lekarz Tomasz Szajner

Byłam u pana doktora w 12 tyg...Pan dr jest specyficzny to fakt-ale czy to źle?rzeczywiście może mało delikatnie obchodzi się z brzuchem No ale na tym etapie ciazy ciężko znaleźć malucha w brzuchu żeby Go dokładnie przebadać.. po 2-gie lekarz nie jest od tłumaczenia mi laikowi co widzi-wazne żeby fobrze pomierzył i opisal..w szybkości badania upatruje doświadczenia.. pozatym lekarz nie jest od tego żeby "rozpływać się "nad dzidziusiem i być mily-to nie kawa z koleżanką...szybko,rzeczowo,kompetentnie..

Niestety nie czułam się komfortowo na badaniu prenatalnym I trymestru. Wyszłam z gabinetu bez jakiejkolwiek informacji na temat badania, dziecka, z ogromnym bólem brzucha jeszcze długo po badaniu. Lekarz nieuprzejmy, badanie bolesne, lekarz głowicą bardzo mocno uderzał w brzuch. Bałam się tych negatywnych opinii i niestety u mnie potwierdziły się.

Obawiałam się wizyty i dr Szajnera ze względu na różne opinie jednak zupełnie nie potrzebnie. Jako że to moja pierwsza ciąża nie wiedział czego mam się spodziewać. Pierwsze badania prenatalne wykonywałam u Pana doktora wszystko przebiegło w miłej atmosferze a nawet Pan doktor rozśmieszał mnie żeby dziecko się troszkę poruszyło. Na koniec uslyszlam ze wszystko w porządku i temu ufałam. Wiem, że inni lekarze dokładnie wszystko tłumaczą ale być może taki styl pracy ma Pan doktor a też ufam jego kompetencjom. Na badaniach połówkowych również wszystko podobnie Otrzymałam dużo zdjęć, ...

Otrzymałam dużo zdjęć, Pan doktor również miły i profesjonalny. Na ostatnie badania równiez się wybieram do dr Szajnera. Jak do tej pory nie miałam problemów z ciąża więc za tłumaczenie choroby itd. Daje 4 gwiazdki ponieważ nie wiem jakby to wyglądało gdyby coś było nie tak.
Polecam Pana doktora i proszę się nie bać bo zdrowie dziecka najważniejsze :)

U dr. Szajnera wykonałam drugie badanie połówkowe w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami u dziecka, ktorą wcześniej potwierdzilo dwóch lekarzy. Dr Szajner ponad pół godziny oglądał dziecko. Bardzo rzeczowy, odpowiadał wyczerpująco na wszystkie zadane pytania. Wyjaśnił wszystko mi i mężowi. Znalazł u dziecka to, czego wcześniej ginekolodzy nie mogli dostrzec. Wizyta trwała ponad 45 minut. Czułam się w pełni zaopiekowana. Polecam serdecznie.

Polecam serdecznie Pana Doktora. Po wcześniejszym przeczytaniu opinii miałam obawy co do przebiegu wizyty. Fakt, jakiś komentarz co do płci dziecka był, ale to bardziej pod kątem żartobliwym, lekarz się zaśmiał ja z mężem tez. Myślę, że to miało na celu rozluźnić atmosferę, niżeli kogoś w jakiś sposób obrazić. Wszystko po kolei Pan Doktor tłumaczył i pokazywał, jak dzidzia ziewa, gdzie ma poszczególne części ciała. Dostaliśmy z mężem bardzo dużo zdjęć, w tym 4 wykonane metodą 3D, także bardzo na plus. Z pewnością mogę powiedzieć, że wybrałabym wizytę u Pana ...

Z pewnością mogę powiedzieć, że wybrałabym wizytę u Pana Doktora po raz kolejny:)
Dla wszystkich przyszłych mam - spokojnie, bez stresu.

Byłam u dr Szajnera na badaniach połówkowych z pierwszym dzieckiem- oczytałam się wcześniej opinii na jego temat (co było błędem). Wiele kobiet skarżyło się, że doktor ma głupie żarty, gburowaty itd. Spodziewałam się zatem, że będzie to jakaś niemiła wizyta, ale byłam gotowa to znieść, bo najważniejszy dla mnie był mój syn i wynik badań. Okazało się, że lekarz owszem, miał żarty co do płci (jak widzę z każdą pacjentką), ale ewidentnie chciał, abym poczuła się rozluźniona. I tak było. Mąż był ze mną, również był bardzo zadowolony z wizyty. Lekarz odpowiadał konkretnie i rzeczowo nawet na najbardziej (z perspektywy czasu) głupie pytania. Teraz byłam u niego na prenatalnych w 1 trymestrze z drugą ciążą. Żarty tego samego typu, ale wizyta równie przyjemna i rzeczowa. Zostałam dokładnie zbadana i wyszłam z gabinetu z wielkim uśmiechem. Ufam temu lekarzowi w 100%. Uważam, że nie powinnyśmy chodzić na wizytę z zamysłem przyjaźni z lekarzem, ale z kredytem zaufania i empatii. Od siebie też wymagajmy:)

Dr wykonywał mi pierwsze badanie prenatalne. Po wejściu do gabinetu pan Dr kazał mi się położyć, po czym przez kilka minut czytał wiadomości na wp.pli dopiero przeszedł do badania. Samo badanie trauma. Walił mi po brzuchu głowicą do USG, wydawał pomruki niezadowolenia po czym burknął, że wyniki będą za 3 tygodnie pocztą. Z silnym bólem brzucha i bez żadnej informacji na temat wyników badania wróciłam do domu. Gorąco odradzam, lekarz bez podejścia i grama empatii dla pacjentek..

Piszę opinie, ponieważ przed pierwsza wizytą po przeczytaniu poniższych - szłam z duszą na ramieniu. Badanie pierwsze 12 tyg (badanie prenatalne wykonywane w ramach NFZ) - lekarz dokładnie zbadał. Badanie w ciszy i skupieniu. Po zakończonym badaniu USG ocenił to co mógł z USG. Opis badania razem z PAPPa po dwóch tygodniach. Drugie badanie (22 tyg również w ramach NFZ), byłam z mężem. Na początku pełne skupienie a później lekarz dokładnie dociskał głowice, ruszał brzuchem żeby obraz był najdokładniejszy. Później, zaczął żartować na temat płci (wiedzieliśmy że ma być chłopak ...

Opis badania razem z PAPPa po dwóch tygodniach.
Drugie badanie (22 tyg również w ramach NFZ), byłam z mężem. Na początku pełne skupienie a później lekarz dokładnie dociskał głowice, ruszał brzuchem żeby obraz był najdokładniejszy. Później, zaczął żartować na temat płci (wiedzieliśmy że ma być chłopak a żartował do męża że będzie dziewczynka) badanie zakończyło się w świetnej atmosferze, doktor próbował ładnie uchwycić synka na USG 3D kilka razy aby było ładne zdjęcie.
Polecam w 100 procentach.
Dla mnie lekarz ma być konkretnych i znać się na swoim fachu. Nie idę do niego na kawę i pogaduszki tylko w konkretnym celu.

Wykonal cytologie, za którą zaplacilam, po dwóch tygodniach okazuje się że tego badania mi nie robił. Asystentka sugeruje, że zmyslam, bo podobno często pacjentki tak mówią. W sumie mogłam się tego spodziewać bo recepte też zapomniał mi wypisać...

Pan Doktor jest bardzo miły i dokładny w tym co robi dba o swojego pacjenta polecam wam kobietki pozdrawiam