Lekarze Traumatolog

lekarz Marian Dubniewicz

Witosa 68a
38-400 Krosno

Uprawiam boks. Po poważnym urazie, miałem problemy z bólem w barku i kręgami szyjnymi. Odwiedziłem kilkunastu specjalistów, dopiero doktor Dubniewicz wybawił mnie z bólu. Od tamtej pory polecam wszystkim znajomym i każdy z nich jest pod wrażeniem fachowości doktora :) - Dziękuję Doktorze!

lekarz Paweł Kuligiewicz

I Szpital Miejski im. dr E. Sonnenberga w Łodzi
ulica Pieniny 30
92-003 Łódź

I ja się dołączę do pozytywnych opinii o Panu Doktorze Kuligiewiczu Byłam ostatnio u niego na wizycie kiedy zastępował innego, też bardzo dobrego lekarza z tej placówki Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty,wyjaśnił sporo rzeczy,odpowiadał na każde pytanie,bez problemu mogłam zerknąć na postęp zrastania się mojej stopy po złamaniu Mimo mojego ogólnego strachu przed wizytami lekarskimi,który mam od najmłodszych lat,rozmowa z panem Pawłem,rozluźniła mnie całkiem,przede wszystkim jego spokojne i cierpliwe ...
Opinia dodana przez: syla

lekarz Bohdan Gamracki

Traumatolog, Neurochirurg

Centrum Usług Medycznych SONOLOGISTIC Obuchowicz Dariusz
ulica Peowiaków 1b
22-400 Zamość

Miły, kompetentny, przeciwieństwo(...) z tego samego oddziału. Bardzo empatyczny i delikatny.
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Marcin Popow

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo dobry specjalista, za jego namową poddałam się usunięciu haluxa i była to najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Po 5 miesiącach mogę już chodzić w butach na obcasach, a wcześniej nawet w sportowych odczuwałam ból. Dr Popow pod telefonem o każdej porze dnia i nocy odpowiada na najdziwniejsze pytania. Polecam :)
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marek Kaleta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 5 im. Św. Barbary
Plac Medyków 1
Sosnowiec

Bardzo dziękuję za leczenie.Dr n med jest to wspaniały specjalista ortopeda.Dzięki jego zaangażowaniu w moje leczenie obeszło się bez endoprotezy biodra. Nadal leczę inne schorzenia gdyż mam pełne zaufanie do jego kompetencji i podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Krystyna

dr n. med. Adam Czwojdziński

Ortopeda dziecięcy, Traumatolog

SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
Otwock

Pan Doktor Adam Czwojdziński to wspaniały i doświadczony specjalista. Jestem po operacji endoprotezy stawu biodrowego i minął już ponad rok od operacji, a ja jestem w pełni sprawna. Do pracy wróciłam już po trzech miesiącach od zabiegu... Moje życie po zabiegu jest wreszcie bez bólu i mogę spać spokojnie. Jestem bardzo wdzięczna za nowy staw biodrowy. Polecam z całego serca Pana Doktora i dziękuję bardzo za powrót do pełnej sprawności. ...
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Wiesław Łoba

przychodnia Bełchatów
Czapliniecka 93/95
97-400 Bełchatów

Od kilku miesięcy miałem problemy z kręgosłupem lędźwiowym z promieniowaniem bólu do lewej nogi. Leczenie rozpocząłem na rejonie gdzie przez 2 miesiące stosowano na zmianę leki doustne oraz zastrzyki. Nie wiele mi to pomogło. Skierowany zostałem do specjalisty ortopedy gdzie znowu dostałem nowe leki oraz fizykoterapię. Po serii zabiegów poprawa na krótko. Doktora Łobę poleciła mnie moja znajoma, której wyleczył migrenowe bóle głowy po 32 latach cierpień. Wizyta u tego ...

dr n. med. Maciej Owczarek

Ortopeda, Rehabilitant

Jaworowa 12
09-401 Płock

Bardzo dobry specjalista. Wiele lat temu (chyba w 1991) operował mi kolano w szpitalu w Kutnie. Do tej pory jest super i nadal jeżdżę na nartach. Serdecznie pozdrawiam Panie Doktorze 😊😊😊
Opinia dodana przez: Wojciech

lekarz Marek Jędrysik

Klinika chirurgii endoskopowej
żory

świetny ortopeda, byłamu u wielu innych, przeszłam wiele operacji ale dopiero, gdy dr jędrysik zabrał się za moje kolano, wyzdrowiałam :):):) polecam wszystkim

