Lekarze Płock

lekarz Tomasz Rezner

09-400 Płock

Zachowanie lekarza podczas diagnozy i przepisywania leku - całkowity brak kultury, gdybym nie był zmuszony poprzez stan zdrowia skończyłoby zdecydowaną interwencja. Zdecydowanie nie polecam
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Witold Majewski

Chirurg dziecięcy

09-400 Płock

Potwierdzam wszystkie powyższe opinie. Takiego bardzo bardzo bardzo niemiłego i aroganckiego człowieka jeszcze nie spotkałam. Pan doktor chyba podnosi sobie poczucie własnej wartości poniżając innych, w tym dzieci. Jak można zatrudniać w szpitalu takiego człowieka. Zostałam na oddział skierowana z soru. Córka upadła z konia. Zgłaszała ból całego kręgosłupa i głowy. Nie skierował na żadne badania i do tego w arogancki sposób komentował sytuację, szydząc zarówno ze mnie, jak i ...
Opinia dodana przez: Nina

lekarz Joanna Szymańska-Gąbczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Jana Pawła II 88/34
09-410 Płock

Lekarz rodzinny to zdaniem pani doktor, przyjaciel pacjenta, który zapyta nie tylko o zdrowie, ale również co słychać w innych sprawach. A pani doktor jest zaprzeczeniem tej opinii o lekarzu rodzinnym.

lekarz Marek Tucholski

09-400 Płock

Moj kontakt z Panem doktorem niestety jestem zmuszona uznać za katastrofe Doktor skrajnie uprzedzony wobec osób homoseksualnych
Opinia dodana przez: Pacjent

dr n. med. Władysław Steckiewicz

Alergolog, Pediatra

Słoneczna 6a
Płock

totalna tragedia to nie lekarz niewiem jak on uzyskal ten tytul chyba sie pomylili to stary debil itd. itd. ktory na niczym sie niezna wymysla aby wziasc pieniadze i zbyc pacjenta
Opinia dodana przez: radek

lekarz Monika Olszewska

Chirurg dziecięcy

09-400 Płock

Lekarka która już dawno nie powinna tam pracować, trafiłam wczoraj do niej z chłopakiem ze skręcona noga, na wstępie usłyszeliśmy, że czemu przyjechaliśmy tutaj do szpitala jak należymy do innego. Dlatego że każdy szpital w okolicy i przychodnia odsyłała nas na Winiary do Plocka, Pani stwierdziła, że niedługo będą do niej przywozić cała Polskę. Mina na wejściu do gabinetu po prostu jakby siedziała tam za karę. Pielęgniarka która siedziała z ...
Opinia dodana przez: Zzzzz

lekarz Renata Śniecikowska

Neurolog

09-400 Płock

Brak profesjonalizmu i wiedzy medycznej XXI wieku. Atmosfera okropna, lekarka traktuje pacjenta przedmiotowo. Zero empatii. TAKIE OSOBY NIGDY NIE POWINNY ZOSTAĆ LEKARZAMI. Omijać szerokim łukiem.

lekarz Beata Sałyga

Anestezjolog

09-400 Płock

Wszystkie opinie powyższe mają w 100% pokrycie. Niekompetentna i opryskliwa lekarka, która nie potrafi postawić dobrej diagnozy. Wypisuje pacjenta w stanie który kwalifikuje się do hospitalizacji. A zapalenie płuc myli z zapaleniem pęcherza to o czym my tu dyskutujemy. Zataja dokumentację nie wydając jej pacjentowi. Każdy lekarz wybierając ten zawód chyba wie z czym się wiąże. Więc czemu potem traktuje się pacjenta jako zło konieczne! Wstyd że mamy takich lekarzy ...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Zbigniew Solarski

Pulmonolog, Internista

09-411 Płock

Wielu ludzi płakało na tego pana w czasie kiedy był orzecznikiem ZUS,widziałem to na własne oczy .W nagrodę dano mu stanowisko kierownicze w przychodni na ul Miodowej

lekarz Arkadiusz Biniewicz

ulica Tysiąclecia 10/51
09-400 Płock

Pan doktor nie potrafi zrobić badania drożności jajowodów ponieważ na następny dzień trafiłam z zapaleniem otrzewnej do szpitala. Po czym niestety został mi usunięty jajnik a drugi został niedrożny więc dzięki panu doktorowi nie mogę zajść naturalnie w ciążę tylko poprzez in vitro może mi zapłacić za nie?
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Anna Olkowicz

ulica Mickiewicza 10/2
09-402 Płock

3 zęby leczone kanałowo w tym samym czasie, wszystkie do poprawy (zapalenie, ropień)przypadek? Nie sądzę, pani doktor w czasie leczenia bardzo niepewna tego co robi. Żałuję że nie zmieniłam lekarza w odpowiednim czasie.

