Lekarze Mielec

Bardzo polecam panią Doktor Agnieszkę Dziuba. Jest przesympatyczna i rewelacyjnie wykonuje swoją pracę. W nagłych przypadkach bierze od ręki. Polecam, polecam,polecam!

lek. med. Maciej Turek

Ortopeda dziecięcy, Ortopeda

Carpathia Medica
Kazimierza Jagiellończyka 13
Mielec

Lekarz z powołania świetny specjalista 😉 polecam każdemu profesjonalista pod każdym względem 😉podczas wizyty dokładnie wytłumaczy w czym rzecz i zaopiekuje się pacjentem w stu procentach polecam
Opinia dodana przez: Emil Pruchnik

Lucyna Krzemień-Królikowska

Konopnickiej 6 lok. 13
39-300 Mielec

Będąc pacjentem odczuwa się profesjonalizm pani doktor a także duża kulturę osobistą . Dokładnie wytłumaczy rozpoznaną chorobę ,odpowie na pytania ,omówi dawkowanie i dalsze postępowanie. Po prostu wychodząc od pani doktor pacjent wie na co choruje , jak ma się leczyć i jakie są rokowania. To jest lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: Zbigniew

dr Paweł Tyniec

Ortopeda, Chirurg urazowy

Szpital Powiatowy
39-300 Mielec

Bardzo dobry ortopeda godny polecenia miałem robiona artroskopie w piatek w sobote do domu.Polecam doktora Paweł Tyniec
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Jolanta Jer

Dermatolog

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Polacam. Pani doktor miła uprzejmą, wysłucha, doradzi. Strzał w 10 z leczeniem po 1 wizycie, jestem bardzo zadowolona z wizyty. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Jarosław Zgajewski

Gabinet Urologiczny
Głowackiego
39-300 Mielec

pełen profesjonalizm, kompleksowe podejście do pacjenta, szybkie podjęcie decyzji, mam pełne zaufanie do tego lekarza
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Ludwik Skopiński

Reumatolog

ul. Świerkowa 2
39-300 Mielec

konkretnie i na temat. Jestem pod opieką Doktora od około pół roku, niestety w moim miescie zamknięto poradnię reumatologiczną, zaczęłam szukac w okolicy i znalazłam w Mielcu. Doktor jest pomocny, zawsze zyczliwy niezleznie od tego czy wizyta jest na nfz, czy prywatnie. Wyjasnia niejasnosci zwiazane z choroba, co pomaga przezwyciezyc strach przed niektorymi lekami. Obecnie na leczeniu nie odczuwam już takich bóli jak wczesniej. Polecam!

dr n. med. Bogdan Obrzut

NZOZ Gabinet Lekarski "Medi Centr"
Adama Mickiewicza 40
39-300 Mielec

Naprawdę polecam dr.Obrzuta,ja trafiłam do niego w 18 tyg.zagrożonej ciąży a dziś trzymam na kolanach ślicznego,zdrowego synka:)

lek. dent. Maria Bardowska

Ortodonta

NZOZ "MEDENTAL" L & S
Biernackiego 1/26
39-300 Mielec

Bardzo polecam, Pani doktor bardzo dokładnie omówiła mi jaki jest u mnie problem z zębami (zęby są krzywe- szczególnie te na widoku), zaproponowała odpowiednie dla mnie leczenie. Wyrywałam też 8 u dr Radzewicza- błyskawicznie i całkowicie bezboleśnie niepotrzebnie się wcześniej stresowałam. Polecam !

lek. dent. Rafał Zieliński

Przychodnia specjalistyczna
Wolności 56
39-300 Mielec

Mam do tego człowieka PEŁNE zaufanie, bo leczył mnie długi czas i w sumie ufam tylko jemu. Miałem bardzo duże problemy z zębami i wiele znieczuleń nie działało na mnie. Ale pan Rafał na prawdę potrafi zadbać o zęby i leczy na prawdę dobrze a gabinet posiada opcje znieczulenia cyfrowego no i od tego czasu fobie o borowaniu no już są przeszłością. Pełne zaufanie, polecam wam bardzo. A do tego ...

