Lekarze Trzebnica

Wybierając lekarza dla naszego dziecka kierowaliśmy się min. brakiem negatywnych opinii na portalach internetowych. Doktor Pejcz nie miał żadnych negatywnych. Nie mi oceniać kompetencje doktora - słyszałem o jego kilku sukcesach - jednakże w przypadku naszego dziecka, szczęśliwie nie posłuchaliśmy rad doktora, następnie trafiliśmy do innego lekarza, a potem do szpitala (nie w Trzebnicy, gdzie doktor urzęduje - do szpitala skierował nas nowy lekarz). Pan doktor poświęcał na badanie dużo ...

lekarz Maria Banaś-Wojtowicz

Jana Pawła II 1
55-100 Trzebnica

Przemiła kompetentna osoba,miła i bardzo cierpliwa obsługa(np.przy nauce używania i zakładania szkieł kontaktowych)Ceny przystępne bez żadnych naciągnięć.gorąco polecam

Maria Kita

Pielęgniarka

Szpital Powiatowy w Trzebnicy
Trzebnica

Pełna ciepła pielęgniarka z oddziału dziecięcego w trzebnickim szpitalu. Wspaniałe podejście do maluchów.

dr n. med. Ahmed Elsaftawy

Chirurg ogólny, Medycyna estetyczna

55-100 Trzebnica

Wykonałam u Pana Doktora botox tzw.kurzych łapek.już na 3 dzień widać efekt,nie pamiętam,żebym miała wczesniej wykonany tak skutecznie ten zabieg,a stosuję go od 4 lat,jestem zachwycona.Dr Ahmed jest .miły,profesjonalny i jest mistrzem w tej dziedzinie jak widać.Ceny ma mega-konkurencyjne,polecam z całą odpowiedzialnością. Nowa stała klientka-Magda I.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Tomasz Łukaniec

Ortopeda, Rehabilitant

Milickie Centrum Medyczne
Prusicka 24
55-100 Trzebnica

Ja też dziękuje że pan leczył moją siostrę i mnie jest pan bardzo dobrym fachowcem dzięki panu oraz reszcie sztabu ze szpitala. Ortopedów i rehabiltantów udało się mnie. Postawić na nogi Jesteście bardzo Wielcy za każdym razem chwale waszą kadrę a przedewszystkim pana panie doktorze jeszcze raz dziękuje wam Bravo Piotr. Z Polkowic
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Barbara Wegrzyn

N.Z.O.Z.MEDYK Sp.p.
Koscielna31
55-100 Trzebnica

Mam do pani doktor Węgrzyn pełne zaufanie, zawsze znajdzie czas, nigdy nie odeśle. Nigdy nie zawiodła, profesjonalna, rzetelna, uaktualnia wiedzę i praktykę. Cudowna kobieta, przemiła dla dzieci.
Opinia dodana przez: Zofia

Tomasz Harań

USG

Q-DENTAL
Obornicka 41 a
55-100 Trzebnica

Niestety nie mogę się wypowiedzieć na tematy wymienione w ankiecie. Nie miałam bowiem szansy sprawdzić kompetencji czy podejścia Pana Doktora i tego nie będę oceniać (opinię zawarłam tylko dlatego, że jest ona wymagana by zamieścić ten komentarz - nie jest zupełnie miarodajna). Pan Doktor jest podobno świetnym lekarzem. Niestety obsługa jego gabinetu daje dużo do życzenia. Zupełny brak profesjonalizmu. Od 25 stycznia próbuję się umówić na wizytę. Za pierwszym razem ...

lek. dent. Rafał Marek

ulica M. Konopnickiej 14
55-100 Trzebnica

Byliśmy na wizycie w dniu dzisiejszym i jesteśmy zachwyceni. Pan Doktor rzeczowy, bardzo pomocny, dostaliśmy konkretne wskazania co do przebiegu wizyty, jak i postępowania po. Serdecznie dziękujemy za wszystko.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Andrzej Majer

Chirurg urazowy

55-100 Trzebnica

Super lekarz, polecam bardzo dobra wiedza medyczna. Bardzo dobry specjalista, diagnoza bardzo szybka i szczegółowa.

lekarz Janina Miturska

Ginekolog położnik, Ginekolog

Trzebnica

kiedy rodziłam pierwsze dziecko nie była moją prowadzącą, a jednak gdyby nie ona to pewnie nadal leżałabym w szpitalu.To ona zainicjowała cesarkę kiedy inni lekarze podłączali kolejne kroplówki i zupełnie nie przejmowali się tym,że ciążę przenosiłam 2 tyg.a dziecko powoli "odlatywało",gdyż wody już miały zmieniony kolor i miało problemyz oddychaniem.Polecam.