lekarz Danuta Droszcz

Internista, Kardiolog

09-411 Płock

Pani Danuta Droszcz jest kompetentnym, uczciwym, grzecznym i szlachetnym lekarzem. Kazde spotkanie z panią Danutą to 100% uzyskanie porady i pomocy. Z mojej strony niskie ukłony i WIELKI szacunek dla pani doktor Danuty.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Joanna Tim-Kanar

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Gdyby byla ostatnim lekarzem na swiecie, za nic bym do niej nie wrocila. Wymyslila mojemu synowi powazna chorobe, nastraszyla nas a w warszawie okazalo sie ze syn jest zdrowy.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Renata Urbańska-Wąsowska

09-411 Płock

Najgorszy lekarz z jakim się spotkałem w swoim długim życiu.Poświęca bardzo mało czasu , nie bada kompleksowo ,nieuprzejma ,nie współczuje pacjentowi-to nie jest lekarz

lekarz Jolanta Paszkiewicz-Sobocińska

Przychodnia Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej, ul. Miodowa 2, 09-400 Płock, Filia Nr 1
ulica Zielona 40
09-402 Płock

Pani której brak kultury osobistej,chamstwo i brak kompetencji.Strasznie agresywna,Pani łaskę robi ze pracuje.Strasznie nie miła i arogancka.
Opinia dodana przez: Zbyszek

lekarz Andrzej Maliński

Internista, Kardiolog

NewDay Grupa Psychologiczna
Monte Cassino 4
09-400 Płock

kardiolog - uzdrowiciel zusowski- biegły sądowy. Zasłuzony dla ZUS i Wymiaru Sprawiedliwości w wydawaniu opini niezgodnych z posiadaną dokumentacja medyczną i stanem faktycznym.Wydaje opinie wg wytycznych zus , nie zgodnie z Ustawą i stanem faktycznym zdrowia badanego -potwierdzonych badaniami specjalistycznymi które to całkowicie ignoruje. Stan zdrowia pacjenta określa pod potrzeby zus tylko ,pozbawiając chorych środków do życja. Posiada bardzo niską wiedzę medyczną z zakresu kardiologi gdzie popełniane błędy są chronione ...

lekarz Ewa Reder-Burakowska

Chirurg ogólny, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Saba-Med
Kobylińskiego 14
09-400 Płock

Totalny brak profesjonalizmu. Traktowanie pacjenta jak zwierzę. Totalnie nieludzkie słowa i podejście. Znieczulica. Nie polecam!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Agnieszka Słodka

Przychodnia Podstawowej i Specjalistycznej Opieki Zdrowotnej
ulica Miodowa 2
09-400 Płock

Kiepska. Arogancka. Nie przyjmuje trudnych przypadkow. Zdecydowanie odradzam. Dobra specjalistka od splawiania.

lek. dent. Katarzyna Szydłowska

Harcerska 84
09-408 Płock

Lekarka bez podejścia. Rozwaliła ząb a potem za 2 tygodnie miałam leczenie kanalowe u innego lekarza bo ta pseudo lekarka powiedziała ze musi być ok nie polecam. Nie jest delikatna, mimo zastrzyku mnie bardzo bolało i powinno być kanałowe a założyła mi plombe na zle wyczyszczony zab. Masakra. Gabinet na harcerskiej omijaj cie szerokim łukiem.
Opinia dodana przez: anna

lekarz Bogusława Świecka-Frydrysiak

Endokrynolog, Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA " Sp. z o.o.
ulica Jasna 13
09-400 Płock

Nigdy więcej wizyty u tego lekarza. Zastanawia mnie jakim cudem ma specjalizację w endokrynologii. W ogóle nie słucha pacjenta. Natomiast w karcie pisze: samopoczucie zgodne w wiekiem pacjentki. To żałosne, ponieważ ani razu nie pozwoliła opowiedzieć sobie o samopoczuciu. Hm ponoć leczy się pacjenta a nie tylko sprawdza wyniki. Nie w tym przypadku. Tu nawet bardzo zły wynik jest kwitowany wpisem w kartę: pacjentka twierdzi, że przyjmuje regularnie tabletki. Niskie ...
Opinia dodana przez: x