lekarz Tomasz Szerer

Internista, Pediatra

fatalny lekarz nie tłumaszy i nie zaleca żadnych badań!

fatalny lekarz nie tłumaszy i nie zaleca żadnych badań!

Najlepszy jakiego kiedykolwiek gdziekolwiek spotkałam!!!!!!!!! Polecam polecam polecam!!!!!!!!!

Bardzo fajny lekarz Godny polecenia :) Córka go uwielbia

Bardzo fajny lekarz Godny polecenia :) Córka go uwielbia

Zgadzam się z poprzednimi opiniami- lekarz z powołania. Spokojny, miły, szybko przyjeżdża na wizytę, wzbudza zaufanie. Myślę, że to nasz lekarz na lata ;-)

Jest bardzo dobrym lekarzem. Interesuje się dobrem dziecka. Polecam.

Jest bardzo dobrym lekarzem. Interesuje się dobrem dziecka. Polecam.

ZNAKOMITY!!!!!!!!!!!! NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!! GODNY ZAUFANIA!!!!!!!!!!!!!!!!! FANTASTYCZNY!!!!!!!!!!!!!

Stawiając diagnozę u dziecka lekarz powinien dokładnie wytłumaczyc jak leczyc daną chorobę czy schorzenie - ten tego nie robi. Mam wrażenie, że nie zawsze przepisuje właściwe leki.

Ma pod opieką moją trójkę dzieci i szczerze mówiąc, normalnie nie mam mu nic do zarzucenia. Co mi się najbardziej podoba.. nie aplikuje od razu antybiotyku,np. gdy dziecko ma trochę zaczerwienione gardełko,tylko próbuje tzw. metod domowych i to mi się podoba u niego. Godny zaufania-moje dzieci go uwielbiają - i polecenia!!!

zdecydowanie polecam pana doktora zawsze trafna diagnoza fantastyczne podejście do dziecka mój syn go uwielbia zawsze ma czas i udziela wyczerpujących odpowiedzi lekarz z powołaniem

Leczę u niego syna juz 6 lat, zawsze trafnie diagnozuje i odpowiednio dobiera leki. Nigdy się nie pomylił. Jest do dyspozycji pod telefonem, odpowiada na pytania, szybko przyjeżdża na wizyty zarówno w święta jak i w normalne dni, nawet o późnych porach. Ma bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Mój syn bardzo go lubi. Mam do niego 100% zaufanie i zawsze korzystam z pomocy (pomógł mi już wielokrotnie gdy inni pediatrzy zawiedli). NAPRAWDĘ GODNY POLECENIA SPECJALISTA OD DZIECI!