużo negatywnych opinii niepotrzebnie Pan doktor bardzo miły i uprzejmy dokładnie wykonywał badanie usg przy czym wszystko mówił i wyjaśniał dostałam bardzo dużo zdjęć nie było zbędnych komentarzy ani tym podobnych lekarz bardzo profesjonalny polecam bardzo

Miałam u Pana dr wykonywane USG I trymestru oraz USG połówkowe. Oba badania były wg mojej oceny wykonane w pełni profesjonalnie, Pan dr był uprzejmy i gotowy do odpowiedzi na moje ewentualne pytania.

Wszystkie negatywne opinie niestety są prawdziwe. Badanie 10 minut. W trakcie wizyty dr pisze sobie smsy . Mruczy pod nosem . Wyszłam z gabinetu z taka sama niewiedza z jaka weszłam. Nie oczekuje ze ktoś będzie ze mną urządzał pogawędki ale jakieś tłumaczenie podczas badania chyba jest normalne i każda pacjentka podczas badania prenatalnego chce usłyszeć co jest z dzieckiem. Pytając o coś odpowiadał z taka ignorancja i mina ze najlepiej O nic nie pytać . Tak jak ktoś napisał ten lekarz nie nadaje się do pracy z ciężarnymi.

Lekarz gburowaty, pomrukujący pod nosem przez całe badanie i odpowiadający półsłówkami, nie nadaje się do pracy z kobietami w ciąży. Już na wejściu zapytał nas czy nie chcemy zrobić badanie dodatkowego za ponad 2 tys zł, nie mając zupełnie ku temu podstaw. Na pierwszym USG prenatalnym nastraszył mnie mówiąc że coś jest nie tak z dzieckiem. Niby wszystko mieści się w normach ale jest nie tak. Czy tak się traktuje ciężarną, w dodatku po kilku poronieniach?! Do tego nie dostałam żadnego opisu co widzi na usg, a na moje i męża pytania odpowiadał lekceważąco i wymijająco. Po wizycie nie dostałam kompletnie nic, mma czekać na wyniki przesłane pocztą. Radzę omijać szerokim łukiem.

Pan doktor ma specyficzne podejście do pacjenta. Zadaje bardzo mało pytań, bardzo mało mówi w czasie USG, nie omawia opisu USG, tylko wręcza wydruk. Moje USG połówkowe trwało zbyt krótko, bo jedyne 10-15 minut i odnoszę wrażenie, że w tym czasie nie uzyskałam wszystkich informacji na temat dziecka. Jeśli komuś zależy na rzeczowej wizycie, to radzę wybrać innego lekarza.

Niekompetentny lekarz. Przez jego olewczy stosunek do pracy, nieodpowiednie podejście do Pacjenta , brak wykonania koniecznych badań, starsza kobieta straciła wzrok w jednym oku. Przepisał jej zwykle krople podczas gdy powinien natychmiast skierować ją na zabieg. Kolejny lekarz do którego się udała dosłownie zlapal się za głowę na wieść o podejściu i diagnozie doktora Szajnera.

Byłam u tego Pana na 1 badaniach prenatalnych na NFZ, cała wizyta trwała niecałe 10 minut, z czego 5 minut samo USG. Lekarz zapytał mnie ile mam dzieci i na co choruje z czego nic nie zapisywał bo grzebał coś na telefonie. Podczas robienia USG nic nie mówił, nic nie omawiał. Na koniec kazał się ubrać i iść na zmierzenie ciśnienia i pobranie krwi. Nawet 1 zdjęcia nie dostałam. Jestem bardzo niezadowolona z takiej wizyty. Jakbym miała zapłacić za taką wizyty, to nie wiem czy bym zapłaciła. Masakra. NIE POLECAM ...

Nawet 1 zdjęcia nie dostałam.
Jestem bardzo niezadowolona z takiej wizyty.
Jakbym miała zapłacić za taką wizyty, to nie wiem czy bym zapłaciła. Masakra.
NIE POLECAM TEGO LEKARZA.

Pan Doktor bardzo rzeczowy, konkretny, nie bagatelizuje pacjentki, podchodzi z sercem do drugiej osoby. Interesuje go samopoczucie pacjentki co też jest i ważne i miłe. Przeprowadza całą moją ciąże. Bez żadnych przykrych słów i komentarzy - czego się bałam czytając opinie. Będę polecać.