Lekarze Skarżysko-Kamienna

lekarz Jadwiga Mazgal-Figiel

Sokola
Skarżysko-Kamienna

super profesjonalny lekarz polecam podchodzący z pełnym profesjonalizmem indywidualnie do każdego pacjenta serdecznie

lek. dent. Marcin Dobrowolski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Przechodnia 4
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia w moim życiu. Ceny wysokie, ale wszystko co dobre musi kosztować. Polecam.

lekarz Małgorzata Dobrowolska

1 Maja 19
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani Doktor bardzo miła i sympatyczna. Nie mam nic do zarzucenia, same pozytywy. Natomiast dostanie się do Pani Doktor to jakiś kabaret. Zapisy przyjmowane są tylko w jeden dzień w miesiącu... Dodzwonienie się w tym dniu graniczy z cudem... przy 60-tej próbie (nie żartuję - liczyłam połączenia w telefonie) wreszcie się udało zapisać. Spory zawód przeżyłam, kiedy córce spuchło oko i potrzebowałam szybkiej konsultacji lekarskiej, Pani w rejestracji telefonicznie poinformowała ...
Opinia dodana przez: Olga

lekarz Marcin Lewandowski

Ginekolog położnik, Ginekolog

Dział Ginekologii i Położnictwa Szpital w Skarżysku-Kamiennej
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pan doktor Lewandowski bardzo miły profesjonalne podejście do pacjenta , konkretny , odpowiada w sposób zrozumiały dla pacjenta . Polecam , będziecie zadowolone drogie Panie.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Arkadiusz Trybek

Oddział Skarżysko-Kamienna
Szpitalna 5
26-110 Skarżysko-Kamienna

Doskonały lekarz, są do niego spore kolejki, ale naprawdę warto poczekać, lekarz dokładnie wyjaśnia jaki będzie plan leczenia, tłumaczy jakie mogły być przyczyny, dokładnie sprawdza co mogło spowodować chorobę, kieruje do innych specjalistów w razie potrzeby. To naprawdę lekarz z powołania, który interesuje się pacjentem i wszystko wyjaśnia
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Zbigniew Guzera

Internista, Reumatolog

Przychodnia Rejonowa Nr 1
1 Maja 65
26-110 Skarżysko-Kamienna

Lekarz godny polecenia. Zresztą sam został mi polecony przez kogoś innego i nie żałuję dlatego postanowiłam podzielić się swoją opinią. Pan doktor ma bardzo dobre podejście do pacjenta, wnikliwie analizuje wszystkie objawy aby postawić odpowiednią diagnozę, zleca wszelkie potrzebne badania i przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem co jest też bardzo ważne, zwłaszcza w chorobach reumatologicznych. Chodzę do Pana doktora do gabinetu prywatnego w Końskich, ale również do szpitala w Starachowicach. ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Dorota Żmuda

al. marsz. Piłsudskiego 36
26-110 Skarżysko-Kamienna

CHODZIŁAM REGULARNIE DO LEKARZY OKULISTÓW ALE DOPIERO PANI ŻMUDA WYKRYŁA U MNE CHOROBĘ KTÓRA JES PODSTĘPNA I TYLKO PRZ FACHOWYM PODEJŚCIU DO PACJĘTA ZOSTAJE WYKRYTA DOSTAŁAM SKIEROWANIE NA SPECJALISTYCZNE BADANIE.PANI DOKTOR JEST MIŁA I JEST SUPER OKULISTKĄ POLECAM

dr n. med. Marian Milewczyk

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Topolowa 69
26-110 Skarżysko-Kamienna

Bardzo miły, życzliwy i przede wszystkim kompetentny lekarz. Błyskawicznie wyznaczone wizyty, przeprowadzone badania, konsultacje itd. Co w przypadku ludzi chorych jest bardzo ważne tak samo jak dobra rada i słowo której pan dr udziela.
Opinia dodana przez: Urszula

lekarz Lidia Surowska

Gabinet Okulistyczny
Powstańców Warszawy 5, Skarżysko-Kamienna
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani Doktor godna polecenia, miła, cierpliwa, bardzo dokładnie zajmuje się pacjentem. Bardzo dobrze zdiagnozowała moją chorobę. Jestem bardzo zadowolona i każdemu polecam kontakt z Panią Doktor. Super lekarz!!!
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Wojciech Urbaczka

al. marsz. Piłsudskiego 36
26-110 Skarżysko-Kamienna

Kompetentny lekarz i wspaniały ,wrażliwy człowiek.Dla Niego liczy się przede wszystkim pacjent,a nie cyferki ,ograniczenia ,oszczędności.Niewielu jest takich lekarzy.Dzieci go uwielbiają.Ja osobiście trzymam za Niego kciuki

lekarz Urszula Wrzałko

1 Maja 63
26-110 Skarżysko-Kamienna

Jestem szczęśliwa,że taki wspaniały i kompetentny lekarz przyjmuje na kasę,.Inaczej nie byłoby mnie stać na leczenia,Wiem,ze Pani Dr jest bardzo wnikliwa,przy tym uprzejma.Ma wspaniale wyposażony gabinet,Najlepiej dobiera okulary ,iświetnie prowadzi moją jaskrę.Znajomi też Ją chwalą.

