Lekarze Traumatolog

prof. dr hab. n. med. Maciej Głowacki

Gabinet Ortopedyczny Maciej Głowacki
Frezjowa 23
Poznań

Moja córka tydzień temu miała operację kręgosłupa, którą przeprowadzał profesor Głowacki. Jego kompetencje i doświadczenie są moim zdaniem niepodważalne. ale posiada On również bardzo ważną cechę: rozmawia i słucha pacjentów, ma w sobie bardzo dużo empatii. Moja córka dzięki temu nie załamała się psychicznie i jest w świetnej formie. Lekarz godny zaufania i polecenia.
Opinia dodana przez: Magdalena

dr hab. n. med. Jerzy Sułko

CenterMed
św.Łazarza14
31-530 Kraków

Człowiek kompetentny,mający czas dla pacjenta,wybitny fachowiec,bardzo uprzejmy,wytłumaczy wszystkie watpliwości,nigdy mnie nie odprawił z kwitkiem ,zawsze trafne diagnozy w rzadkiej chorobie -Polecam fachowiec jakiego ciężko spotkać i co najważniejsze nie z głową w chmurach tylko pochyli się nad kazdym pacjentem!!!!
Opinia dodana przez: jolanta

Ilona Olszaniec-Kozakiewicz

Medicus
Opolska 8
80-395 Gdańsk

Gratulować dziękować to mało Najpiękniejsze kwiaty nic nie znaczą Trzeba pojąć całą głębię tej służby Lekarskiej codzienną pracę. Niestrudzona, choć bardzo zmęczona Własnym życiem i chorych sprawami Zawsze służyć ludziom gotowa Słowa swoje pokrywa czynami. Bez lekarzy niewiele znaczymy I żyć trudno było by nam też. Bez pomocy pani Ilony Dla pani poświęcam ten wiersz Dla pani radość i słońce sierpniowe Deszcz sierpniowy, zapach kwiatów i liść To pani Ilonka ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Paweł Bełtowski

Wiśniowieckiego 13
33-300 Nowy Sącz

Wspaniały lekarz - przeanalizowałam sobie cały proces i stwierdzam, że za każdym razem z konsultacji (i dwa razy ze szpitala, po zabiegach) wychodziłam ze spokojną, pozytywną głową. Lekarz, który zyskał moje zaufanie. (U innego chirurga dostałam skierowanie na umieszczenie płytek w ręce w celu zespolenia kości, a pan doktor Bełtowski zespolił kość bez cięcia, przezskórnie.) Empatyczny, profesjonalny, konkretny, i przemiły człowiek, który (co naprawdę widać) daje z siebie 100 procent.
Opinia dodana przez: K.T.
{'id': 22710, 'name': u'E\u0142k'} Traumatolog
                                       lekarz Karol Busz

lekarz Karol Busz

Gabinet Ortopedyczno-Urazowy lek. Karol Busz
Tadeusza Kościuszki 19
Ełk

Pan dr.Karol Busz to rzetelny lekarz,profesionalista w w każdym calu, dokładnie i szczegółowo przeprowadzi wywiad. Od 2012r borykałam się z trzaskajacym biodrem po nieudanym zabiegu biodra,chodziłam od lekarza do lekarza i każdy odsyłał mnie z kwitkiem,jedynie dr.Busz tego nie zrobił,potraktował mnie jak człowieka z bólem a nie jakąś marionetkę. Dzieki niemu wracam do pełnej sprawności,bez bólu i strachu,serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Barbara Dolewa
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Traumatolog
                                       dr n. med. Aleksander Sikora

dr n. med. Aleksander Sikora

Synapsa Poradnia Specjalistyczna
Sandomierska 23/ U-3
02-567 Warszawa

Lekarz, który poświęcił swój czas ponad planem przyjęć, ze względu na dolegający mi ogromny ból stawu barkowego. Badanie, diagnoza, zastrzyk ( blokada), lekarstwa i już wieczorem mogłam spać bez bólu. Następna wizyta za dwa tygodnie. Dziękuję za przyjęcie poza godzinami pracy oraz natychmiastową pomoc.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Chirurg ogólny
                                       dr Łukasz Antolak

dr Łukasz Antolak

Centrum Medyczne Gamma
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa

No tak, same 5, ale taka jest o nim prawda. Inteligentny, sumienny a przede wszystkim fachowiec. Jeśli ktoś lubi wiedzieć to cierpliwie wytłumaczy ale jeśli nie masz smykałki do analizowania to i bez obaw i wnikania można spokojnie przyjąć to co zaleci. W moim przypadku i znajomego zrobił to trafnie i pomógł. No i zachował wrażliwość i empatię co udaje się niewielu lekarzom. Jeśli chodzi o koszty to nie nabija ...
Opinia dodana przez: Mirosław

lek. med. Wojciech Piwek

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Jest naprawdę bardzo dobrym lekarzem (doktorem). Bardzo szczegółowy i skrupulatny. Opiekuńczo podchodzi do pacjęta.

