dr n. med. Wiesław Taszakowski

Alergolog

Przyjmuję pacjentów alergologicznych dorosłych i dzieci w
każdym wieku.

Przyjmuję pacjentów alergologicznych dorosłych i dzieci w
każdym wieku.

Byłam u niego dzisiaj po raz pierwszy. Poleciły go koleżanki z pracy. W czasie rozmowy nie wspomniałam o faktach, które wydawały mi się zupełnie nieistotne. Ku mojemu zaskoczeniu powiedział mi to co zataiłam. Wystarczyła mu krótka rozmowa i ogólne badanie. Wizyta trwała dokładnie kwadrans. Nie ukrywam, że zrobiło to na mnie wrażenie.

Poza tym, że jest bez wątpienia bardzo dobrym lekarzem jest konkretny, podejmuje szybkie decyzje, jest solidny czyli podsumowując jest godny polecenia. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Byłam u tego alergologa. Przed wykonaniem testów powiedział mi jakie będą wyniki tych testów. Przewidział wszystkie. Dla mnie to jakieś niesamowite doświadczenie zawodowe

Potrafi wytłumaczyć w sposób niezwykle przejrzysty, zrozumiały, prosty. Jest wyważony i rozsądny w swoich opiniach.

Cenię go nie tylko za fachowość, ale także za solidność.Solidność to cecha typowa dla kobiet. Dla mnie jest to ważniejsze niż kompetencja.

Jestem bardzo zadowolona co mu zresztą zawsze mówię pod koniec każdej wizyty. Bez wątpienia jest kompetentny, bardzo konkretny.

Powiedział mi wprost, że jestem hipochondryczką i. ... miał rację.

Powiedział mi wprost, że jestem hipochondryczką i. ... miał rację.

Leczę się w prywatnej przychodni. Wcześniej chodziłem do innego alergologa w tej samej placówce i to wielokrotnie. Pojawłem się u niego i na pierwszej wizycie dowiedziałem się znacznie więcej o moich problemach niż na kilku wizytach u jego poprzednika. A wizyta trwała zaledwie 15 minut.

Polecam bo to, bez wątpienia, BARDZO dobry lekarz.

Polecam bo to, bez wątpienia, BARDZO dobry lekarz.

Polecam. To mądry lekarz. Leczę się u niego z powodu astmy. uspokoił mnie, że zbyt wyolbrzymiam swoje napady duszności. Okazało się, że ma rację.