Grzegorz Kuterasiński

NZOZ Nowe Życie
Włoszczowa

Lekarz miły z poczuciem humoru, cierpliwy i wyrozumiały. Dr. Kuterasinski operował mnie już dwa razy, po za tym chodzę na kontrolę do poradni i na prawdę polecam tego lekarza. Ogólna moja ocena to szóstka z plusem.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. med. Arkadiusz Madej

Best-Med
al. Jerozolimskie 87
02-001 Warszawa

lek.med.Arkadiusz Madej zalecił mi wymiane biodra, wybaczcie mi mówienie własnym jezykiem 15,11,2021 doktór wykonał zabieg wymiany wyżej wspomnianego biodra lewego w szpitalu w Grodzisku Mazowieckim. Jestem zadowolony z przebiegu procesu leczenia.Z doktorem można podyskutować,pytac i usłyszeć fachowe odpowiedzi oprócz kompetencji widać duzą osobistą kulturę pana doktora Z gabinetu wyszedłem ogromnie uspokojony.Wszystkim którym dokuczaja podobne problemy zdrowotne bardzo ale naprawdę bardzo mocno POLECAM DR.ARKADIUSZA MADEJA TERESIN POWIAT SOCHACZEW. Pozwolę sobie doktorze ...
Opinia dodana przez: Andrzej z Teresina

lekarz Wiesław Małek

ul. Madejewskich 18
38-200 Jasło

Od trzech tygodni mam sztuczny staw biodrowy wstawiony przez Dr W. Małka. Nic mnie nie boli, jeżdżę samochodem i chodzę już prawie bez laski. Wspaniały lekarz , specjalista, godny polecenia.
Opinia dodana przez: Eugeniusz

dr n. med. Jerzy Jankowski

Staroszkolna 7b lok. 5
59-700 Bolesławiec

Bardzo dobry lekarz z dużą wiedzą i doświadczeniem. Profesjonalne podejście do pacjenta, trafne diagnozy i leczenie.Bardzo polecam.

lekarz Krzysztof Margula

Ks Wajdy 1
46-059 Zawadzkie

Rzeczowy, kompetentny i sympatyczny. Zaangażowany. Polecam.

lekarz Mariusz Patyński

Gabinet
Gdynia

Wspaniały lekarz,człowiek kompetentny,znający się doskonale na tym co robi

dr Paweł Obidzinski

Warszawa

Pan doktor to mistrz w swoim fachu. Nawet gdyby był nieuprzejmy i zadufany to i tak korzystał bym z jego usług. Przez dotychczasowe doświadczenia uważam że.to NAJLEPSZY fachowiec jakiego spotkałem......a trochę ich było. Poza tym to bardzo miły a bardzo zapracowany człowiek.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Tomasz Mazur

ulica Jodłowa 38
58-100 Świdnica

Przed operacją strach spędzał mi sen z powiek...dziś wiem ,że zupełnie nie potrzebnie.Lekarz Tomasz Mazur profesjonalista pod każdym względem.Jezeli ktoś sie waha przed wyborem lekarza ortopedy to można śmiało.Czeka mnie jeszcze jeden zabieg ale ja już wiem,że ten lekarz i żaden inny....Polecam bardzo bo to nie tylko bardzo dobry lekarz ale też miły i uprzejmy człowiek..a to też jest bardzo ważne.
Opinia dodana przez: GosiaMPZ

lekarz Zbigniew Lewiński

Księcia Kazimierza I 8
72-400 Kamień Pomorski

Świetny lekarz. Miałam wstawiane skoble i je ponownie wyciągane. Szybko wróciłam do formy. lekarz godny polecenia

lekarz Jan Dudek

Chirurg ogólny, Traumatolog

Lipkowska 4b
Góra Kalwaria

wspanialy lekarz ,duza wiedza zawodowa ,nie wspominajac o uprzejmosci.

dr n. med. Dariusz Mątewski

Szpital Eskulap
ul. Koperkowa 2 Osielsko
86-031 Bydgoszcz

Jestem pacjentką dr Dariusza Mątewskiego od ponad 15-tu lat. Jest znakomitym ortopedą, życzliwym i empatycznym człowiekiem. Swoją wiedzą i zaangażowaniem w problemy zdrowotne pacjenta daje poczucie bezpieczeństwa i przekazuje niezbędne informacje dotyczące aktualnego etapu leczenia. Jestem pełna szacunku i wdzięczności za dotychczasową opiekę ortopedyczną.
Opinia dodana przez: Jadwiga