lekarz Damian Śnieżek

Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
39-300 Mielec

Ręce chirurga sprawne, podejście do pacjenta też w porządku, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.
Wartościowy lekarz godny wyrazy szacunku dla pacjenta miły w rozmowie dobry w tłumaczeniu znalezieniu przyczyny choroby znakomity lekarz pozdrawiam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Krystyna Jachyra

Pulmonolog, Pediatra

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

Bardzo szczegółowy wywiad, dokaładne badanie. Jasne wyjaśnienie przypadku i uzyskana odpowiedź na wszystkie pytania/ wątpliwości. Zdecydowanie lekarz godny polecenia

lekarz Rafał Wojas

Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu
ul. Żeromskiego 22/17 780 05 53
39-300 Mielec

W zeszłym tygodniu kolejny raz miałem przyjemność leczyć się i u p. Wojasa. Tak, tak przyjemność. To nie była pierwsza operacja robiona przez Niego i wiem , że nie ostatnia. Parę lat temu jeździłem po kraju i szukałem specjalisty który , by mi pomógł z problemami jakie miałem ze stawem kolanowym.Wszędzie słyszałem , że jedynie proteza stawu rozwiąże mój problem. Trafiłem przez przypadek na Wojasa(do tej pory podchodziłem jak większość ...
{'id': 17182, 'name': u'Mielec'} Okulista
                                       dr n. med. Andrzej Wójcicki

dr n. med. Andrzej Wójcicki

Okulista, Optyk

Gabinet okulistyczny Salon Optyczny
ul. Żeromskiego 19 p.108
39-300 Mielec

U Pana Doktora wykonywałem zabieg laserowy na siatkówce, zabieg był bezbolesny a moja ostrość widzenia uległa znacznej poprawie, jestem bardzo zadowolony ,świetny specjalista a przy tym taki sympatyczny i kulturalny człowiek ,czułem się jak u najlepszego przyjaciela a nie jak w gabinecie lekarskim, polecam szczególnie tym których stresują wizyty u lekarzy , wizyty u Doktora Wójcickiego są czystą przyjemnością i tutaj takiego stresu nie mam .Dziękuje.
Opinia dodana przez: Zbigniew Z.

lekarz Waldemar Kulig

Internista, Kardiolog

Starzyńskiego 2
39-300 Mielec

Niesamowity lekarz naprawdę oraz mega uprzejmy z świetnym podejściem do pacjenta poprostu wszystko super z całego serduszka polecam pana Kuliga wyszłam z jego gabinetu z ogromną ulgą.Polecam! I chciałam dodać że bardzo miła pani z rejestracji która robiła ekg warto się wybrać do tego lekarza!

lekarz Boguslaw Warzecha

Pulmonolog

szpital powiatowy
ul. Żeromskiego 22
Mielec

Leczę sie od bardzo długa. odwiedzulam wielu lekarzy, lecz ten w końcu cos wskórał i naprawdę stan mojego zdrowia, uległ diametralnej poprawie. Bardzo sie cieszę ze udało mi sie na niego natrafić, mimo ze dojeżdżam z bardzo daleka. Pozdrawiam

lek. dent. Urszula Rachwał

Kilińskiego 67a
39-300 Mielec

Zawsze fachowo i uprzejmie. Ściąganie kamienia, wszelkie ubytki wykonane bardzo dobrze. Odwiedzam gabinet Pani Rachwał od jakichś 15 lat. Polecam!!!

lek. dent. Bożena Skrzypczak

NZOZ CERTUS s.c. Barbara Zięba, Tadeusz Zięba
Żeromskiego 17
39-300 Mielec

Polecam panią doktor, podejście do pacjenta i wytłumaczenie całego leczenia .Czas oczekiwania bardzo szybki ,leczenie dokładne .

lekarz Adam Młodziankowski

Internista, Kardiolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wolności 66 a
39-300 Mielec

SWIETNY kompetentny sympatyczny lekarz mozna miec do niego zaufanie wyprowadzil moje leczenie i obecnie czuje sie stabilnie dziekuje
Opinia dodana przez: Barabara