prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelekprof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek - zdjęcie profilowe

prof. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

Prof. zw. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

Prof. zw. dr hab. n. med. Wiesław Hędzelek

Studia stomatologiczne odbyłem w latach 1966-1971. W tym okresie pracowałem w Komisji Kultury ZSP, byłem członkiem Rady Roku oraz uczestniczyłem (na IV roku) w pracach Koła Naukowego STN przy Zakładzie Protetyki Stomatologicznej. Będąc studentem V roku odbyłem miesięczną praktykę w Zagrzebiu (Jugosławia). Za wyniki uzyskane z egzaminów dyplomowych otrzymałem Nagrodę Rektorską. Po uzyskaniu dyplomu w roku 1971 rozpocząłem pracę w Zakładzie Protety...

W ręce p. Profesora oddał mnie mój stomatolog, który nie zajmuje się złożonymi zabiegami związanymi z rekonstrukcją. Już sam ten fakt, że mój zaufany dentysta mnie tu przysłał sprawił, że szedłem z pewnym przekonaniem. Po prawie pół roku mogę jedynie powiedzieć, że przekonanie się potwierdziło. Jestem szczęśliwym posiadaczem pełnego uzębienia. Kosztowało mnie to trochę wizyt i pieniędzy ale i tak po obliczeniu wszystkiego była to, bez porównania, najkorzystniejsza oferta w Poznaniu. Polecam serdecznie tego Pana jak i jego klinikę.

Bardzo kompetentna osoba, pod jego ręką wstawiono mi trzy implanty (dwa w dół i jeden górny), pomógł mi także z podjęciem decyzji odnośnie pomniejszych problemów. Generalnie ze stanu ruiny przeszedłem obecnie do zadbanych i estetycznie wyglądających zębów i co najważniejsze, zdrowych. Co do samego kontaktu z tym lekarzem, to jest to osoba przemiła, spokojna w naturalny sposób budząca zaufanie i szacunek. Potrafi uspokoić pacjenta, wszystko objaśnić. Cieszę się niezmiernie, że trafiłem w ręce p. profesora. Polecam to wszystkim!

Przemiły starszy Pan, który zna się na zębach. Przyszedłem do niego z mega bólem, robił mi się jakiś ropień przy szczątkach zęba i coś tam się źle już działo. Ja się bałem, że będzie trzeba operację robić jak usłyszałem, że mnie wysyłają "do profesora" ale na szczęście wszystko zostało sprowadzone do prostego zabiegu. Ale zaczynam poważniej myśleć teraz o zdrowiu zębów i pewnie jeszcze tu wrócę. Pozdrawiam!

U tego Pana miałem wstawiane implanty ok. 8 miesięcy temu pierwszy z nich. Sam kontakt i ustalenie wszelkich szczegółów zabiegu przebiegło na tyle sympatycznie, że naturalną koleją rzeczy do samej operacji podszedłem z pełnym zaufaniem. Nie zawiodłem się, wszystko odbyło się tak jak zostało mi wcześniej przedstawione i do dziś implanty wraz z koronami trzymają się solidnie wśród innych zębów.

Bardzo miły pan, kompetentny i konkretny. Trafiłam do niego w sprawie operacji wstawiania implantów. Miałam trochę wątpliwości odnośnie praktycznej strony tego przedsięwzięcia gdyż była to pierwsza taka rzecz w moim życiu a chciałam wreszcie doprowadzić swoją jamę ustną do ładu. Po rozmowie z panem Hędzelkiem wyszłam z wyjaśnionymi sprawami i zaplanowanymi zabiegami i tak to powinno wyglądać :)

Tak właśnie wyobrażam sobie fachowca i profesjonalistę. Byłem u p. Profesora na konsultacji w sprawach implantów. Dostałem tam solidną porcją wiedzy i objaśnień oraz przygotowany dla mnie plan leczenia. Tak to powinno wyglądać.

Polecam tego Pana. Bardzo ciepły i ogarnięty facet. Zna się na swojej specjalizacji i potrafi wszystko w bardzo prosty sposób wyjaśnić. Mi zaplanował wszystkie zabiegi i u niego miałem właśnie wstawione implanty.

Bardzo serdecznie polecam Pana Profesora. Jest to serdeczny i uprzejmy człowiek z ogromną wiedzą w temacie implantów i protetyki. A będąc w dobrych rękach, najwyraźniej zabiegi nie bolą. Pozdrawiam serdecznie!

Dzięki temu Panu dziś nie mam żadnym problemów z moimi zębami. Jeszcze jak byłam młodsza byłam i niego na wizycie w sprawie aparatu i dopasowaliśmy to bardzo fajnie. W międzyczasie miałam jeszcze kilka drobniejszych zabiegów w Candeo np. wyrwanie ósemek czy drobne wypełnienia i dziś chodzę już tylko na kontrole :)

Pod okiem tego Pana miałem już dwa zabiegi wstawiania implantów. Oba w pełni profesjonalne z efektami, dzięki którym nie widać, że kiedykolwiek miałem problem z zębami. Polecam i pozdrawiam!

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Poznań"?

lek. dent.
Bartosz Niedziółka