Lekarze Płock

Andrzej Formański

Weterynarz

CHIRON
09-410 Płock

Genialny Lekarz, fantastyczny ciepły człowiek. Rewelacyjny diagnosta. Pan Doktor nie leczy na chybił trafił. Wykonuje szereg badań, nie bagatelizuje informacji od właściciela. Analizuje, szuka dobrych rozwiązać. Mamy niestety fatalne doświadczenia z innymi weterynarzami, jeden z nich złą diagnozą prawie zabił nam psa. Leczył psa na wątrobę, a pies umierał na rozległe ropomacicze. Doktor Andrzej Formański wykonał operację, dobrał leczenie. Wyleczył psa, któremu poprzedni weterynarz dawał kilka dni życia. Na szczęście ...
Opinia dodana przez: Arleta z Werką

lekarz Piotr Białecki

ulica Tysiąclecia 10/51
09-400 Płock

Odradzam. W gabinecie prywatnym powiedzmy, że jeszcze się stara. W szpitalu lub na NFZ nie zna pacjentki, nie patrzy nawet w jej stronę, nie odpowiada na pytania a tylko odburknie coś od nosem. W moim wypadku mi nie pomógł. Mimo kilkuletniego bycia jej pacjentką zrezygnowałam z dalszej współpracy. Ponadto doktor lubi mnożyć wizyty prywatne.
Opinia dodana przez: magdaplit8

lek. dent. Agnieszka Łuczak-Hoppe

ul. Medyczna 8/109
09-400 Płock

Bardzo profesjonalny lekarz. Polecam z całego serca.Wszystko wytłumaczone,czysty gabinet, duży plus za punktualność
Opinia dodana przez: MM

lekarz Jarosław Sawicki

Lekarz medycyny ratunkowej

Caritas Diecezji Płockiej
Sienkiewicza 34
09-400 Płock

miałem dość poważny uraz , spadłem z drabiny , udałem się na SOR , obsługa odbyła się na CITO,zajmował się mną pan Jarosław gdzie przeprowadził wszelkie niezbędne badania, bardzo sprawnie zdiagnozował wszystkie dolegliwości , miły , uśmiechnięty , fachowo i precyzyjnie , na szczęście dla mnie skończyło się tylko niegroźnym stłuczeniem i kilkoma siniakami,
Opinia dodana przez: ROBERTO SENATO

lek. stom. Małgorzata Łodzińska

Stomatolog dziecięcy, Ortodonta

Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczna Małgorzata Łodzińska
1 Maja 12 lok. 13
09-400 Płock

Jestem jeszcze w trakcie leczenia, to znaczy aparat mam już zdjęty, ale noszę płytkę retencyjną 12h na dobę. Nie chcę zapeszac póki co, ale mogę się wypowiedziec na tematy, które są w opiniach najczęściej poruszane. Kolejki - przy takiej ilości pacjentów, jaką przyjmuje Pani doktor, ciężko, żeby każdy wchodził na czas. Fakt, prawie za każdym razem był poślizg, ale w większości przypadków dlatego, że między pacjentami do gabinetu wchodzą osoby ...

Marek Muchametczyn

Płock

Do Pana doktora trafiłam 14 lat temu, kiedy to jeden z lekarzy stwierdził, że już nie będę miała dzieci. A jednak dzięki doktorowi Markowi Muchametczyn udało się. Moja córka za pół roku skończy 14 lat. Do tej pory jestem pacjentką Pana doktora. Jest to lekarz, który angażuje się, który opiekuje się w szpitalu. Lekarz, który słucha pacjentki, który odpowiada na pytania.
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Wojciech Borowski

Internista, Kardiolog

SZPITAL
ulica Medyczna 19
09-400 Płock

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Fachowe podejście do pacjenta. Z czystym sumieniem każdemu mogę polecić Pana Borowskiego.
Opinia dodana przez: Łukasz Krajewski

Jarosław Kosmaczewski

Chirurg stomatolog, Protetyk

gabinet stomatologiczny
Kolberga 2a
09-407 Płock

Podejście lekarzy do pacjentów oceniam na 6+ Poświęcają tyle czasu ile potrzeba. Tłumaczą wszystko bardzo dokładnie. Cały personel jest bardzo uprzejmy, panuje tam cudowna atmosfera. Od samego wejścia Pani z recepcji wita z uśmiechem, jest anielsko miła. Jako wizytówka tego miejsca sprawdza się świetnie. Wszystko jest na plus.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Adam Wideński

Leszczynowa 7a
Płock

Na konsultacji doktor był uprzejmy, ale gdy przyszłam na zabieg (bardzo krótki, bo trwał 30min) już taki uprzejmy nie był. Wzbudzał we mnie wyrzuty sumienia ze sama doprowadziłam do takiego stanu rzeczy i rzucał komentarze (niekoniecznie miłe) na ten temat, po czym w połowie zabiegu rozmawiając z pielęgniarką udawał jakby mnie nie było w pomieszczeniu. Bardzo mnie nastraszył mówiąc o nowotworze (gdzie lekarz nie powinien bez podstaw straszyć pacjenta, a ...
{'id': 34524, 'name': u'P\u0142ock'} Internista
                                       lekarz Józef Czurko

lekarz Józef Czurko

praktyka prywatna
Sienkiewicza 67 lok. 17
Płock

Lekarz przyjmuje również w przychodni na miodowej. Poprzez teleporade poprosiłem o skierowanie profilaktyczne na morfologię (rutynowe kontrolne badania, który każdy człowiek raz w roku powinien wykonać). Zostałem zapytany o wiek. Odpowiedziałem 24 lata, czuje się dobrze. Usłyszałem od lekarza, że skoro jestem taki młody i dobrze się czuje nie widzi podstaw do skierowania mnie na morfologię (trzustka/wątroba itp.). W trakcie siedmiominutowej kłótni usłyszałem takie teksty jak: "Proszę wykupić sobie abonament ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Joanna Obrębska