lekarz Jarosław Bilski

RTG, Radiolog

USG
1-go Maja 65 II piętro gabinet 8
26-110 Skarżysko-Kamienna

Byłem u Pana Doktora kilkakrotnie. Dobry specjalista, moim zdaniem z tej dziedziny w Skarżysku najlepszy
Opinia dodana przez: Jacek Ciepinski

lekarz Jacek Urbaczka

Gabinet Lekarski
Zielna 18
26-110 Skarżysko-Kamienna

Polecam! Super opieka, bardzo dobry i empatyczny lekarz. Gabinet komfortowy i nowoczesny. Położna miła i kompetentna.

lekarz Tomasz Jędrzejkiewicz

26-110 Skarżysko-Kamienna

Znalazłam się u Pana doktora z racji bardzo krzywego "zęba mądrości". Znajomi polecali mi różnych lekarzy w Skarżysku ale z racji tego , że Pan Tomasz był stałym dentystą mojego taty postanowiłam udać się tam. Jak wiemy "ósemka" to trudny ząb, Pan doktor po przyjrzeniu się jaka to krzywizna mi urosła zgodził się na wyrwanie, dał znieczulenie i poczekaliśmy około 10 minut. Znieczulenie działa świetnie, doktor rozładował moje napięcie i ...
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Anna Blejder

Psychiatra

NZOZ PSYCHOMEDICA
1-go Maja 65
26-110 Skarżysko-Kamienna

Witam. Leczę się u Pani Doktor Blejder już od 8 lat. Jest niezwykle kompetentnym lekarzem. Bardo dobrze ustawiła mi leki.Dzięki temu już od dawna nie przebywałam w szpitalu.Pani dr Anna to kochana Osoba, traktuję Ją jak drugą mamę. Jest miła, sympatyczna i dobroduszna. Najczęściej wizyty mam systematycznie co 2 miesiące i czekam na nie z utęsknieniem. Modlę się wraz z moją mamą o zdrowie i potrzebne dary Ducha Św. dla ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Piotr Zalega

Łowiecka 22a
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pan Doktor to mistrz w swoim fachu! Pełen profesjonalizm🙂 Z wielką cierpliwością wszystko wyjaśni i doradzi a do tego bardzo ciepły i sympatyczny człowiek. Prowadził moje dwie ciąże, mojej siostry również i obie jesteśmy bardzo zadowolone z opieki. Polecam gorąco Pana Doktora z czystym sumieniem🙂
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Bożena Miller-Kowal

pl. Floriański 3
26-110 Skarżysko-Kamienna

Pani doktor prowadziła całą moją ciążę prywatnie było to w 2005r od tego momentu minęło sporo czasu dlatego mogę już na spokojnie o tym napisać.Przebieg ciąży był jak najbardziej prawidłowy pod jej koniec nie czułam jednak ruchów dziecka(dodam że to była moja pierwsza ciąża) na co pani doktor pow.że pod koniec ciąży tak jest-ok pomyślałam w końcu jest to opieka prywatna-po zrobieniu zapisu KTG w szpitalu który wykonała na swoim ...

lekarz Wiesław Pająk

Laryngolog

al. Tysiąclecia 16 lok. 56
26-110 Skarżysko-Kamienna

Najgorszy lekarz z jakim do tej pory miałam do czynienia a byłam już u sporej liczby specjalistów. Radzę omijać szerokim łukiem. Nie dość, że nic ni pomoże to jeszcze gada takie rzeczy typu, że ni przyjmie bo nie ma zagrożenia życia jak ktoś nie był szczepiony na covid. Chamski i nie da sie porozmawiać. O pytanie o ciągły ból zatok, posyła do lekarza ogólnego {śmiech}. Szkoda na prawdę czasu. Lepi ...

lekarz Zofia Raduszewska

Alergolog

Sokola
Skarżysko-Kamienna

Lekarka kompetentna , godna polecenia.W czasie wizyty szczegółowo i zrozumial.e wyjaśnia przyczyny choroby i sposoby leczenia

lekarz Jarosław Ogulewicz

Internista, Pulmonolog

NZOZ PSYCHOMEDICA
1-go Maja 65
26-110 Skarżysko-Kamienna

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Super fachowiec. Znakomity człowiek. Profesjonalista pod każdym względem.Leczy moją mamę od kilkunastu lata i przy okazji i mnie i moją rodzinę.Jestem Doktorowi niezmiernie wdzięczny. Obyśmy takich lekarzy mieli znacznie więcej!!. Polecam Doktora wszystkim w 100 %. Pozdrawiam Pana Doktora, Pacjent T.Z.