lekarz Irena Dudek-Zaborowska

Dermatolog, Wenerolog

Wiosenna 26
Trzebnica

bardzo polecam serdecznie Pania doktor. Kolejka oczekiwania ok 2 tygodni czyli przyzwoicie biorac pod uwagę kolejki do dermatologow we Wrocławiu. Pani doktor bardzo rzetelna, kompetentna , ludzka i uczciwa. Organizacja pracy w tejże przychodni bez zastrzezen. Polecam!!!

lekarz Wojciech Woźny

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

55-100 Trzebnica

Pierwszy kontakt z lekarzem tej specjalizacji, nie wyobrażam sobie innego lekarza. Bardzo życzliwy, profesjonalne podejście do pacjenta, uśmiechnięty, na każde pytanie odpowie. Emanuje z pana doktora pozytywne nastawienie co udziela się pacjentowi. Polecam!!!🙂🙂🏆🏆
Opinia dodana przez: Krystyna
Super dobry lekarz,godny polecenia wszystkim potrzebującym dobrego chirurga;wspaniały człowiek ,cierpliwy,wyrozumiały,o olbrzymiej kulturze osobistej,wierny przysiędze Hipokratesa,całkowicie bezinteresowny. Dziękuję Panu Doktorze za świetnie przeprowadzoną operację ręki,która służy do tej pory-wdzięczna pacjentka Krystyna Stefańska
Opinia dodana przez: kstefanska

mgr Anna Paleczek

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medyk"
Kościelna 31
55-100 Trzebnica

Świetn lekarz, profesjonalista. Odkąd wróciła do Obornik SL znów wszyscy się do niej przepisalismy. Jestem pod wrażeniem z jaką pewnością nacięła ropień mojemu mężowi, nie odsyłając do żadnej poradni... Prawdziwy lekarz z powołania
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Paweł Wójtowiec

Kościelna 49/8
55-100 Trzebnica

Polecam serdecznie!! Jedyny lekarz, który postawił w moim przypadku właściwą diagnozę.Tylko dzięki doktorowi mogłam zacząć natychmiast leczenie i na nowo cieszyć się zdrowiem. Doktor jest rzeczowy i kompetentny. Cierpliwie słucha pacjenta, wyjaśnia wszystko. To jest dla mnie rzadkością, bo zanim trafiłam na tego lekarza byłam u wielu specjalistów i nie spotkałam się z takim zrozumieniem.
Opinia dodana przez: milena.kurzak

lekarz Magdalena Orzechowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Żeromskiego 32
55-100 Trzebnica

Cześć wszystkim‼️ Czy ktoś z Was miał problem z przyjęciem do placówki medycznej ZDRÓJ ul. Kościuszki 10 w Trzebnicy ? Szczególnie chodzi mi o lekarza dr. Orzechowską i problemy z przyjęciem 4-letniego chorego dziecka między godziną 10:00 a 11:00. Będę pisał pozew z uwagi na to że nie jest to pierwsza taka sytuacja gdzie Pani doktor zamyka się od środka w gabinecie lub wychodzi podczas swojej pracy. Po rozmowie u ...
Opinia dodana przez: Kuba

lekarz Apolonia Kopińska

55-100 Trzebnica

Spokojna, konkretna pediatra z dobrym podejściem do małego pacjenta. Czasu na wizytę ma na tyle mało, że nie zawsze omawia zalecenia, jednak te wydane na piśmie nie budzą wątpliwości co do postepowania. Pozdrawiamy
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Joanna Witek

Ambulatoryjne leczenie cytostatykami
Będkowo 1
55-100 Trzebnica

Jestem obciazona sporym wachlarzem chorob. Korzystam z lekarzy roznych specjalnosci. Z kazdej wizyty u dr Witek, czy porady telefonicznej, jestem bardzo zadowolona. Pani doktor zawsze pomoze, choc wydawaloby sie, ze nie ma wyjscia z sytuacji. Czuje sie bardzo dobrze zaopiekowana, dziekuje Pani doktor. Wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Anna Puchała

Alergolog, Pediatra

Jana Pawła II 1
55-100 Trzebnica

Zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Ta kobieta nie jest ani pomocna, ani kompetentna, ani sympatyczna - wręcz odwrotnie, odrzuca od niej w pierwszym kontakcie. Nie przyjmuje już prywatnie, bo chyba straciła wszystkich pacjentów, nie wierzę, że za wizyty u niej można by coś zapłacić. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Dariusz Konopczak

55-100 Trzebnica

Bardzo kompetentny, empatyczny lekarz. Zabieg wykonany błyskawicznie, wcześniej dokładnie wyjaśniona przyczyna choroby i dalsze postępowanie, polecam