Lekarze Mielec

lek. dent. Dariusz Gadomski

39-300 Mielec

Stomatolog, którego śmiało polecam. Uratował mi dwa zęby, które praktycznie spisałem na straty. Zawsze uprzejmy i zawsze służy pomocą. Nigdy nie odmawia pomocy. Porządny fachowiec. Od lat korzystam z Jego usług i nigdy mnie nie zawiódł. Nie odstawia fuchy. Do gabinetu wchodzi się z uśmiechem i z uśmiechem wychodzi. Podobno to mistrz usuwania zębów (tylko w wymagających tego przypadkach). Kobieta przede mną wyszła "bez zęba", i pierwsze co powiedziała: "a ...
Opinia dodana przez: Darek

lekarz Witold Frąckiewicz

Wenerolog, Dermatolog

Wolności 2A/3
39-300 Mielec

Podejście przedmiotowe, lekarz niemiły, humorzasty, zraża do siebie, mam wrażenie, jakby nie słuchał i nie do końca poważnie traktował problem. Być może dlatego, że nie była to wizyta prywatna. Ale jeśli ktoś przy tym płaci i również jest tak obsłużony, to jest to sytuacja fatalna. Odradzam.
Opinia dodana przez: Adam

Katarzyna Danuta Kieszek

Lekarz medycyny ratunkowej

KATbinnet
piatkowiec 8
39-300 Mielec

ujowa lekarz :) zla obsluga nieuprzejmosc

lekarz Wiesław Banaś

Internista, Kardiolog

39-300 Mielec

Do Doktora Wiesława Banasia trafiłam z arytmią, migotaniem i trzepotaniem przedsionków. Doktor z profesjonalnym podejściem postawił trafną diagnozę i podjął decyzję o pilnym skierowaniu do szpitala celem wykonania odpowiednich zabiegów. Każdy z wykonanych zabiegów zakończył się sukcesem i bez komplikacji. Doktor po operacji zajmuje się pacjentem starannie, dokonuje wszystkich koniecznych badań podczas procesu rekonwalescencji aby szybko powrócić do zdrowia. Z wyrazami szacunku i wdzięczności dla Pana Doktora. Irena
Opinia dodana przez: Irena Wolniewicz

lekarz Rafał Garlewicz

Kochanowskiego 1/33
39-300 Mielec

Pan doktor tylko naciągnął mnie na koszty kilku wizyt u niego, kazał mi zakupić za 600 zł zastrzyk, który magicznie miał uleczyć moje kolano, niestety nic on nie pomógł, a po czasie kolano jest w gorszej kondycji niż wcześniej. Strata pieniędzy, średnio miła obsługa, nie polecam

lekarz Agnieszka Lampart

Oddział Diagnostyczny Mielec
Stefana Żeromskiego 22
39-300 Mielec

Dzisiaj byłam umówiona z babcia na wizytę . Nie polecam! Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam takiej osoby chamskiej i bezczelnej , kiedy zapytałam dlaczego Pani na mnie krzyczy i się wyzywa Pani odpowiedziała bo jestem zmęczona . Jest nie zrównoważona i nie powinna leczyć ludzi.
Opinia dodana przez: Ludmiła

lekarz Katarzyna Brągiel

39-300 Mielec

Kobieta bez empatii i ludzkiego podejścia do pacjenta ,przy stanowisku które pełni jako ordynator oddziału to podstawowa kwestia.Jestem przekonany że takich opinii będzie więcej ,ta Pani nie nadaje się na stanowisko ordynatora.W tym zawodzie zwykła życzliwość do pacjenta to podstawa. Miłym zaskoczeniem jest reszta personelu która profesjonalnie opiekuje się i pomaga pacjentom.Doświadczenie zawodowe tej Pani nie ma tu nic do rzeczy
Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Zofia Barłowska

"NOVO-MED"
Tytusa Chałubińskiego 6
39-300 Mielec

Do pani doktor zgłosiłam się w siódmym miesiącu ciąży. Mam ujemną grupę krwi, a mąż dodatnią, dlatego chciałam prosić o podanie immunoglobuliny, która zapobiega konfliktowi serologicznemu. Mimo że w Polsce immunoglobulina przysługuje każdej kobiecie w ciąży i jest finansowana przez NFZ w ramach świadczeń gwarantowanych, pani doktor odmówiła jej podania. Stwierdziła, że ciążę prowadzę prywatnie, dlatego powinnam zrobić to prywatnie i ona nie będzie za mnie płacić. Była nieuprzejma i ...
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Jolanta Soboń

"SonoMed"
Pisarka 1b
Mielec

jeden z lepszych mieleckich lekarzy człowiek z pasją aż chce się do niej iść z wizyta lekarz godny polecenia szkoda że mało jest takich ludzi jak ona
Opinia dodana przez: Danuta kupiec

lekarz Grażyna Mrozińska

39-300 Mielec

Dramat! Pani niezadowolona, że ją obudzono (dyżur podczas nocnej opieki), antypatyczna, bardzo słaby kontakt z pacjentem, zero informacji nt stanu zdrowia, jak chcesz coś wiedzieć to musisz zapytać, a i wtedy odpowiedź jest zdawkowa. Wzór anty-lekarza.
Opinia dodana przez: Marysia

lekarz Jarosław Marzec

Pułaskiego 2B/1B
39-300 Mielec

Nie polecam tego lekarza nie osluchal mnie a jedynie wepchnął szpatulke do gardła oparł się jedynie na opisanych przeze mnie objawach.

lekarz Marian Tarnawski

lekarz Bogdan Leyko