lekarz Tomasz Szajner

Wyszłam z płaczem z gabinetu. Badanie prenatalne 1 trymestru. Bolesne, kontakt z lekarzem znikomy,nie wyjaśnił nie powiedział nic w trakcie badania. Miałam wrażenie, że zrobione pobieżnie, nie dokładnie i tylko dla zasady- na szybko.Cala wizyta bardzo szybko się odbyła bez zaangażowania.Mam porównanie jak takie badanie powinno wyglądać.W wykonaniu tego lekarza tragedia.Generalnie chciał się jak najszybciej pozbyć pacjentki. NIE POLECAM !!!!

Byłam u Pana na badanianiach prenatalnych połówkowych, jest to moja druga ciąża, a ponad to jestem medykiem, więc wiem jak takie badanie powinno przebiegać. Badanie trwało 15 min, USG robione bardzo chaotycznie, bez dokładnej analizy poszczególnych narządów. Poza tym, że lekarz jest nie kompetentny to nie ma za grosz kultury osobistej i obycia do drugiego człowieka.

Nie, nie, nie i jeszcze raz nie dla tego Pana doktora. Przez ponad połowę wizyty rozmawiał przez telefon plotkując o swoich prywatnych sprawach, a dodam że była to prywatna wizyta za 300 zł. Czułam się badana z wielką łaską, i z łaską udzielano mi odpowiedzi na pytania. Pod koniec wizyty byłam poproszona o wywołanie kolejnej pacjentki, a kolejną pacjentką miałam być znowu ja, także Pan doktor nawet nie wie kogo z jakim nazwiskiem przyjmuje.

Bardzo kulturalny i miły lekarz. Badanie wykonał delikatnie, odpowiedział na wszystkie moje pytania.

Byłam u Pana Doktora na badaniu prenatalnym w 30 tygodniu ciąży. Fakt, że lekarz myślał, że ma to być zwykłe badanie ginekologiczne pominę. Badanie ostatecznie zostało wykonane, ale bez większego zaangażowania Pana Doktora, bez wytłumaczenia co dzieje się z dzieckiem. Muszę niestety stwierdzić, że lekarz ma ewidentny uraz do płci żeńskiej, ponieważ podczas badania zamiast skupić się na tym co dzieje się z moją córką, cały czas byłam zmuszona wysłuchiwać nieprzyjemnych sformułowań pod adresem kobiet. Kiedy zwróciłam uwagę lekarzowi zamilkł niestety tylko na chwilę. Badanie prenatalne to poważna sprawa a nie kabaret. Polecam omijać tego lekarza szerokim łukiem. Zero profesjonalizmu, szowinistyczne sformułowania, brak delikatności...

Doktor prowadzi moją drugą ciążę. Polecam w 100%. Na marginesie lekarz ma być kompetentny a nie rozmowny.

Bardzo uprzejmy Pan. Badanie wykonane dokładnie i delikatnie. Na każde moje pytanie dostałam odpowiedź. Polecam

Byłam u P doktora na badaniu prenatalnym 2 trymestru . Jestem bardzo niezadowolona czułam się jakbym była w kabarecie a nie u lekarza . Glupie hasła bo spodziewam się dziewczynki. USG tak szybkie że byłam zdziwiona że wogole zdążył zobaczyć cokolwiek. Wynik jedna kartka na której pół moich danych . Za prywatne badanie które kosztuje 300 zł i zero podejścia do pacjenta zero informacji na temat USG ?? No kompletnie nie polecam byłam pierwszy raz i ostatni.

Specyficzny ginekolog ale moim zdaniem jeden z najlepszych od ciazy na Podkarpaciu. Byałam w ciazy blizniaczej jednołozyskowej - 2 innych ginekologow nie rozpoznało u mnie zespołu TTS na szczeciie kolezanka skierowała na konsultacje do dr Szajner. Rozpoznał zespół podkradania i skierował do Gdanska a nastepnie prowadził dalej ciąże do konca. Dziki niemu mam teraz dwoje zdrowych dzieci. Jak macie ciąże z problemem to tylko do dr Szajnera.

Jak macie ciąże z problemem to tylko do dr Szajnera.

Odradzam tego lekarza. Strasznie specyficzny i nie delikatny. Wprowadza w błąd. Mowi kilka razy ze plec zenska a w opisie jest plec męska. Zero kompetencji i empatii do pacjentek. Placac 300zl za badania prenatalne a nie uzyskac zadnych informacji i wprowadzenie w błąd ocene płci. Nigdy wiecej tego lekarza!

Odradzam tego lekarza. Strasznie specyficzny i nie delikatny. Wprowadza w błąd.