Neurolog

Prywatny Gabinet Neurologiczny Joanna Obrębska
Medyczna 8 gabinet 114, Płock
09-400 Płock

Byłam u Pani doktor kilka lat temu z nerwicą lękową. Ogólnie byłam traktowana jak głupia i upokarzana głupimi przytyczkami. W żaden sposób doktor mi nie pomogła i do dziś bym nie chciała trafić na takiego lekarza jak ona. Wtedy byłam młodą dziewczyną, dziś bym sobie nie pozwoliła na takie traktowanie. Nie Polecam. Najgorszy lekarz u którego byłam.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Nabil El-Khatib

Prywatny Gabinet Ginekologiczny
Królewiecka 16 lok. 6
09-402 Płock

Wspaniały lekarz, pierwszy który pomógł kompleksowo. Bylam u innych olali problem i chyba punkciki się dla nich liczą. Dr Nabil El-Khatib nigdy nie neguje poważnej sprawy wiem to ja i wiele innych ludzi którzy cenią sobie profesjonalizm. Już nie pójdę do innego lekarza.
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Wiktor Bodnar

Psychiatra, Neurolog

Skłodowskiej-Curie 4 lok. 26
09-400 Płock

Korzystalem z uslug Pana Bodnara jako psychoterapeuty, no cóż, predzej mozna powiedziec ze to szaman i czarownik, jego terapia nie dziala bo nie ma prawa dzialac skoro jest absolutnie pozbawiony empatii, opryskliwy i nie mily. na szczescie po nim trafilem na duzo lepszych specjalistow i dzis jest juz duzo duzo lepiej ze mna. Szkdoa czasu i pieniedzy.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Jolanta Kobylska

wizyty domowe u dzieci
Gintera 10 m28
09-407 Płock

Wspaniała i kompetentna Pani Doktor, która chce i potrafi zrozumieć i fachowo zająć się chorym. Zdecydowanie polecam .
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Anna Uchniewska

ulica Rembielińskiego 10a
09-400 Płock

Dr Uchniewska nie przyjmuje już na rembielińskiego tylko na czwartaków. Miałam kiedyś przykry incydent z odłamaną jedynką, dzień przed ważnym spotkaniem. Pani doktor przyjęła mnie w niedziele i dosłownie mnie uratowała... Polecam !!!
Opinia dodana przez: donia

dr Marianna Rybicka

Lekarz sportowy, Pediatra

Dybowskiego 14
09-400 Płock

Moim zdaniem takie osoby nie powinny wykonywać zawodu lekarza. Pani doktor nie uprzejma tłumaczy młodej osobie cytuję ,,Chyba nie chcesz żeby cię wywieźli w czarnym worku ". Przed pójściem do doktor polecam zastanowić się 10 razy.

lekarz Katarzyna Zimoch

Laryngolog

Czwartaków 4
Płock

Nie polecam tego laryngologa, mało czasu poświęca pacjentowi, nie ma podejścia do dzieci, na dodatkowe pytania odpowiada pobieżnie i z musu, dzisiaj czekałam z dzieckiem 1,5 godziny na wizytę. Rozumiem, iż musiałabym tyle czekac, gdyby byli przyjmowani zapisani pacjenci, ale Pani Doktor wielokrotnie wychodziła z gabinetu na kilkanaście minut bez podania przyczyny oraz przeproszenia pacjentów. Ponadto przyjmowała swoich znajomych pacjentów bez kolejki, prowadziła rozmowy telefoniczne, wypraszając pacjentów z gabinetu. Miałam ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jolanta Krawczyk-Pipińska

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Płocku
ul. Gwardii Ludowej 5
09-400 Płock

Pani doktor z polecenia, jestem pod opieką ponad 2 lata. Dzięki specjalistycznym dodatkowym badaniom, dowiedziałem się że mam współistniejące choroby, czyli, zaawansowaną osteoporozę i wysokie ciśnienie w gałkach ocznych. Dzięki szybkiej reakcji i wprowadzeniu odpowiednich leków, uniknąłem ciężkich powikłań nieznanych, nieleczonych chorób. Dzięki pani doktor Krawczyk po ponad 2 latach poruszania się przy pomocy kul łokciowych, zacząłem chodzić o własnych siłach. Dziękuję, pozdrawiam, polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marek Guszkowski

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Jana Pawła II 86 lok. 18
09-410 Płock

To nie odpowiednia osoba na tak odpowiedzialnym stanowisku. Oby jak najmniej takich ludzi. Zamiast wspierać pacjenta i sprawnie wystawić skierowanie na badania prawi bezsensowne morały, mając bardzo duże opòźnienie w pracy. Nie polecam ,, lekarza,,.
Opinia dodana przez: Ewa Aneta

lekarz Mirosław Malewicz

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Medic Park Płockie Centrum Medyczne
ul. Kolegialna 18
09-402 Płock

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Miałam dobry kontakt z Lekarzem i wszystko szczegółowo wyjaśnione w sprawie choroby. Pan Doktor jest świetnym specjalistą i szczerze zachęcam Państwa do kontaktu z nim. M. Gołębiewska.
Opinia dodana przez: Mariola