lekarz Wojciech Dziuba

Chirurg ogólny, Ortopeda

Przychodnia poz
3-go Maja 12
37-100 Łańcut

Lekarz jak najbardziej w porządku. Do tego potrafi doskonale rozładować napięcie i stres pacjenta ;) polecam!
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Włodzimierz Brzęczek

Kościuszki 16
46-300 Olesno

Cudowny człowiek i lekarz bardzo polecam , myślę że mało już zostało takich ludzi , nie liczą się dla Niego pieniądze tylko dobro pacjenta
Opinia dodana przez: Gabriela

lekarz Sławomir Marcinkowski

praktyka prywatna
Starachowice

Miałam operacje stopy (paluchy). Jestem zadowolona. Bardzo dobry specjalista. Konkretny, nie obiecuje cudów ale zawsze stara się pomóc. Przy tym bardzo miły i sympatyczny człowiek. Zapracowany ale uśmiechnięty i dba o swoich pacjentów. Polecam!
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Włodzimierz Makuch

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Polecam. Super lekarz. Kompetentny , zrozumiale tłumaczy jak wygląda leczenie. Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Krzysztof Klawoon

ul. Alojzego Piechowskiego 38/110
83-400 Kościerzyna

Wspaniały człowiek, bardzo miły i kompetentny specjalista. Dane schorzenie i zabieg omawia wręcz obrazowo. Polecam w 100% przyjmuje również w środy w POLMEDZIE w Starogardzie Gd. Ciekawa jestem czy wykonuje zabieg cieśni nadgarstka w szpitalu w Kościerzynie, bo szukam specjalisty, a w Doktora ręce bym się oddała :))

lekarz Andrzej Podstawski

szpital Siemianowice Śl.
Rynek 8
41-100 Czeladź

Lekarz super i polecam innym , godny zaufania i można oddać swe życie w Jego ręce.Operacje moje przeprowadził fachowo i bez poprawek . Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony mi czas .
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Stanisław Pluta

Szpital Św.Rafała
Kraków

Z czystym sumieniem polecam tego lekarza! operował mi ścięgno ahillesa,nadal pozostaje w kontroli u Pana doktora.Jest to lekarz jakich teraz niestety mało-,wrażliwy,kompetentny,wspaniale potrafi nawiązać kontakt z pacjentem,powiem szczerze ,że bardzo się bałam ,po rozmowie z Panem doktorem strach uciekł a ja dzięki szybkiej interwencji miałam zeszyte ścięgno.Wizyta u tego ortopedy rozwiewa wszelkie wątpliwości,widać ,że to fachowy i dobry człowiek.polecam.Renata Zimowska

dr n. med. Sławomir Żarek

Szpital Dzieciątka Jezus
Ul. Lindleya
Warszawa

Super wizyta, lekarz uprzejmy, bez pospiechu udzielił szczegółowych wyjaśnień na temat leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Roman Olszewski

Sokołów Podlaski

Dnia 6.05.2021r czyli wczoraj i dziękuje za to że mnie przyjął w Sokołowie Podlaskim . Bardzo miły lekarz i polecam każdemu i dziękuje mu.
Opinia dodana przez: Adam

dr n. med. Renata Komisarska

Lekarz medycyny ratunkowej, Ortopeda

Niepołomice

Bardzo miła, kompetentna Pani Doktor! Profesjonalne podejście do pacjenta. Gdyby było więcej takich lekarzy to świat byłby lepszy! Serdecznie polecam!

lek. med. Jacek Lipiński

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Najlepszy specjalista jakiego znam, polecam go wszystkim tym, co potrzebują konsultacji u ortopedy. Ja trafiłam do niego "z ulicy" , szczerze mówiąc wtedy było mi wszystko jedno, ale teraz wiem, że miałam dużo szczęścia. Przeszłam kilka operacji, które miałam wykonane z olbrzymią precyzją i dzięki temu moje nogi znów są w pełni sprawne :) Dziękuję Doktorze
Opinia dodana przez: megi31

lekarz Czesław Komarnicki

Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka w Raciborzu
47-400 Racibórz

Do rozmownych lekarz nie należy, za to jest w 100% perfekcjonista godnym polecania