dr n. med. Wiesław Taszakowski

Alergolog

Przyjmuję pacjentów alergologicznych dorosłych i dzieci w
każdym wieku.

Przyjmuję pacjentów alergologicznych dorosłych i dzieci w
każdym wieku.

Chodziłem do wielu lekarzy, ale dopiero od niego usłyszałem, że to tylko nerwica.

Leczyłem się u niego w ramach NFZ (bezpłatnie), ale czułem się tak jakbym korzystał z usług prywatnego gabinetu na wysokim poziomie. Bardzo żałuję, że odszedł z Poradni Alergologicznej w Siemianowicach Śląskich.

Chciałabym serdecznie podziękować panu doctorowi za wspaniałą opiekę nam moim siedmioletnim synem. Widać, że ma fachowe podejście do swojej pracy. Zdecydowanie wszystkim pacjentom z problemami alergologicznymi polecam tego lekarza. Pomimo, że pracuje w poradni państwowej, szybki termin oraz szybkie decyzje co do dalszego leczenia. Jeszcze raz polecam.

Bardzo dobry lekarz, konkretny, profesjonalista w swojej dziedzinie. Liczy się przede wszystkim skuteczność i ogromna wiedza. Polecam, można się przekonać.

To bardzo dobry lekarz. To widać i czuć, że ma duży autorytet wśród innych lekarzy i pielęgniarek. Pomógł mojemu ojcu kiedy trafił do szpitala z powodu rozchwianej cukrzycy - wyszedł po kilku godzinach. Wcześniej wymagało to kilkudniowego pobytu w oddziale szpitala. Mógłby być tylko trochę bardziej miły. Ale lakarz musi być przede wszystkim kompetentny.

Jestem oburzona opiniami na temat tego lekarza typu "konował". Jest bardzo kompetentny. Leczy moje dziecko chore na astmę. Wcześniej chodziłam do innych alergologów. On pomógł mi zdecydowanie najbardziej. Jest konkretny. Nie musi być super miły, przede wszystkim ma być dobrym fachowcem. Inni chorzy w poczekalni Wojewódzkiej Poradni Alergologicznej dla Dzieci w Katowicach też są bardzo zadowoleni. W swojej pracy korzysta z tabletu.

Lekarz bardzo kompetentny, konkretny, opanowany. Wykonuje swoją pracę sumiennie, podchodzi z szacunkiem do pacjentów.Zawsze uzyskuję pełną informację odnośnie stanu zdrowia.

Leczę u niego dziecko szczepionkami przeciwalergicznymi z powodu astmy. Jestem bardzo zadowolona. Dziecko przestało chorować. Ludzie w kolejce są z niego zadowoleni w przeciwieństwie do jego szefowej. Bardzo rzadko się spóźnia do pracy. Wtedy dźwoni i pielęgniarka przekazuje nam, że się spóźni. Do tej pory spóźnił się tylko 2 razy w ciągu 3 lat i to tylko o 15 minut! Ludzie w kolejce komentują to w ten sposób: to dziwny lekarz, nie tylko się nie spóźnia, ale jeszcze przychodzi przed czasem.

Moja matka ma nawracające zaburzenia rytmu. Do tej pory za każdym razem była od razu przyjmowana do szpitala i w trakcie pobytu była umiarawiana kroplówkami. Wychodziła po kilku dniach. Ostatnio 2 razy trafiła na tego lekarza. W ciągu kilku godzin wyleczył zaburzenia rytmu w izbie przyjęć bez potrzeby przyjmowania do szpitala. Według nas to lekarz bardzo kompetentny, rzeczowy, opanowany. I to jest najważniejsze. Nie miałam wrażenia żeby był niemiły. Odniosłam wrażenie, że ma duży autorytet wśród personelu. Za drugim razem mama powiedziała mu: mam szczęście, że na pana znowu trafiłam.

Zwykły cham i prostak, nieznajacy się na leczeniu, nie potrafi postawic diagnozy, nie informuje, jakie leki podaje, traktuje pacjenta z góry i w ogole się nim nie zajmuje. Jest nieuprzejmy i nie wykazuje nawet krzty dobrej woli, żeby komuś pomóc i ulżyc w ciepieniu. stawia złe diagnozy i nie potrafi się przyznać, że czegoś nie wie!!!niekompetentny konował!!!!