Lekarze Łódź

Anna Falak-Wlażlak

Internista, Ortopeda

Łódź

bardzo dobry lekaż dobry kontakt i dbałość o pacjenta

mgr Ewa Kaczmarkiewicz

Logopeda dziecięcy, Logopeda

"LOGOPEDIA" Pracownia Mowy i Głosu
Zbiorcza 9/32a
92-328 Łódź

bardzo polecam, moja córcia ma rozszczep podniebienia, Pani Ewa bardzo nam pomogła!!

lekarz Grzegorz Olczyk

Holownicza 3b/4
93-474 Łódź

Nie znajduję słów uznania dla kompetencji i niezwykłego profesjonalizmu Pana dr Grzegorza Olczyka. Postawił trafną diagnozę mojej choroby, a co najważniejsze przeprowadził b. trudną operację nowotworu okrężnicy 08,12,2021 na oddziale chirurgii w Turku, którego jest Kierownikiem. Dzięki skutecznemu leczeniu prowadzonemu przez Pana Doktora szybko wracam do zdrowia. Empatyczny i rzeczowy, bardzo dobry kontakt z pacjentem dający poczucie bezpieczeństwa. Każdemu polecam Pana Doktora Olczyka, to lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Antoni K.

lekarz Piotr Jurałowicz

Ananasowa 11
92-771 Łódź

Byłam operowana przez Pana dr Piotra Jurałowicza, miałam usuwany prawy płat tarczycy, Pan dr to przede wszystkim wspaniały lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, polecam dr z całego serca🫶
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Piotr Kula

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

31.01.2020 miałam operację pomostów wykonaną przez kardiochirurga dr Piotra Kulę. 10.03.2020 byłam na wizycie kontrolnej po operacji. Moje wrażenia z tej wizyty : to LEKARZ z powołaniem,zrozumieniem psychiki pacjenta,uśmiechnięty. Udziela szczegółowych informacji co mam czynić dalej oraz wspiera werbalnie w dochodzeniu do zdrowia.To cechy ,które są bardzo ważne dla pacjentów a oprócz tego fachowość i profesjonalizm ,którymi się dzieli z osobami po drugiej stronie biurka. BARDZO ..........DZIĘKUJĘ za dalsze życie ...
Opinia dodana przez: csk-20-1408(rodo)

dr n. med. RadosŁaw Drobiński

Kardiolog

Klinika Ortopedii USK im.WAM
Zeromskiego 113
90-543 Łódź

najlepszy lekarz z dużym doświadczeniem , uprzejmy i sympatyczny , bardzo dobry diagnosta, ma zaufanie u bardzo wielu pacjentów którymi się opiekuje
Opinia dodana przez: barbara

dr n. med. Ewa Warzocha-Kalinka

Onkolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. M. Kopernika w Łodzi, oddział chirurgii onkologicznej
ul. Paderewskiego 6
Łódź

Byłam również pod opieka pani doktor kiedy brałam chemię i przyznaje że dzięki niej poczułam, że wyzdrowieję jest wspaniała potrafi świetnie rozmawiać z chorymi ludźmi, jest uprzejma, zawsze miała dla mnie czas na rozmowę a to było dla mnie wtedy bardzo ważne. Gorąco polecam! Pozdrawiam panią doktor! Jola Ź
Opinia dodana przez: Jola Ź

Krzysztof Zięba

Neonatolog

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Każda ocena numeryczna jest w 101% właściwa. Lekarz z powołania. Kompetentny, uprzejmy, wylewny w przekazywaniu informacji, biega za "pacjentem" (w naszym przypadku za rodzicami) aby poinformować o planach działania i leczenia, tłumaczy dokładnie wszystkie niepewności rodziców nawet po kilkanaście razy bez tzw strzelania minami. Ciężko w słowa ubrać naszą wdzięczność za opiekę nad naszą córką przez ponad 3 miesiące walki o życie na oddziale intensywnej terapii wad wrodzonych noworodków i ...

dr n. med. Anna Szczepaniak-Kubat

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Pani doktor to bardzo dobry specjalista i miły człowiek, ma wspaniałe podejście do dzieci. Udzieliła mi również wielu cennych porad dotyczących karmienia piersią.

lekarz Jarosław Czeczotka

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Megamed Sp. z o.o.
ulica Ogrodowa 28B
91-065 Łódź

Najlepszy chirurg naczyniowy!!! Z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i powołaniem. Efekty po zabiegu nie do opisania. Na pewno nie zdecydowałabym się na nikogo innego

dr Adrzej Kacprrak

Urolog

MSW Lódz
Łódź

Bardzo dobry lekarz, rzetelny, specjalista. Sympatyczny i traktujący pacjenta z troską.

lekarz Mariusz Klincewicz

III Szpital Miejski im. dr Karola Jonschera
ul. Milionowa 14
93-113 Łódź

Życzliwy, rzetelny oraz konkretny! Od lat Pan doktor pilnuje mnie, żebym robiła badania kontrolne po przebytej operacji :) Polecam!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Sebastian Uczniak

Dermatolog

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Profesjonalne podejście do pacjenta. Świetny specjalista,szybka diagnoza.Gorąco Polecam rowniez do zabiegow dermatologicznych
Opinia dodana przez: KATARZYNA

lekarz Elżbieta Paradowska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDAX - Pomoc Doraźna
ulica Zielona 29
90-602 Łódź

Właściwy człowiek na właściwym miejscu.mam 100%zaufania do p.doktor. szkoda tylko,że w przycoddni w Andrespol jest tak rzadko...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Marek Pryliński

Stomatolog, Ortodonta

przychodnia
Jana Długosza 21/23
91-083 Łódź

Mam bardzo duże zaufanie do Pana doktora. Mogę każdemu polecić wizytę u Pana Marka, ponieważ już od 5 lat nie zmieniłam stomatologa. Zanim trafiłam do Pana doktora cały czas miałam problemy i cały czas były jakieś "poprawki" i ubytki. Teraz pojawiam się tylko na wizytach kontrolnych, które bardzo lubię ze względu na kompetentną i miłą obsługę. Polecam!
Opinia dodana przez: Paulina

mgr Karina Nowaczyńska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne Futurum
ul. Św. Antoniego Padewskiego 5/7
90-030 Łódź

Była przy diagnozie naszego dziecka i jest z nim do tej pory (a to już 3 lata), świetny fachowiec o wielkiej intuicji i ogromniej wiedzy. Otwarta osoba, bardzo życzliwa, i przede wszystkim cierpliwa, konsekwentna i chętna do pomocy w każdej chwili. Otacza opieką terapeutyczną dziecko ale i rodzinę w trudnych chwilach.Gorąco polecam współpracę, dzięki Pani Karinie zobaczyliśmy "światełko w tunelu" i pomału odzyskujemy nasze dziecko. Dziękujemy z WIELKIE SERCE I ...
Opinia dodana przez: Marcin Ciechański

lekarz Piotr Falkowski

NZOZ Sanocka
ul. Sanocka 17
93-038 Łódź

Pisze opinie w imieniu pacjenta Jana Maciejewskiego. "Trafiłem do szpitala z powodu konieczności usunięcia 2 guzów w nerce. Zabieg wykonany bardzo profesjonalnie, pobyt w szpitalu /4 dni/, jak również kolejne wizyty nie były dla mnie ogromnym przeżyciem, gdyż Pan Doktor nie stwarza dystansu na linii lekarz-pacjent. Jest bardzo bezpośredni, pełen empatii do chorego. Rzeczowy, wszystko wytłumaczy "co i jak", wysokiej klasy fachowiec. Życzliwa atmosfera sprawia, ze badanie nie jest krepujące. ...
Opinia dodana przez: bronislawa

lekarz Grażyna Cisińska

Konstytucyjna 3/36
90-150 Łódź

Trafiłam na SOR w skierniewickim szpitalu. Pani doktor bardzo skrupulatnie poprowadziła proces leczenia, przeprowadziła szczegółowy wywiad. Bardzo dziękuję za fachową opieke,troskę.
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Aleksandra Brylikowska

JMC Medycyna i Stomatologia
Złotno 34
Łódź

Gorąco polecam Panią doktor. Ogromna wiedza, cierpliwość i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Mateusz W

lek. dent. Katarzyna Godlewska

NZOZ SALVE
ulica Łokietka 6
93-335 Łódź

Doskonały serwis, szybko, sprawnie, uprzejmie, klarownie wytłumaczone. Bardzo polecam zapis do Pani doktor
Opinia dodana przez: Artur